چگونه به توسعه اعتقاد خود در 8 مرحله

بسیاری از مردم بر این باورند که اعتقاد قوی در خود چیزی است که ما با به دنیا آمد. این نشان می دهد که مردم بدون اعتقاد خود هرگز نمی تواند توسعه یکی و گیر کرده در زندگی با داشتن عزت نفس پایین است.

با این حال این اشتباه است. اعتقاد خود چیزی است که می توان توسعه یافته و بازسازی شده اگر از دست داد.

بنابراین اگر شما در خود اعتقاد دارند و یا از دست داده اند خود را در اعتقاد خود به یاد داشته باشید که شما می توانید دوباره آن را با حق مراحل و اقدامات.

برای اهمیت خود باور شرایطی که می تواند یک فرد از دست دادن او خود اعتقاد و چگونه ایمان خود می تواند redeveloped نگه داشتن خواندن زیر.

به همین دلیل است که اعتقاد خود مهم است ؟

به عنوان نام نشان می دهد اعتقاد خود را با چقدر یک فرد معتقد است که در خودش است. این شامل اعتقاد به ارزش های خود را و مهارت و دانش و توانایی است. خود این باور بسیار مهم است زیرا تاثیر آن بر زندگی یک فرد و انتخاب است.

یک فرد بدون اعتقاد خود را به طور مداوم تطهیر توانایی های خود را در حالی که حل و فصل کمتر از آنچه سزاوار آنها است. بسیاری از مواقع فرد طول می کشد و هر چه ضربه می پردازد چرا که آنها بر این باور نیست که آنها سزاوار بهتر است.

از سوی دیگر یک فرد با اعتقاد خود می داند خود را به ارزش و ارزش.

برای مثال زمانی که افراد با اعتقاد خود ببینید خالی کار با مهارت های آنها در اختیار آنها ممکن است در آن و یا اعمال نیمه دل چرا که آنها بر این باورند که آنها به اندازه کافی خوب نیست برای این کار.

مردم با اعتقاد خود از سوی دیگر خواهد شد به دنبال کار از صمیم قلب زیرا آنها بر این باورند که آنها واجد شرایط خوبی برای این کار است.

در پایان مردم بدون اعتقاد خود ممکن است تا پایان کار پرداخت کم کار و زندگی در رحمت از دیگران برای بقیه زندگی خود را. در ضمن مردم با اعتقاد خود حرکت خواهد کرد که از کار به یکی بهتر و ممکن است در نهایت به اوج حرفه خود.

این مثال نشان می دهد که در حالی که اعتقاد خود ممکن است به نظر می رسد کوچک و یا بی اهمیت, آن می تواند بر کل زندگی ما هر دو به طور مستقیم و غیر مستقیم.

اعتقاد خود انگیزه مردم برای کشف پتانسیل خود را و این انگیزه ممکن است منجر به دستیابی به اهداف و آرمان.

چرا برخی از افراد عدم اعتقاد خود?

هیچ کس در دنیا است و بدون اعتقاد خود. بسیاری از مواقع ما خودمان را پیدا کنید در شرایط خاص و شرایطی که می تواند تاثیر منفی ما اعتماد به نفس – یا به طور موقت و یا در دراز مدت است.

تبلیغات

خود را بازسازی و اعتقاد خود درک شرایط ساخته شده است که شما از دست دادن آن می تواند به شما کمک کند یاد بگیرند که چگونه برای ادامه.

اینجا هستید برخی از علل شایع عدم اعتقاد خود:

1. ناراضی خانه

در حال رشد در یک ناراضی خانه را کاهش می دهد یک فرد اعتقاد خودش. دلیل این است که به کودکان و نوجوانان راه شما در حال درمان با دیگران به خصوص با خانواده خود majorly به راهی که شما نظر خودتان.

بچه هایی که رشد می کنند تا با پدر و مادر که هرگز ستایش و یا آنها تبریک می گویم (اما شکایت و اشک آنها را پایین) رشد فاقد اعتماد به نفس در خود.

2. منفی همسالان

احاطه شده توسط افرادی که به طور مداوم تضعیف شما و شما احساس می کنید مثل شما به اندازه کافی خوب نیست می تواند شما را از دست دادن اعتماد به نفس در خود.

