چگونه برای تمیز کردن و محافظت از یک ناهار خوری چوبی میز

بالا بردن دست خود را اگر شما میز آشپزخانه یا اتاق ناهار خوری جدول — ساخته شده از چوب ؟ نگاه کنید که تقریبا همه شما! ما می دانستیم که می تواند در این مورد به همین دلیل است که ما خواسته! دیدن چوب است که احتمالا رایج ترین مواد وقتی که می آید به جداول. اما آن را نیز بسیار بی ثبات به مراقبت از. اجازه دهید که گرد و غبار انباشته و آن را می توانید ابتدا چوب را به پایان برساند! تنظیم آن را بیش از حد نزدیک به یک رادیاتور و آن را می تواند پیچ و تاب! ترک های شیشه ای از یخ و آب سرد روی آن و شما می توانید از باد خیره به حلقه نشانه برای تمام ابدیت!

در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد تمیز کردن و حفاظت از خود را در آشپزخانه و یا میز ناهار خوری اتاق.

چگونه برای تمیز کردن و محافظت از خود را از میز ناهار خوری چوبی

سایر نکات برای تمیز کردن و حفاظت چوب جدول

1. گرد و غبار چوب میز اغلب.

ذرات کوچک گرد و غبار ممکن است به نظر می رسد بی ضرر اما به اندازه کافی تجمع می توانید ابتدا چوب را به اتمام برساند. گرد و غبار حداقل هفته با یک نرم پارچه بدون پرز (تور یک پنبه پوشک و یا یک برش از بالا, پیر تی شرت همه کار زیبا). دور ماندن از تخصصی گرد و غبار جلا, به عنوان آنها حاوی سیلیکون است که می تواند درون دانه از چوب و آسیب های آن را برای خوب است. در عوض به آرامی تعدیل یک پارچه با آب و یا با استفاده از یک پارچه میکرو که چسبیده به ذرات گرد و غبار در خود را دارد.

2. استفاده از سرکه و روغن به آب حلقه از میز چوبی.

3. نگه داشتن آن به دور از رادیاتور.

قرار نیست یک میز ناهار خوری چوبی بیش از یک رادیاتور یا راست در کنار گرما ثبت نام کنید. این نوسانات درجه حرارت می تواند آسیب چوب با تاب یا تقسیم. همچنین فروشگاه هر برگ اضافی در نزدیکی جدول خود را. این تضمین می کند که برگ را نمی پیچ و تاب و یا متورم شدن/قرارداد متفاوت از جدول. اگر شما فروشگاه برگ در یک زیرزمین یا اتاق زیر شیروانی, رطوبت و دما دیفرانسیل می تواند عوارض خود را.

4. سازمان دیده بان سطح رطوبت.

همانطور که با تمام چوب از کف به تر و تمیز از جداول ناهار خوری به سایر مبلمان سعی کنید برای حفظ سطح رطوبت در خانه خود را بین 40 و 45 درصد است. هر پایین نرم افزار می تواند چوب و هر بالاتر می تواند باعث تورم. برای بسیاری از ما این به این معنی در حال اجرا یک دستگاه بخور در زمستان و یک a/c یا د-دستگاه های مرطوب کننده در تابستان.

5. خود را چوب میز بدرخشد.

مانند ما با اشاره به بالا بهتر است به جست و خیز یک سیلیکون محصول. بلکه با یک سخت carnauba wax. استفاده از دو نفر از کسانی که نرم و بدون پرز پارچه دوباره: یکی به درخواست موم و دیگری به لهستانی. آن را برخی از واقعی گریس آرنج اما خوشبختانه این کار تنها نیاز به انجام شود در مورد دو بار در سال.

آیا شما هر گونه سوال در مورد تمیز کردن و حفاظت چوب جداول? ترک آنها را در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر