خوش آمدید به ضربه زننده باشگاه که در آن Smitten آشپزخانه Deb پرلمن نشان می دهد آنچه که او در واقع آشپز برای او دو بچه.

وافل ها من انتقام حق را به آهن که قطعا اختراع توسط کسی که نمی شستن ظروف.

برای سال های من حاضر به آنها را فقط برای جلوگیری از پاکسازی و پس از آن من در بر داشت یک وفل آهن که تا به حال نچسب جداشدنی(!) ماشین ظرفشویی امن(!) صفحات و من سوگند که من تصمیم به شامل دو وفل دستور در آخرین کتاب آشپزی. اما در حالی که تست این دستور العمل به یاد من دیگر من موضوع را با وافل است که با آهن تمایل به تله بخار—دشمن از یک ترد نتیجه. من در نهایت کردم این دستور به کار, اما من سوگند یاد کردن وافل دوباره پس از من به پایان رسید و کتاب این بار برای همیشه لطفا برای.

وجود مشکلات کوچک با وفل بان و نام آنها یعقوب و آنا. من سعی کنید به آنها بگویید که ماکارونی اساسا همان چیزی, اما آنها می خواهند شبکه—مخلوط با شربت ایده آل. و بنابراین من کشیده کردن آهن وفل (این 50 $همیلتون ساحل, مدل, اگر شما علاقه مند هستید) مصمم به ایجاد یک دستور است که می تواند ما استاندارد جدید: آسان (یک کاسه با دست مخلوط), makeable بدون پیش برنامه ریزی (نه, من نمی خواهم به وفل خمیر شب قبل) غلات (که شیپور خاموشی اجتناب ناپذیر گودال کوچک آب از شربت درست است؟), و ترد (معلوم غلات سبوس دار هستند در این بیش از حد).

در نهایت, من می خواستم آنها را به یک خنثی کام برای بزرگسالان ترجیح می دهند که ما صبحانه های خوش طعم. شکر وافل اجازه می دهد تا همه ما را به انتخاب خود ما صبحانه ماجراجویی: من و همسرم بالا آنها را با تخم مرغ و بیکن یا سرخ کرده و سبزیجات و پنیر در حالی که بچه ها خفه ایشان با میوه و شربت. آنها خیلی خوب و خیلی ساده غیر ممکن اتفاق افتاده است: من در حال حاضر به طور منظم داوطلب به ویفر است.

دریافت دستور العمل:

Whole wheat oat waffles with berries

گندم–جو وافل

Smitten آشپزخانه Deb پرلمن ایجاد یک وفل دستور العمل است که آسان (یک کاسه با دست مخلوط), makeable بدون برنامه ریزی پیش غلات کامل (که شیپور خاموشی اجتناب ناپذیر گودال کوچک آب از شربت درست است؟), و ترد. “من هم می خواستم آنها را به یک خنثی کام برای بزرگسالان ترجیح می دهند که ما صبحانه خوش طعم,” او می گوید. “قند وافل اجازه می دهد تا همه ما را به انتخاب خود ما صبحانه ماجراجویی: من و همسرم بالا آنها را با تخم مرغ و بیکن یا سرخ کرده و سبزیجات و پنیر در حالی که بچه ها خفه ایشان با میوه و شربت.”

مشاهده دستور غذا

همه محصولات برجسته در Bonappetit.com به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما. هنگامی که شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im