گاهی همسالان خود را حتی ممکن است شما را متقاعد به انجام کارهای شما راحت نیست و زمانی که شما رد آنها ممکن است می گویند و انجام همه چیز را به شما احساس عجیب و غریب. به منظور جا شما ممکن است خودتان را در رها کردن خود اخلاق و ارزش به آنها لطفا. این آسیب می تواند یک فرد اعتقاد خود در دراز مدت است.

اگر شما یک زمان سخت در سوريه را از منفی همسالان خواندن این مقاله در مورد اجتناب از افراد منفی ممکن است مفید: 10 دلیل که چرا شما باید اجتناب از افراد منفی

3. تجارب آسیب زا

جسمی و عاطفی سوء استفاده می تواند پاره کردن یک فرد اعتقاد خود. اگر شما یک شریک که باعث می شود شما احساس می کنید مثل شما خوب نیست به اندازه کافی برای جذب و نگه داشتن توجه خود را ممکن است گسترش به شما احساس مثل شما خوب نیست به اندازه کافی برای هر کسی و یا هر چیزی.

همچنین افرادی که تجربه سوء استفاده فیزیکی رنج می برند ممکن است از افسردگی و اضطراب خواهد شد که به تدریج خوردن به دور خود اعتماد به نفس است. در نهایت چنین تجربه خواهد آنها را احساس نالایق از اهداف خود است.

4. تصمیم گیری های بد

برخی از تصمیم گیری های بد در گذشته ساخته شده می تواند یک فرد اعتقاد خودش و علت آنها را به شک توانایی خود را برای تصمیم گیری در آینده است. این بیشتر زمانی اتفاق می افتد که تصمیم گیری ساخته شده تبدیل به عواقب آن تاثیر می گذارد نه تنها فرد بلکه عزیزان خود.

برای مثال یک مادر تصمیم می گیرد به حرکت در خارج از کشور با فرزندان خود در امید پیدا کردن مراتع سبزتر برای آنها, اما پدر مخالف است. پس از استدلال در حالی که پدر و وام پول به حمایت از سفر. هنگامی که آنها سفر مادر است قادر به پیدا کردن یک کار خوب تا طرح با شکست مواجه شد.

شکست این طرح ناامیدی و زیان وارده ممکن است او شک توانایی های خود را به تصمیم گیری درست در آینده است.

5. الگوهای فکری منفی

اگر شما همیشه فکر می کنم از بدترین حالات به خصوص وقتی که می آید به خودتان شانس هستند که شما از دست دادن اعتماد به نفس در خود.

تبلیغات

اگر قبل از مصاحبه تنها چیزی که شما می توانید از فکر می کنم تمام اشتباهات شما ممکن است و یا چگونه شما ممکن است به خوبی به عنوان دیگر نامزد شما به احتمال زیاد به در که انرژی و دلسرد مصاحبه خود را.

در طول زمان از جمله الگوهای فکری منفی شما ممکن است منجر به احساس نالایق و پایین تر از هر کس دیگری. است که چرا شما نیاز به فکر می کنم مثبت و از بین بردن افکار منفی.

چگونه به توسعه اعتقاد خود

هنگامی که شما را در درک دلیل خود را عدم اعتقاد خود شما می توانید به کار بر روی نحوه ساخت آن است.

در اینجا 8 راه برای کمک به شما توسعه خود باور است.

1. می دانم که شما می خواهید می شود

هنگامی که شک به خود و یا ظاهر خود و ترحم است نه غذا خوردن در شما است که شما می خواهم به ؟ اگر شما نمی ترسم آنچه را که شما انجام دهید ؟

با قاطعیت پاسخ دادن به این پرسش است که اولین گام برای بازسازی خود و اعتقاد خود. دلیل این است که شک و تردید و الگوهای فکری منفی در طول زمان دفن واقعی شما همراه با اهداف و رویاهای خود را.

به دست آوردن اعتقاد خود شما نیاز به کار به سوی این اهداف در حالی که هل دادن دور کم اعتماد به نفس. پس به خودتان فضا را به رویای کوچک و یک لیست از تمام چیزهایی که شما می خواهم برای رسیدن به این باور است. در روند انجام این کار هر زمان که به خود شک و تردید بهار تا فشار آنها را دور تا زمانی که شما ایجاد یک لیست جامع.

