چگونه برای بررسی در با سیاه و سفید خود را دوستان شما در حال حاضر

حال شما چطور است ؟ این یک سوال به ظاهر ساده اما برای من آن را تبدیل به طور فزاینده ای پر. هر وقت گوشی من chir

توسط DASTESALAMATT در 16 خرداد 1399

حال شما چطور است ؟ این یک سوال به ظاهر ساده اما برای من آن را تبدیل به طور فزاینده ای پر. هر وقت گوشی من chirps به عنوان آن به نظر می رسد هر دقیقه دیگر من بریس خودم. در آن است رفتن به یکی دیگر از اطلاعیه در مورد یک سیاه مرگ ؟ دولت جدید اجرا مقررات منع رفت و آمد? یا یکی دیگر از پیام درخواست من به حفر من درد و ناراحتی جلوه های ویژه گرافیکی را به چیزی قابل هضم و سیلی "lol" در پایان پس چیز نمی تواند بیش از حد واقعی بیش از حد سریع برای هر کس را در پایان دریافت? من تنها فرد سیاه و سفید تجربه هجوم این نوع پیام. مطمئن نیت خوب هستند اما در یک لحظه مثل این نیت کافی نیست. در واقع آنها هرگز.

برای بسیاری از غیر سیاه مردم در حال حاضر احساس می کند مانند یک زمان بسیار مهم برای رسیدن به دوستان و عزیزان که در حال دست و پنجه نرم کردن با این وزن از لحظه ای. بسیاری از شما ممکن است نیت خوب و متوسط هست. "چرا بررسی نمی کنید ؟" شما تعجب می کنم. پس از همه, آن را به نظر می رسد مانند چیزی که حق انجام و گاهی اوقات از آن است. اما اگر دوست شما چیزی مانند من آنها احتمالا پردازش زیادی در حال حاضر. بنابراین قبل از اینکه شما ارسال که متن شلیک که Instagram DM یا انتشار یک کبوتر حامل با یک ornately نوشته شده اعزام برای دوستان در اینجا چند سوال را در نظر بگیرید:

شما چه رابطه ای است ؟

جلوگیری از اتصال خود را با خیالبافی و یا تلاش برای پیوند با کسی که تحت شرایط استرس زا است. شما و شخص شما به فکر رسیدن به واقع دوستان شما و یا شما فقط دوستانه با آنها در گذشته است ؟ آیا شما عمدا صرف زمان با هم و یا شما فقط اتفاق می افتد به (غیر ارادی) به اشتراک گذاشتن فضا با آنها ؟ این کسی که شما احساس می کنید راحت صحبت کردن و به اشتراک گذاری راحت سکوت ، پاسخ به این سوالات را همه اشاره به این که آیا شما واقعا فرد مناسبی را برای بررسی در. و آن را خوب نمی شود بهترین فرد برای این لحظه. همه ما باید آشنایان که نیست دوستان. هیچ شرم در این. اما اگر در طول بازتاب خود را, شما متوجه است که شما لازم نیست که هر سیاه, دوستان, با وجود کار و زندگی و یا در غیر این صورت موجود در اطراف سیاه مردم که چیزی است که شما باید بازجویی بیشتر است.

آیا شما آماده برای ارائه پشتیبانی واقعی?

چک کردن در در مورد حصول اطمینان از کسی خوب بودن و یا ارائه پشتیبانی. نکته این است که به احساس بهتری در مورد خودتان و رک و پوست کنده, شانس خوب وجود دارد شما ممکن است راه رفتن به دور از احساس بدتر در مورد دولت از همه چیز. قبل از برداشتن تلفن یک لحظه به فکر می کنم در مورد که در آن شما در حال عاطفی. این بسیار مهم است که شما نمی مرکز خود را در یک مکالمه نیست که در مورد شما. آگاه از آنچه شما ناخواسته درخواست یا انتظار توسط خودتان چند سوال: چگونه شما احساس ؟ آیا شما به دنبال راه هایی برای بحث در مورد همه چیز را در رفتن ؟ شما در حال تلاش برای دیدار با خود را عاطفی یا روانی نیاز دارد (پشتیبانی از گناه شانه ای برای گریه بر کسی که به سرند با ، آیا شما واقعا آماده برای ارائه پشتیبانی می کند اگر کسی می پرسد برای آن ؟ در حالی که احساسات خود را قطعیت و غم و اندوه همه معتبر هستند چگونه شما عمل می کنند این احساسات و جای یک بار در شخص دیگری می تواند غیر قابل توجیه. این گفتگو نیست زمان برای شما برای شروع به باز کردن احساسات خود را واجد شرایط شخص دیگری و یا به دنبال یک آمرزش از گناه.

