چگونه به یخ کیک برش با توجه به یک قنادی Pro

اگر شما به دنبال سرگرم کننده و بیهوده و بیمعنی پخت پروژه, زرق و برق دار, لایه, کیک باید بالا خود را برای پخت لیست. مطمئن استرس-پخت نان موز در آغاز قرنطینه سرگرم کننده بود و شاید شما حتی به یک خمیر ترش نان معمول پخته کیک و بیسکویت ساخته شده است. در حال حاضر یک روز به پخت زرق و برق دار لایه کیک در خانه. آیا منتظر نیست برای یک مناسبت به جشن و یا تا زمانی که شما می توانید به اشتراک گذاری کیک با دوستان از آنجا که شما می توانید کیک های مورد علاقه خود را لایه کیک و مسدود کردن آن برای بعد.

بهتر است شما می توانید برش و یخ کیک های مورد علاقه شما دستور غذا را در وعده های فردی, از جلو گرم شدن و غذا خوردن در هر زمان یک کیک ولع مصرف اعتصاب. در اینجا این است که چگونه به آن را انجام دهد.

چگونه به یخ کیک برش با توجه به یک قنادی Pro

“برای نگه داشتن لایه کیک تازه در فریزر, استخدام یک روش نکردم دوار شیشه دسر موارد یونانی شام: پرس کاغذ و یا کاغذ مومی به طور مستقیم بر روی طرف برش از کیک. این نگه می دارد رطوبت و نگه می دارد ظریف کیک از خشک شدن. یخ برش مانند این بر روی یک ورق پخت تا پوشش شرکت است که اتفاق می افتد سریع گراوند با رویه خامهای کیک یا شیرینی.”

گراوند کیک مات مسدود خواهد شد به سرعت اما سامر توصیه یک شبه سرما برای محافظت از خود و تزئینی لایه: “انتظار تا پوشش یخ زده قبل از بسته بندی کمک می کند تا برای حفظ زیبایی که شما خیلی سخت کار کرده به خوبی زمانی که شما سرد تازه خود را لایه, کیک,” او می گوید. روز بعد شما می توانید خود را بسته بندی و کاغذ-محافظت قطعات در بسته بندی های پلاستیکی و پشته به صرفه جویی در فضا.

سامر نشان می دهد آبکاری هنوز منجمد برش بیش از حد: “وقتی که شما آماده به حفاری خود را در فریزر ذخیره کردن حذف پلاستیکی در حالی که تکه که هنوز یخ زده است و آن را مستقیما بر روی یک بشقاب در خدمت. کمتر شما حرکت آن را در اطراف به عنوان آن شروع به ذوب زیباتر و برش خود را باقی خواهد ماند. فردی برش گرم کردن فوق العاده به سرعت اما من همچنین می خواهم به آنها را بخورند اواسط گرم شدن به دلیل بافت های مختلف و درجه حرارت آن را احساس می کنم مثل یک کاملا متفاوت, دسر,” او اشاره می کند.

اگر انجماد برش منحصر به فرد به نظر می رسد مانند کار بیش از حد و یا شما می خواهید برای کاهش مقدار بسته بندی های پلاستیکی استفاده می کنید, شما می توانید یخ بزرگتر همجنس باز کیک با استفاده از همان روش. محافظت از برش به پایان می رسد با کاغذ یا کاغذ مومی, یخ, یک شبه و سپس بسته بندی در پلاستیک بپیچید تا زمانی که آماده به خدمت.

10 لایه کیک پخت و یخ مانند در حال حاضر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>