من هرگز فراموش نکنید یک لحظه من با دختر من چند سال پیش. من دراز کشیده بود کنار او به عنوان من او را به رختخواب. به عنوان او خود را برگزار حیوانات نزدیک به صورت او و ما صحبت در مورد او متوقف شد از مکالمه ما برای یک لحظه و تکیه و… “مادر” او گفت متفکرانه. “شما می خواهید به صرف زندگی بهترین راه شما می توانید. از آنجا که شما تنها یک بار زندگی و شما می خواهید آن را خوب است.”

او 7 در این زمان عاقلانه فراتر از سال خود را. و حق با او بود. ما یک زندگی به زندگی می کنند و من معتقدم که ما باید تمام زندگی ما عاشق — یا حداقل واقعا دوست دارم.

هنگامی که شما نگاه در پایان زندگی خود را, شما می خواهید می شود قادر به اطمینان می گویند “بله! من راضی هستم محتوا و احساس می کنم مثل من زندگی من زندگی را به کمال.”

مطمئن شوید که شما به احتمال زیاد خواهد شد در مواجهه با موانع موانع و استرس و ناامیدی در طول راه. برخی از روز شما احساس می کنید در بالا از جهان بیرون پریدن از رختخواب در صبح روز دیگر شما احساس می کنید مانند ضرب المثلی مسائل آمار فن, و شما فقط می خواهید به جلو و پشت را پوشش می دهد بیش از سر خود را.

بخشی از زندگی را به حد کمال به طور کامل تجربه همه که زندگی را ارائه کرده است. پس از همه, ما به طور کامل نمی تواند درک شادی مگر ما احساس درد است. ما نمی توانیم به طور کامل تجربه عشق تا زمانی که ما از دست داده اند. تجربه طیف گسترده ای از خوب و بد است آنچه به زندگی معنا و هدف.

بنابراین آیا شما در یک دوره پر رونق و یا یک زمان فقط تلاش برای زنده ماندن در اینجا این است که چگونه برای به دست آوردن یک زندگی و زندگی را به کمال است.

1. از خودتان مراقبت کنید

“مراقبت از بدن خود را, آن را تنها مکانی که شما را به زندگی می کنند”. –Jim Rohn

اگر بدن خود را در حال سقوط از هم جدا اگر شما ناسالم و مبارزه با بیماری شما هرگز قادر خواهد بود به زندگی به طور کامل. مراقبت از خودتان نیست فقط در مورد مراقبت از بدن خود را. مصرف آن را به یک رویکرد یکپارچه به بهداشت و سلامتی.

این به این معنی مراقبت از خودتان ذهنی, احساسی, از لحاظ جسمی و معنوی است. بسیاری از ما تمرکز بر روی یک منطقه و فراموش کردن دیگران است.

این را امتحان کنید: پیدا کردن راه هایی برای مراقبت از خودتان و کلی نگر. شروع با اصول اولیه: عمل هیدراته باقی بماند و ورزش به طور منظم به اندازه کافی خواب خوردن غذاهای مغذی صرف زمان در طبیعت, تنفس عمیق و مدیتیشن.

اتمام 30 راه های بیشتری برای مراقبت از خود را در اینجا.

تبلیغات

2. خودتان درست شود

“به خود خود تو درست باشد.” –شکسپیر

اگر شما در حال رفتن به زندگی را به کمال برای بار اول شما باید بدانید آنچه که به معنی شما.

از سن جوان وجود دارد بسیاری از رقابت انتظارات خواسته ها و رویاهای آینده از هر جهت: اعضای خانواده و دوستان و جامعه خود را. این منجر به بسیاری از مردم به یک زندگی است که دیگران می خواهند و یا از آنها انتظار می رود و نه یکی از آنها را برای خود را انتخاب کنید.

اغلب مردم در حال زندگی است که به نظر می رسد خوب به دیگران از خارج بلکه در داخل آنها ناراضی هستند, تاکید, و یا احساس نا امنی و یا مانند یک تقلب است.

اضافه کردن به که ثابت و بی امان پیام ها از رسانه های اجتماعی, کتاب ها و منابع است که به ما بگویید که چگونه ما باید به انجام همه چیز آنچه که ما قرار است انجام دهید و چگونه ما به معنای به موفقیت و می توان آن را آسان به از دست دادن خودتان.

Bronnie افزار یک پرستار مراقبت تسکینی که کار کرده است با صدها نفر از بیماران در چند هفته گذشته از زندگی خود را. هنگامی که او به آنها صحبت کردیم در مورد شایع ترین حسرت آنها بود و یا چیزهایی که آنها انجام داده اند متفاوت پاسخ شماره یک این بود:

من آرزو می کنم من تا به حال شجاعت به یک زندگی واقعی برای خودم زندگی دیگران از من انتظار می رود.[1]

این را امتحان کنید: به خودتان و آنچه که شما نیاز به رشد. شناسایی و احترام به سند چشم انداز و رویاها و اهداف شما برای زندگی خود را. ایجاد یک تعهد به اختصاص زمان و انرژی به چیزهایی که برای شما مهم هستند.

3. کار شما را دوست دارم (و یا حداقل مانند)

“انتخاب یک شغل شما را دوست دارم و شما هرگز مجبور به کار در یک روز در زندگی شما.” –کنفوسیوس

اکثر مردم صرف حداقل یک سوم از زندگی خود را در محل کار و در عین حال 85 درصد از جمعیت را کارگران تمام وقت کار خود را نفرت. عظیم 85%! که آمار مأیوس کننده. آیا شما بی حوصله و نفرت خود را از کار یا احساس نشده و ناراضی که شما رفتن به محل کار هر روز ؟ اگر تا آن زمان برای ایجاد یک تغییر است.

وجود دارد به احتمال زیاد واقعیت در مورد چه فرصت های شغلی ممکن است در دسترس که در آن شما زندگی می کنند چقدر پول شما نیاز به ایجاد خود را به حمایت از خانواده و مهارت های مورد نیاز برای زمین کار شما واقعا می خواهید. من نیز می دانم و کار کرده اند با صدها نفر از افراد را به تایید می کنند که وجود دارد همیشه گزینه های دیگر — حتی اگر شما نمی توانید آنها را ببینید در حال حاضر.

تبلیغات

این را امتحان کنید: اگر شما ناراضی هستید یا نشده در نقش خود به طور فعال به دنبال گزینه های دیگر. اگر برای برخی از دلیل شما واقعا نمی توانید تغییر شغل, پیدا کردن یک راه برای کار خود را برای شما کار می کنند. درخواست برای افزایش ساعت کار انعطاف پذیر و یا افزایش سطح مسئولیت و یا تجربه. شاید شما می توانید شروع به فشار به سمت بازگشت به مدرسه و یا انجام چیزی برای پیشرفت نسبت به آنچه شما واقعا می خواهید به انجام است.

4. پیدا کردن قبیله خود را

“انتخاب افرادی که شما را بالا ببرد تا.” –میشل اوباما

ما موجودات اجتماعی متصلند برای اتصال. این بدان معناست که ما نیاز به صرف زمان درگیر شدن با دیگران به رشد است. مطالعات نشان داده اند که افرادی که معاشرت اغلب دارای سطوح بالاتری از شادی از کسانی که نمی.[2] علاوه بر این در طولانی ترین مطالعه در تاریخ در شادی رابرت Waldinger یافت:

“روشن ترین پیام است که ما از این 75 سال مطالعه این است: روابط خوب ما را شادتر و سالم. دوره.”[3]

اما آن را فقط در مورد صرف وقت با مردم است. شما باید صرف زمان با افرادی که شما را دوست دارم که با کسی که شما را در درک که شما اعتماد. آنها باید افرادی که از شما حمایت و به شما احساس امن و دوست داشتنی و همچنین شنیده و دیده می شود.

سعی کنید این: تلاش اضافی برای رشد و پرورش سالم و روابط در زندگی شما. صرف زمان در فرد با دوستان و خانواده و همکاران. برنامه منظم تاریخ شب با دوستان و یا خانواده. پیدا کردن راه های بیشتر برای ایجاد یک حس اجتماعی و اجتماعی در زندگی خود را – و از آن لذت ببرید در این روند!

5. اجازه رفتن

آن است که تنها زمانی که ما اجازه رفتن, که, جدید, ناگفته امکانات خود را در حال حاضر.

گاهی اوقات زندگی را به کمال است به همان اندازه در مورد آنچه شما اجازه رفتن تا آنجا که آنچه شما نگه دارید. به یاد داشته باشید در فیلم “تا” زمانی که آقای Fredricksen در تلاش است تا خانه خود را به پرواز ؟ آن را بیش از حد سنگین است. او تا به حال به تخلیه وسایل خود را تا زمانی که خانه شد نور به اندازه کافی برای بلند کردن. همان درست است برای زندگی خود را. چه چیزی شما نیاز به اجازه رفتن به طوری که شما می توانید حرکت به جلو در زندگی به کمال و در نهایت پرواز ؟

این را امتحان کنید: شناسایی آنچه شما نیاز دارید برای انتشار به جلو حرکت کند. آنچه شما برگزاری است که شما را عقب نگه داشتن: یک عادت قدیمی, محدود کردن اعتقاد و یا داستان شما خودتان گفتن ؟ اجازه دهید آن را برو. شاید این خشم, خشم یا سرخوردگی. سپس ببخش. هنگامی که شما از خواب بیدار هر روز درمان آن را به عنوان یک تخته سنگ پاک. اگر چیز نمی تواند به راه شما می خواستم دیروز ترک که در پشت و جلو حرکت کند.