2. تأیید خود را

خود تصدیق قوی هستند ابزار است که خود را تقویت باور را در خودتان. دلیل این است که به عنوان انسان ما اعتماد به نفس ما را تحت تاثیر قرار رفتار است. اگر شما خودتان را به عنوان یکی از مهمترین و به دنبال خوب مردم در جهان, شما قطعا مانند یک رفتار.

و اگر شما خودتان را به عنوان آینده مدیر عامل یک شرکت, شما همچنین می خواهد عمل مانند یک. بنابراین آنچه شما باید انجام دهید این است که خودتان را به عنوان فردی شایسته و شگفت انگیز است.

اظهارات مثبت می تواند کمک به شما در ایجاد تصویر. آنها اظهارات مثبت است که دست کشیدن از شک و تردید به ویژه هنگامی که با صدای بلند خوانده و با اعتقاد.

به عنوان مثال:

“من شایسته همه چیز را ميخواهم.” “من به اندازه کافی هوشمند برای رسیدن به اهداف من است.” “من سزاوار بهترین چیزهای زندگی را ارائه کرده است.” “و من را جلو قرار داده و تلاش روزانه برای دیدار با یک میل خاص و یک هدف خاص برای تجربه بهترین چیز است.”

بنابراین یک لیست از تصدیق ایستادن در مقابل آینه خود را و می گویند این کلمات به خودتان. آن را ندارد به طولانی. فقط چهار نشاط بخشی, جملات می تواند کمک به شما احساس می کنید آماده را به تسخیر جهان هر روز.

تبلیغات

3. چهره ترس خود را

یکی از راه های موثر برای توسعه خود اعتقاد است که توسط مواجهه با ترس های خود را.

شما نمی باید به صورت همه آنها را در یک بار و یا رفتن برای ترسناکترین اول. شما می توانید انتخاب کنید برای شروع ،

شروع شده توسط بدانند منبع خود را شک و مقابله با آن مشکل است. اگر پدر و مادر خود را درمان شما به عنوان یک بچه دلیل است که شما از دست داده و اعتماد به نفس در خودتان آنها برخورد و صحبت با آنها در مورد آن. آیا نمی شود ترس از اینکه سانسور. بیان خود را ممکن است کمک به شما در دریافت وزن خاموش قفسه سینه خود را.

بعدی چهره ترس از شکست برای رسیدن به اهداف خود. برو برای آن مصاحبه و آن را به بهترین خود را. آدرس که هیئت مدیره خود را با ایده ها و نوآوری. راه رفتن از آن رابطه است که به طور مداوم ضربان در خود اعتماد به نفس است.

هنگامی که شما را در رویارویی و غلبه بر ترس و شک به فرار خواهد کرد.

4. آدرس منتقد درونی خود

اگر جامعه به دلیل از دست دادن خود را از اعتقاد خود را به راحتی می توانید خطاب و بازسازی شده. اگر شما خود منتقد با این حال اعتماد به نفس خود را نمی توان به دست آورد اگر شما را خاموش انتقاد صدای در سر خود را.

بسیاری از مواقع عدم اعتقاد خود یک نتیجه از منتقد درونی. شما ممکن است این ایده های شگفت انگیز اما در حالی که ایجاد این پیشنهاد شما ممکن است شروع به تعجب اگر این ایده به اندازه کافی خوب است. بعد از آن شما شروع به خودتان را متقاعد کند که پیشنهاد این است که به اندازه کافی خوب نیست اپیدمیولوژیک ورق کاغذ و نگه داشتن این ایده تحت قفل و کلید.

پرداختن به منتقد درونی خود بسیار مهم است زیرا تا زمانی که شما انجام, شما ممکن است به تضعیف توانایی های خود را و اقامت برای کمتر از شما سزاوار.

تا زمانی که خود را منتقد درونی شما می پرسد “چرا آنها من را انتخاب کنید برای این کار؟”, از خودتان بپرسید “چرا نباید آنها من را انتخاب کنید برای این کار؟”

و سپس رفتن به تعداد تمام دلایلی که شما واجد شرایط برای موقعیت. انجام این کار بارها و بارها بسته خواهد شد منتقد درونی خود و ساخت خود را در اعتقاد خود فوق العاده است.

