چگونه به نگه داشتن سبزی تازه دیگر به علاوه شکست سالاد نخود

هر هفته ما در نامه ای از ویرایشگر شما می توانید به خواندن آنچه اساسا ویرایشگر سارا Jampel است, پخت و پز, پخت و نشخوار نگرانی بیش از. اگر شما می خواهید این را در صندوق پستی خود را قبل از آن بازدید سایت, ثبت نام برای خبرنامه ما.

سلام اساسا خوانندگان

من صرف بسیاری از هفته گذشته احساس مه آلود و خیره که به من نسبت داده شده در آن زمان به تقاطع مسائل خانوادگی, کار, مسائل, دوست, مسائل, و این واقعیت است که جهان…—به خوبی شما می دانید چه چیزی اتفاق می افتد. حدود پنج شنبه, اما من متوجه شدم که خلق و خوی من نیست فقط ناشی از ضعف عمومی: من تا به حال نیز نوشیدن قهوه از دم سرد بسته من دریافت کرده بود در یک بسته مراقبت بیش از سه سال پیش. من تا به حال هیچ سرنخی که آیا آن را حتی کافئین زیرا تمام اطلاعات بر روی برچسب در ژاپنی. توجه داشته باشید به خود: هنگامی که شما کافئین روال کار ابتدا که: هنگامی که شما کافئین معمول است که بزرگترین مکانیسم مقابله ای—همین حالا تغییر دهید آن را.

حتی زمانی که من واگردانی به من وفادار قدیمی, قهوه, من هنوز هم احساس می کند و نیاز به حواس پرتی. پروژه ها کمک کرد: من بازی sous آشپز و کمک به شوهر من در شکل دادن به تورتلینی (اگر شما علاقه مند در ساخت ماکارونی, خواندن الکس Beggs مقاله و یا تماشای کلر Saffitz ویدئو) که ما پر شده با قارچ و ریکوتا; سپس من به او یک مدل موی! من ساخته شده با خمیر ترش کلوچه انگلیسی و سپس آرانچینو شکل به عنوان بتس به جای حوزه به طوری که من می تواند تابه سرخ به جای عمیق سرخ شده به همراه سس گوجه فرنگی تند برای فرو بردن. من دستور داد این مواد به گره دوست من قریب الوقوع نوزاد کوچک کلاه. (آیا شما می دانید که این است که چگونه یک pom-pom ساخته شده است؟!)

من تورتلینی کودکان است.

عکس و مواد غذایی یک ظاهر طراحی شده توسط سارا Jampel

در اینجا چه چیز دیگری من تا به:

یک نکته خوب

خود را از گیاهان آخرین

از تمام مواد غذایی فاسد شدنی مناقصه سبزی مانند جعفری و گشنیز را بزرگترین تفاوت در این که آیا من غذا طعم یکنواخت و خسته کننده و یا روشن—اما آنها همچنین برای اولین بار به دریافت wilty و کاملا افسرده. من برای پیدا کردن که آنها به احتمال زیاد به تازه ماندن تا زمانی که من در شستن و خشک کردن آنها را به عنوان به زودی به عنوان من آنها را به خانه آورد. سپس در هر Amiel Stanek‘ثانیه پیشنهاد من پارک خودم را در مقابل یک نمایش خوب (برای من جنسیت آموزش و پرورش) و به مرتب سازی: من شهامت هر لزج یا تغییر رنگ ارتوپدی و بازی شیر یا خط کرکی برگ و ساقه مناقصه را در یک ظرف به انتظارنشسته بودند با سختی حوله کاغذی مرطوب. (من خودم رو با استفاده از حوله کاغذی و به خودم قول می دهم من کفاره بعد.) ضخیم تر ساقه رفتن به خود را ظرف برای آینده سوپ یا سس سبز. به این ترتیب هر زمان که من در پخت و پز, من به راحتی می توانید برای رسیدن به یک تعداد انگشت شماری از گیاهان بدون نیاز به نگرانی در مورد شستشو و پیرایش آنها. آنها به احتمال زیاد به ماندن خوب است و من بیشتر احتمال دارد به استفاده از آنها.

اما من نمی ظروف سرباز یا مسافر با ریحان: که یکی می میرد دوم آن وارد آپارتمان من. من استفاده از آن را بلافاصله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>