چه چیز دیگری شما انجام می دهند برای کمک به?

اغلب بررسی کنید-در پیغام عنوان stand-ins برای مقاصد دیگر. برای ارزیابی اینکه آیا یک بررسی در این است که واقعا لازم است اولین نگاه برای دیدن اگر شخص شما به فکر در حال حاضر برای خواسته های خاص به معنی پشتیبانی می کند. اگر آنها به اشتراک گذاشته یک پست درخواست از مردم برای کمک به یک صندوق کمک های متقابل به جای DM-ing آنها کمک به این صندوق اگر شما می توانید. اگر آنها از شما می خواهم برای حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار در حال حاضر, نگاهی به راه های شما می تواند پایدار انجام این کار است. اگر از آنها بخواهید شما را به خواندن منابع آنها به اشتراک گذاشته ام و سپس آنها را بخوانید و به اشتراک گذاری آنها را با افراد دیگر در دایره خود را که می تواند به نفع از مواد. همه این راه هایی که شما می توانید از این فرد بدون نیاز به تعامل با آنها را از لحاظ احساسی. آن را برای تلفن های موبایل ساده اما پرش از این مرحله می تواند بسیار خسته کننده برای فرد در حال بررسی است.

شما در حال انتظار یا طرح?

بهترین راه برای مراقبت از کسی است که به نظر خاص خود را دارند احساسات و وضعیت آنها هستیم. اساسی به اندازه کافی ، ظاهرا نه. شده اند وجود دارد داستان های متعددی در مورد مردم ارسال generic "حالت چطوره ؟" متون و یا کشیدن از طریق خود Venmo تماس و ارسال پول به هر کس سیاه بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها در واقع دید یا نه. هر چند آن را باید بدون گفتن مردم سیاه و سفید هستند و نه یکپارچه و در نتیجه ما پاسخ به تروما یا راه ما درخواست پشتیبانی در حال رفتن به همان خواهد بود. سعی نکنید به ارائه پول اگر من آن را خواسته و یا مطرح کردن یک لحظه اگر من باعث آن است. مطمئن, شما ممکن است بخواهید به انجام خوب اما این اعمال ریشه در انتظارات و طرح. مراقب باشید به فرض شما می دانید چه کسی دیگری نیاز دارد و یا سعی کنید به عنوان یک ناجی برای کسی که هرگز نیاز به صرفه جویی در.

آنچه می تواند به شما می گویند علاوه بر "حال شما چطور است؟"

من به وضوح نمی بزرگ, شرلوک! به جای آن شما می توانید بپرسید "چگونه می توانم از شما حمایت در حال حاضر؟" یا "آیا شما قادر به پیدا کردن زمان برای استراحت ؟ چه بقیه نگاه خواهم برای شما در حال حاضر؟" در حال حاضر نیز می تواند این زمان را عملی ارائه شده به جدول (به معنای واقعی کلمه): می تواند به شما مواد غذایی را به همسایه و یا کمک با اجتماعی دور مهد کودک اگر دوست شما نیاز به زمان به تنهایی به شارژ ؟ وجود دارد راه های بسیاری برای سوال در مورد کسی که تندرستی است. صرف نظر از این که سوال شما انتخاب می کنید به هر پاسخ ممکن است: بلند و کوتاه و یا هیچ در تمام. هر یک از این پاسخ معتبر است.

چگونه شما می رویم به اقدام بعد از آن ؟

یک بررسی در باید دنبال کرد تا با عمل است. اگر شخص شما در ارتباط برقرار کردن با خود را نیاز ندارد حمایت شما نه لزوما کردن قلاب. گاهی اوقات بهترین راه برای واقعا حمایتی است برای فراموش داخلی و جمعی از کار با دیگر غیر از مردم سیاه و سفید: آموزش خود را بر ضد سیاه خشونت پلیس در نظر خود افتخار صحبت کردن با شما عزیزان در مورد چرا تظاهرات و سیاه زندگی مهم جنبش بسیار مهم است, حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و یا کمک مالی. آنچه شما می گویند مسائل به مراتب کمتر از آنچه شما انجام. پیدا کردن یک راه برای درگیر شدن و درگیر باقی بماند. دوستان خود را و من آن را درک.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب