این مقاله بخشی از این اساسا راهنمای پخت بهتر 10-هفته 10-دستور العمل سری طراحی شده برای کمک به شما تبدیل شدن به یک کولر دقیق تر و با اعتماد به نفس بیکر.

شما در حال رفتن در مورد کسب و کار خود و پخت و راه خود را از طریق BA بهترین ساندویچ نان و یا Babkallah یا من دستور جدید برای دارچین-تاریخ چسبنده نان و شما را وادار به این جهت است که به دستور شما به مخلوط کردن برای غیر قابل توضیح مقدار زمان با هیچ شاخص چگونه به آن را انجام دهد—به عنوان اگر شما عجين یک میلیون بار قبل از. و سپس شما به یاد داشته باشید که فقط در هفته گذشته, شما ساخته شده focaccia که نیاز به هیچ ورز در همه.

بنابراین نقطه چیست ؟ و آیا شما واقعا نیاز به آن را انجام دهید برای 10 دقیقه کل? من پاسخ همه را ورز سوالات زیر:

چه ورز انجام دهید ؟

قبل از اینکه شما را در درک ورز, شما باید درک گلوتن. هنگامی که شما مخلوط آرد گندم و آب با هم پروتئین در آرد ترکیب به شکل یک شبکه گلوتن. این ساختار چیزی است که می دهد خمیر نان قدرت و کشش را به تصرف همه حباب و burbles تولید شده توسط مخمر به منظور رشد کرکی جویدنی و نور هنگامی که پخته شده.

این سحر و جادو اتفاق می افتد همه در خود و برای برخی از نان (مانند focaccia) همه شما نیاز دارید این است که آب به اندازه کافی و هم به توسعه قوی گلوتن شبکه. اما دیگر doughs مانند یک دارچین-تاریخ چسبنده نان نیاز به برخی از کمک به وجود دارد که به کمک می آید در قالب ورز.

مقدار زمانی که از شما خواسته شده به مخلوط کردن خمیر بستگی به سطح هیدراتاسیون و فنی محصول نهایی. هنگامی که شما مخلوط کردن شما نه تنها در حال توسعه گلوتن, اما شما همچنین پوشش تا کسانی که به گلوتن رشته به یک ساختار منظم که قوی و محکم. خوب ورزیده چرخش نان باید یک سطح صاف و محکم خرده نان در حالی که هیچ ورز focaccia است پر از دست انداز, با شدید نامنظم مقطع.

خوب پس چگونه می توانم آن را انجام دهم ؟

ورز خمیر است به عنوان ساده به عنوان با فشار دادن خمیر دور از شما با پاشنه کف دست خود را, تاشو آن را بیش از خود را با انگشتان دست خود را و کشیدن آن را به عقب. این تکرار فشار-کشش متقاطع-لباسهای بافتنی رشته های پروتئین در حال توسعه قوی گلوتن net.

برخی از دستور العمل به شما بگویم ممکن است به مخلوط کردن در یک سطح به آرامی floured در حالی که دیگران تعیین سطح بدون آرد در همه. این مهم است به خواندن دستورالعمل را با دقت به خاطر دستور العمل های به طور خاص فرموله شده برای روش خاصی. خیس و چسبناک خمیر دارچین-تاریخ چسبنده نان برای مثال ورزیده در سازمان ملل متحد floured سطح نور و کرکی نان با مناقصه و باز کردن میله های اهنی.

و چگونه من می دانم که من انجام داده است ؟

خمیر ممکن است شروع ناصاف و اما همانطور که شما مخلوط کردن آن را رشد صاف, انعطاف پذیر, و فنری—این است که چگونه شما می دانم که شما به طور کامل توسعه یافته خود را گلوتن شبکه و می تواند به توقف ورز. تحت ورزیده خمیر نمی رود به درستی دلیل آن نیست که قدرت و کشش برای جذب گازهای تولید شده توسط مخمر—آن را پخت تا خشک crumbly و متراکم.

همیشه به دنبال نشانه های بصری در هر دستور خاص: اگر این دستور از شما می پرسد به مخلوط کردن خمیر خود را تا زمانی که عبور از آن پنجره تست (شما می توانید کشش خمیر به قدری نازک و بدون پاره شدن که شما می توانید ببینید که نور از طریق آن) و سپس آن را که به دور. اما اگر شما دستور غذا دستور شما را به مخلوط کردن فقط تا صاف شما را ندارد بهتر است نان از طریق ادامه ورز. برای بسیاری از دستور العمل های آن را سخت به بیش از مخلوط کردن خمیر را با دست اما شما خطر گرم شدن آن است که می تواند قبل از موعد مقرر kickstart تصحیح.

به دنبال دستور غذا و نترس به فشار خمیر خود را در اطراف بیت—شما باید دریافت که گلوتن در خط.

آماده برای برخی از عمل ؟

How to Knead Dough and Why It's Important When You're Making a Yeasted Bread

دارچین-تاریخ چسبنده نان

برای نهایی دستور العمل در واقع راهنمای پخت بهتر شما همه از جلال چسبنده, چسبنده, مستی بدون بیش از حد بالا شیرینی. به جای شکر قهوه ای و کره پر کرکی دوغ-laced نان پر شده با دارچین معطر تاریخ purée. برای این شما باید به خمیر بریزید و کار با مخمر اما نتایج نهایی بیش از ارزش آن است. توجه داشته باشید سریع در تعویض ها: مکان های که در آن شما می توانید نیشگون گرفتن و کشیدن این دستور غذا را با توجه به تنظیمات خود را (و محتویات شربت خانه خود را) در حال پر شدن و لعاب. مواد لازم برای خمیر حال غیر قابل مذاکره است. برای کسب اطلاعات بیشتر و به پرسش سر به ما پخت فروم.

مشاهده دستور غذا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de