چگونه می توان نارگیل سوپ سبزیجات با هر نوع سبزیجات شما باید

تنها چیزی بهتر از یک دستور غذا خوب است? هنگامی که چیزی را بسیار آسان به را است که شما حتی نمی نیاز به یک. خوش آمدید به این که ساده یک ستون که در آن به بحث ما شما را از طریق فرایند ساخت ظروف و نوشیدنی های ما می توانید با ما چشم بسته است.

بسیار نوشته شده است در مورد بازگشت به جیب ماکارونی, اما آنچه در مورد بازگشت به جیب… سوپ? معدن دارای سه عنصر اصلی است: یک پیاز می توانید از شیر نارگیل و یک پوند تقریبا هر گیاهی (یا ترکیبی از چند). این نادر راحتی مواد غذایی که آرام و تقویت و می آید که هم سریع به اندازه کافی برای آن را به یک midweek کار از خانه ناهار یا گرسنگی-از کوره در رفته شام. از آنجا که سبزیجات انعطاف پذیر هستند—گوجه فرنگی (حتی کنسرو آنهایی که) زمستان, کدو, کلم, هویج, فلفل شیرین, کدو سبز و ذرت و نخود فرنگی منجمد, رازیانه, سیب زمینی (شیرین و یا در غیر این صورت) قارچ حتی چغندر—آن را فقط به عنوان مناسب برای یک CSA مازاد به من شده به فروشگاه در سه هفته و همه من را ترک کرده اند در حال هویج معمای. این شیر نارگیل شیرین و دلپذیر است که باعث می شود همه از مواد تشکیل دهنده دست نگه دارید.

شروع با یک پیاز و یا هر گونه دیگر allium شما کردم—شاید یک زن و شوهر از موسیر یا تره فرنگی یا یک دسته از scallions. نازک برش آن را به نیم ماه پس از آن اضافه کردن به یک قابلمه متوسط با 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون فوق العاده خالص و 1 قاشق چای خوری نمک کوشر. این زمان خوبی برای دم کردن روغن و پیاز با طعم: یک ریشه و نصف هالاپینیو (کشت یا نه تا به شما یک زن و شوهر از تقریبا خرد شده, حبه سیر, یک تکه از تقریبا خرد شده زنجبیل یا ادویه جات ترشی جات مانند گشنیز, زیره سبز, زردچوبه, فلفل قرمز خرد شده تکه های فلفل قرمز دانه رازیانه… سرخ کرده و همه از این بیش از متوسط حرارت دهید تا نرم و شفاف 7 تا 10 دقیقه.

در حالی که پیاز نرم کردن پوست و تمیز و یا بنیادی سبزی خود را به عنوان لازم و سپس ریز ریز کردن را به حدود ½ اینچ قطعات; بیشتر ریز شما ریز ریز کردن سریع تر سبزی طبخ خواهد شد. نگه داشتن در ذهن است که متراکم تر سبزی مانند کدو و هویجرا دیگر به طبخ از مناقصه آنهایی که مانند ذرت, نخود فرنگی, کلم پیچیا گوجه فرنگی. اضافه کردن آنها را به گلدان دست انداز حرارت متوسط به بالا و طبخ, گاه تکان دهنده, تا خود را از سبزیجات خرد شده را کمی نرم: گوجه فرنگی خود را و شروع به پشت سر خود هویج softish در لبه های خود را collards را پژمرده. این یک jumpstart در بقیه طبخ-اما آن را نیز فرصتی برای تمرکز و ورق را رو کردن شیرینی خود را alliums خود را سبزی از انتخاب و هر add-ins شما آورده ام به مخلوط.

اضافه کردن یک 13.5-اونس می توانید از شیر نارگیلو سپس پر کردن می توانید با آب و اضافه کردن آن بیش از حد. این را به جوش حرارت بالا و سپس کاهش حرارت به طوری که آن را simmers به آرامی اما به طور پیوسته. پوشش تا حدی خود را با قابلمه درب و اجازه دهید بپزد تا سبزیجات خود را به طور کامل مناقصه ها و مزایده. منظور من به طور کامل. این احتمالا به 15 تا 20 دقیقه. آن همه باید بوی بسیار خوب در حال حاضر.

کنار گلدان کردن گرما. در حال حاضر خود را نهایی طعم فرصت: برخی از سبزیجات معطر (گشنیز/نعناع/جعفری/ریحان/dill—مناقصه ساقه به عنوان به خوبی به عنوان برگ) ، یا اندکی توده miso یا chalmat? چند slivers از لیمو حفظ? برخی از مرکبات مزه و/یا آب ؟

در حال حاضر از آن زمان به مخلوط: به دلیل بلندر رتبه بسیار در لیست من از حداقل های مورد علاقه لوازم آشپزخانه برای شستن و انتقال مایع داغ به یک ظرف کوچک است که همیشه خطرناک است, انتخاب من برای puréeing سوپ همیشه غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن. (اگر شما لازم نیست که غوطه ور شدن در ماشین مخصوص مخلوط کردن, مطمئن شوید که شما کار می کنند در دسته—آیا پر کردن مخلوط کن را تمام راه را به بالا و اجازه دهید سوپ سرد برای چند دقیقه قبل از تأمین انرژی دستگاه در پایین و سپس به تدریج افزایش می یابد به بالا.) Purée تا کاملا صاف و نازک شدن با کمی آب اگر شما می خواهم.

به عنوان است و یا بالا با برخی از تازه زمین فلفل سیاهیک چرخش از روغن زیتون یا نارگیل کرم, برخی , تست, سیر, چیپسبیشتر سبزی تازهو یا تست پودرهای سوخاری و یا croutons.

در اینجا برخی از ترکیبی که من دوست دارم…

  • هویج + زنجبیل + زردچوبه زمین + پرتقال + آب پرتقال
  • برگ چغندر + هالاپینیو + زیره زمین + گشنیز + miso رب + آب آهک
  • تره فرنگی + رازیانه + رازیانه + گریپ فروت مزه
  • نخود فرنگی منجمد + اسفناج + لیمو + ریحان + نعناع

…اما سعی کنید هر چه صحبت می کند به شما (و یا سعی کنید با استفاده از هر آنچه شما کردم دروغ گفتن در اطراف). این یکی از آن نادر وعده های غذایی است که ساخته شده از اساسی شربت خانه, اما در واقع احساس تازه و تازه برای بازسازی هر بار که شما آن را.

کارولین لانج یک دستور تستر و توسعه خصوصی آشپز و مواد غذایی سبک زندگی در بروکلین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>