6. بهترین شما می تواند

“همه ما به دنبال همین است. ما تمایل به انجام برسانند بالاترین, حقیقی ترین بیان از خودمان به عنوان انسان است.” –اپرا

ما همه در اینجا برای تبدیل شدن به کمال بیان خودمان. که به معنی بهترین بودن شما است که شما می توانید. از هر فرصت برای یادگیری و رشد و تکامل است. تنها راه شما می توانید انجام دهید این است که از طریق تجربه های جدید است که فشار خود را فراتر از زمان قابلیت اعتقادات و مرزهای. یادگیری هر چیزی شما می توانید از هر کسی که شما می توانید. باز به بازخورد. به دنبال فرصت هایی برای رشد.

تبلیغات

سعی کنید این: شانس. می گویند بله ، خارج از منطقه راحتی خود را. هدف برای یک تجربه جدید یک ماه یا زمان را برای خود شخصی و حرفه ای رشد و توسعه است. با هر تجربه جدید از خود بپرسید: “آیا من یاد بگیرند ؟ چگونه می توانم پیشرفت ؟ چگونه من می تواند حرکت رو به جلو در زندگی من سفر?”

7. خدا را شکر

“تصدیق خوب است که شما در حال حاضر در زندگی خود را پایه و اساس همه فراوانی است.” –اکهارت تولی

بهترین راه برای زندگی شما عشق است عشق به زندگی شما زندگی می کنند. مطالعات ثابت کرده اند بسیاری از مزایای از ابراز قدردانی اعم از چگونه آن را بهبود می بخشد و روابط جسمی و روحی, سلامت, خواب, روانی, استقامت و انرژی و کلی شادی. سپاسگزار بودن یکی از ساده ترین و قدرتمند ترین چیز شما می توانید برای یک زندگی کامل و شاد زندگی است.

باید سپاسگزار برای آنچه شما باید. بله, من می دانم که چیزی نه ممکن است و شما به احتمال زیاد می خواهید چیزی بیشتر. اما شما هنوز هم می تواند سپاسگزار برای آنچه شما باید. شما می توانید همیشه پیدا کردن چیزی برای سپاسگزار باشد.

این را امتحان کنید: شروع یک روزانه قدردانی عمل. در اینجا 10 ایده برای شروع.

8. گوش دادن بیشتر

چگونه اغلب شما به خودتان پیدا کنید در جایی اما واقعا وجود دارد ؟ ذهن خود را سرگردان دور از لحظه و مردم شما را با. شاید شما در حال صحبت کردن با کسی اما شما در حال پریشان در سر خود را چند وظیفه ای و یا فکر کردن در مورد چیز دیگری است. با خیلی در زندگی ما, من می دانم که من از این گناه است.

زمان را به گوش دادن. اتصال به جهان اطراف شما. گوش دادن بیشتر. گوش دادن بهتر است. گوش دادن سخت تر است. گوش دادن با همه شما. گوش دادن با تمرکز و عشق و قصد. گوش دادن به خودتان است. شنیدن صدای درونی خود را. توجه به شهود خود را. گوش دادن به شریک زندگی خود را, دوستان, بچه های طبیعت. فقط گوش دهید.

سعی کنید این: تنها راه برای واقعا گوش دادن آن را به هنوز هم می شود. بود در حال حاضر. تمرکز بر آنچه که در مقابل شما. قرار دادن هر چیز دیگری دور. قرار دادن تلفن خود را. توقف چند وظیفه ای (بله این امکان وجود دارد). اگر شما در یک مکالمه تمرکز بر شنیدن آنچه که می شود گفت, سوال بپرسید, به دنبال درک در یک سطح عمیق تر و پیدا کردن اطلاعات بیشتر. گوش دادن به خود در حال فکر انجام یک چیز در یک زمان روزنامه نگاری و یا ضربه زدن به صدای درونی خود را.

9. از آن لذت ببرید

“نترس زندگی خود را به پایان خواهد رسید; ترس است که آن را هرگز آغاز خواهد شد.” –فضل هانسن

به منظور زندگی زندگی را به کمال ما باید تجربه همه که زندگی را ارائه کرده است. تنها راه برای زندگی زندگی را به کمال است که واقعا زندگی می کنند زندگی. آیا چیزهایی که شما لذت بردن از. تعقیب رویاهای خود را. رسیدن به اهداف خود. امکان استفاده از هر تجربه و فرصت شما می توانید.

بسیاری از آنچه که ما انجام دهید این است که پیچیده در اطراف آنچه ما را به انجام و یا آنچه که ما باید انجام دهید. نتیجه این است که ما اغلب کارها را انجام ندهید فقط به خاطر اینکه ما می خواهید به. پیدا کردن چیزهایی که شما را به شادی و تقویت شما و نور آتش خود را.

تبلیغات

همیشه وجود خواهد داشت یک دلیل شما نمی توانید چیزی را انجام و زمان هرگز کامل شود. اگر شما می خواهید برای انجام کاری آن را انجام دهید در حال حاضر و یا حداقل یک برنامه. گرفتار در “هنگامی که پس از آن” تله. “وقتی که من به ارتقاء سپس من در آن سفر” “هنگامی که من به اندازه کافی پول, پس از آن من شروع به کار داوطلبانه است.” چه می توانید انجام دهید در حال حاضر ؟

این را امتحان کنید: شناسایی آنچه شما به ارمغان می آورد شادی و باعث می شود شما احساس شادی و یا انجام. انجام بیشتر از آن! طرح زمان بیشتری برای تفریح و ماجراجویی است. می گویند بله ، تلاش برای واقعا یک زندگی کامل و شاد زندگی است.

10. سخاوتمندانه

ما زندگی را با آنچه ما دریافت کنید ما را در زندگی چیزی است که ما بدهد.

مطالعات ثابت کند که عمل به کاهش فشار خون را افزایش می دهد اعتماد به نفس را بهبود می بخشد و شادی و حتی کمک می کند تا شما یک زندگی طولانی تر![4]

نه تنها این, اما دادن فراهم می کند بسیاری از مزایای به دیگران اطمینان حاصل کرد که شما نه تنها زندگی را به کمال برای خودتان اما که شما در حال کمک به یک مثبت خوب بیشتر برای کل — و کمک به دیگران این فرصت را به زندگی می کنند زندگی خود را به کمال ، شما می توانید ترک مردم و حیوانات و یا زمین کمی بهتر است برای داشتن شده است در اینجا.

این را امتحان کنید: شناسایی چگونه می تواند در خدمت کمک و خدمت. این در حال حاضر ممکن است بخشی از زندگی روزانه خود را و یا کار. اگر نه پیدا کردن یک علت شما در مورد مراقبت و پرش در. به عقب می آیند در بسیاری از اشکال. این می تواند به عنوان کوچک به عنوان خندان در همه شما را در خیابان و یا به عنوان بزرگ به عنوان شروع یک پایه و اساس برای یک علت است که برای شما مهم است.

آیا یک چیز. همه آنها را انجام دهید. فقط چیزی.

زندگی خود را به احتمال زیاد خواهد بود پر از فراز و نشیب. خوب و بد است. تراژدی و پیروزی. چگونه می توانم به شما اطمینان حاصل شود شما زندگی می کنند زندگی خود را به کمال است ؟

خودتان را تصور کنید که سال های بسیاری از در حال حاضر در پایان زندگی خود به دنبال بازگشت به زندگی شما زندگی می کردند. چه خواهد شد شما آرزو شما تا به حال انجام داده است ؟ چگونه شما آرزو شما تا به حال صرف وقت خود را ؟ چه خواهد شما افتخار است ؟ چه خواهد شما پشیمانی? چه آن را به یک زندگی کامل و شاد زندگی ؟ بپرسید این سوالات روشن شدن پاسخ و سپس کار راه خود را به حال.

به یاد داشته باشید زندگی ما ساخته شده است تا از لحظات. آن لحظات را تشکیل می دهند ساعت های ساعت را روز و روز را تا سال ها و سال ها ایجاد زندگی خود را. در نهایت بهترین راه برای زندگی زندگی را به کمال است به زندگی می کنند هر لحظه به کمال است.

“شما فکر می کنید این فقط یک روز دیگر در زندگی خود را? این فقط یک روز دیگر. این یک روز که به شما داده شده است امروز. آن را به شما داده می شود. این یک هدیه است. این تنها هدیه ای است که شما باید در حال حاضر و تنها پاسخ مناسب است سپاسگزاری.” –نوعی کنیاک مقوی راهب برادر دیوید Steindl-راست

عکس های اعتباری: فکر کاتالوگ از طریق unsplash.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de