5. آماده را به نفع خود

قبل از اینکه شما را یک گام خود را به سمت اهداف و آرمان های خود را, مطمئن شوید که شما همه را به نفع خود.

آیا همه چیز را در هوی و هوس و یا یک ” winging آن طرز فکر به دلیل این که اغلب در نتیجه شکست. به جای مطالعه برای این امتحان آماده شدن برای ارائه به تمام بهترین پاسخ در این مصاحبه را چشمگیر ارائه برای آن جلسه و قطع آشنایان که پر کردن ذهن خود را با افکار منفی.

آماده شدن برای برنده شدن نیز شما را پر می کند با اعتماد به نفس است که شما را تشویق به قرار دادن در تلاش اضافی برای رسیدن به اهداف خود.

تبلیغات

6. تشویق دیگران

آیا می دانید که تشویق دیگران می تواند تغییر طرز فکر خود را در مورد موفقیت ؟ بسیاری از مواقع از دست دادن اعتقاد خود نیز می تواند منجر به از دست دادن ایمان در افراد دیگر توانایی های خود.

شما ممکن است به خودتان پیدا کنید به طور مداوم دلسرد مردم در مقابل رفتن بعد از رویاهای خود را به خاطر شما شکی نیست که آنها می تواند رسیدن به آنها. بنابراین تلاش برای دیدن موفقیت به عنوان چیزی است که هر کسی می تواند رسیدن به.

تشویق دوستان و خانواده و طرز فکر خود را در مورد موفقیت را نیز در طول زمان تغییر. به زودی خود را تشویق به نوبه خود به داخل و شما شروع به احساس انگیزه برای رسیدن به اهداف خود را.

7. از خودتان مراقبت کنید

خود را به توسعه اعتقاد خود شما نیاز به مراقبت از خود و نه فقط ذهنی و عاطفی. فیزیکی مراقبت می تواند یک راه طولانی به سوی مؤثر خود را در سلامت روحی و روانی.

بنابراین رفتن به آبگرم و ماساژ. رفتن به خرید برای لباس است که به شما احساس خوب و انجام موهای خود را. ثبت نام در ورزشگاه خوردن سالم و مطمئن شوید که شما به اندازه کافی استراحت کنید. همچنین صحبت کردن با یک درمانگر و یا پیوستن به یک گروه پشتیبانی.

به دنبال خوب و احساس خوب مطمئنا کمک به افزایش اعتماد به نفس خود را.

8. قطع منفی آشنایان

به اصطلاح دوستان که شما را احساس نالایق و یا به اندازه کافی خوب نیست از طریق کلمات و یا اعمال باید قطع شود. دلیل این است که نگه داشتن چنین افرادی در اطراف شما نابود خواهد شد هر تلاش شما را برای بازسازی اعتماد به نفس خود را.

باید آن را مهم نیست که آنها چه کسانی هستند به شما چرا که اگر آنها در مورد مراقبت شما در همان راه آنها را درمان شما بهتر است. بنابراین تصمیم به جلوگیری از آنها را.

اگر خانواده شما هستند که شما درمان ضعیف به آنها صحبت می کنند در مورد آن, و آن را روشن است که شما نمی خواهد تحمل منفی در زندگی خود را. اگر شریک زندگی خود را از نظر جسمی یا عاطفی سوء استفاده از برش فرد بیش از حد چرا که تا زمانی که شما خود را باور ممکن است هرگز رشد.

در حالی که فاصله خود را از منفی آشنایان خود جلب محبت دوستان و خانواده نزدیک و پرورش روابط سالم است.

افکار نهایی

مرلین مونرو یک بار گفت:

“مایل به شخص دیگری است که یک زباله از شخص شما هستند.”

اگر دلیل شما از دست رفته خود را باور این است که شما باور دیگران بهتر از شما, شما نیاز به یک تلاش آگاهانه به تغییر است که طرز فکر.

فکر می کنم از همه چیز شگفت انگیز شما می توانید انجام دهید که افراد دیگر نمی توانند. و به خودتان یادآوری کنید که شما فقط به عنوان مستحق به عنوان نفر بعدی.

راهنمایی بیشتر در مورد خود را تقویت اعتقاد خود

عکس های اعتباری: Conner اعظم از طریق unsplash.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر