ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

برای سال cacio e په په را شکست داد به من. به ظاهر ساده رومی ظرف ماکارونی Pecorino Romano پنیر و فلفل سیاه آمد هرگز با هم به درستی هر زمان که من سعی کردم به آن را در خانه. من سعی کردم دستور بعد از دستور هر ادعا آنها برگزار شد, راز موفقیت, اما به جای خامه تند, پاستا, من می خواهم تا پایان با چیزی سنگین دانه دار و یا خشک است.

بنابراین وقتی که من می گویند که این گام به گام دستور ادم منظورم آن است. من پخته شده راه من از طریق اساسا هر cacio e pepe دستور العمل وجود دارد و این به من منجر به این آسان است-که-می-تواند نسخه ای که کار می کند در هر زمان. در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

اول چه Cacio e Pepe?

Cacio e په په سرپل از رم و منطقه اطراف آن. در محلی به گویش cacio e pepe ترجمه برای “پنیر و فلفل” و مواد تشکیل دهنده آن هستند که فقط پنیر و فلفل سیاه و سفید و ماکارونی. اما از آنجا که این مواد بسیار ساده و در جزئیات هر یک واقعا مهم است.

پنیر باید تازه رنده شده Pecorino Romanoسخت شیر گوسفند پنیر نیز سرچشمه از این منطقه و در حالی که شبیه به پارمسان است شورتر و بیشتر funk (در یک راه خوب). از فلفل سیاه باید تازه ترک خورده و فراوان بنابراین شما می توانید طعم و مزه آن گرما و fruitiness اما نه آنقدر که آن را گسسته. از نظر ماکارونی خشک, اسپاگتی, بوکاتینی و tonnarelli — یک مربع به شکل اسپاگتی که همچنین با نام اسپاگتی آلا chitarra — همه سنتی انتخاب کند.

چه cacio e په په باید نمی عبارتند از: کره یا روغن زیتون. برخی استدلال می کنند پارمسان را می توان در محل و یا برخی از Pecorino, اما من ترجیح شخصی است به استفاده از تنها Pecorino.

پنیر رب این راز به ساخت Cacio e په په در خانه

ساخت چنین اساسی ماکارونی به نظر می رسد مانند آن را باید آسان اما من آموخته راه سخت است که کارهای زیادی است که می تواند به اشتباه. برخی از دستور العمل به شما دستور به رنده پنیر به طور مستقیم به داغ ماکارونی و شیر یا خط; که باعث می شود این پنیر به ذوب شدن به شکاف یا انبوه. دستور العمل های دیگر را به شما بگویم به تخلیه گرم پاستا به یک bowlful از پنیر رنده شده; که باعث می شود پنیر گیر به ته کاسه (و چه تا پایان در ماکارونی خود را خواهد بود خشک و دانه دار).

راه حل این است که یک پنیر رب. یک زن و شوهر از سال پیش, من یاد گرفتم که Deb پرلمن از Smitten Kitchen بود با همان ناکامی من بود. او در بر داشت موفقیت با پنیر و فلفل رب که او پس از پرتاب با ماکارونی, و من آن را به طور کامل حل نیز هست. نسخه ما این است که حتی ساده تر و در نتیجه صاف و خامه cacio e په په در هر زمان.

چگونه می توان بهترین Cacio e Pepe

در Kitchn, ما می دانیم چقدر مهم است برای پیدا کردن دستور العمل های است که ارزش وقت خود را. به همین دلیل در هر آموزش — مثل این یکی از ویژگی های دستور العمل های که محاکمه و تست شده توسط تیم ما از توسعه دهندگان و در-آشپز خانه از سراسر کشور است. سوالات و یا انتقادات و پیشنهادات برای ما ؟ سلام: recipes@thekitchn.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im