چگونه به نان بدون اجاق هلندی

زمانی که من شروع به پخت نان پنج سال پیش من تا به حال بیشتر از زمان در دست های من از پول است. من یک underemployed اخیر فارغ التحصیل تلاش برای نجات برخی از پول نقد با در نظر گرفتن یک سرگرمی است که تولید مواد غذایی است. اگر چه من پخته با شور و شوق اولیه من قرص نان بودند ناامید کننده—رنگ پریده ضعیف افزایش یافته است و فاقد عطر و طعم. من ساخته شده بسیاری از دسته از croutons پیدا کردن که ماهی حتی شپشو نان در مقدار سخاوتمندانه از روغن زیتون ساخته شده چیزی خوشمزه است. به عنوان هم اتاقی من gamely crunched در croutons من نگه داشته در تلاش دستور العمل های مختلف و متفاوت افزایش بار اما به نظر نمی رسد برای کمک به. من در زمان به اینترنت به دنبال پاسخ.

بسیاری از نان نانوا آنلاین مشتری جلب کردن مزایای پخت قرص در یک اجاق هلندی برای ایجاد یک بخار در داخل اتاق از یک خانه فر. این تقلید اثر حرفه ای تزریق بخار فر که در آن تزریق بخار گرم در طول چند دقیقه اول پخت نگه می دارد و از پوسته جامد قبل از این نان به طور کامل گسترش یافته است. هلندی فر روند به نظر می رسد که آغاز شده با جیم Lahey هیچ-خمیر نان دستور العمل ها و روش که در زمان پخت جهان توسط طوفان پس از آن منتشر شد که در نیویورک تایمز در سال 2006. اما سرسری اینترنت تحقیقات من نشان داد که حتی یک “ارزان قیمت” اجاق هلندی هزینه من حداقل یک هفته مواد غذایی, بودجه, و من می خواستم برای بهبود نتایج بدون صرف پول در تجهیزات است که من نمی تواند استطاعت. برای آزمایش محدودیت های صرفه جویی, من تصمیم به سعی کنید یک جایگزین: آلومینیوم فویل ماهی تابه مثل آتش که من خریداری برای $4 در فروشگاه مواد غذایی محلی.

با بهترین نان متکی به اجاق هلندی روش.

عکس از مایکل Graydon و قدیمی Herriott

در اینجا چیزی است که من: من شکل من خمیر نان طبق معمول و کمرویی plopped آن را بر روی یک کاغذ به صف rimmed ورق پخت (پوست بسیار مهم است برای جلوگیری از چسبیدن). من پس از آن تحت پوشش آن را با لغو تابه مثل آتش در حالی که آن را تکمیل نهایی آن افزایش یابد. پس از اجازه دادن به خمیر و افزایش دمای پیش گرمایش فر به 485° من برداشته پوشش و کاهش قرص نان. من پس از آن قرار می گیرد تابه مثل آتش به بیش از قرص نان برای ایجاد بخار اتاق من نان را به خوبی فر بهار. (برای نان-سر دارد و من هم سعی کردم این کار را با نوعی خمیر است که نیاز به افزایش در یک سبد: زمانی که خمیر به طور کامل ماکرو اس دی من با دقت آن را انتقال به کاغذ پوست به صف rimmed ورق پخت ساخته شده من اسلش و بلافاصله تحت پوشش آن را با فویل ماهی تابه مثل آتش و ظهور آن را در فر داغ. اگر شما در حال کار با هیدراتاسیون خمیر که رز در سبد این مهم است که به بریده بریده خمیر را دریافت و آن را در فر از حق دور — در غیر این صورت از آن خواهد شد تمایل به گسترش ظاهری بیش از حد.)

در نیمه راه از طریق تلاش من بداهه بخار مجلسی برای اولین بار من تا به حال یک لحظه از شک. Peeking در من قرص نان در حال پیشرفت نشان داد که این افزایش یافته بود سادگی بود اما نه browned در همه. من حذف بو پان جلد دوم نیمی از زمان پخت و عبور از انگشتان من. به عنوان به زودی به عنوان قرص نان بیرون آمد فر بیست دقیقه بعد من می دانستم که همه چیز خوب بود. همه از مشکلاتی است که تا به حال گرفتار قبلی من قرص رفته بودند: این یکی خوش بر و رو با freckled طلایی-قهوه ای پوسته که crackled آرام به عنوان قرص نان سرد می شود. نان بود که بیشتر با روح و پوسته بیشتر ومزه از هر قرص نان من می خواهم ساخته شده است.

در حال حاضر پنج سال و پنج حرکت) بعد من هنوز هم با استفاده از همان کتک آلومینیوم فویل ماهی تابه مثل آتش برای هر قرص نان پخت. در تجربه من, فویل ماهی تابه مثل آتش با این نسخهها کار با تمام انواع نان ترد و خوب است چرا که بدون محدودیت از اجاق هلندی, شما می توانید سعی کنید قرص با اشکال مختلف (من گاهی اوقات کوتاه باگت در این راه). فویل ماهی تابه دارای outlasted متعدد دیگر ابزارهای آشپزخانه است که در زمان بیش از حد فضا و یا بیش از حد آزار دهنده به بسته و باز کردن. آن را تا به حال مشابه اثر مفید بر روی نان در هر یک از پنج کوره های من پخته ، من آن نان-erator 2015 و این جای افتخار است. (و من هنوز هم خود را ندارد هلندی فر.)

اما بارکر است که در یک خانه بیکر است که پخت نان برای پنج سال گذشته. در سال 2017, یک قرص نان از پنیر چدار و پیاز کوهی نان برنده یک روبان آبی در ایالت کالیفرنیا عادلانه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de