به انجمن خوش آمدید هرگز شکست یک ستون هفتگی که در آن ما موم شاعرانه در مورد دستور العمل های که هرگز اجازه دهید ما به پایین.

اولین غذایی که تا کنون خوردند نبود یک تکه آووکادو و یا سرخ شده سیب زمینی شیرین. آن khichdi یک روح-گرمایش یک قابلمه آرد برنج, عدس و ادویه جات ترشی جات. آسان برای ایجاد آسان به هضم آن مشترک, اولین غذا برای جنوب آسیا نوزادان است.

Khichdi مداوم در تربیت من به طور عمده ساخته شده وقتی که من بیمار بود. من می خواهم یک تودماغی صحبت کردن من و مادر را از این پلوپز و من می دانستم که دقیقا همان چیزی بود که او برای شام آن شب. این ظرف می تواند روشن کردن سینوس من در یک نیش می زنند.

که احتمالا توضیح می دهد که چرا 28 سال در khichdi باقی می ماند و من سوار-or-die راحتی, مواد غذایی, که آیا آن یک روز بیمار یا نه. آن را سخت به فکر می کنم از یک سالم تر غذا که هم ساده و خوشمزه است. آن را قطعا ظرف من می خواهم اگر من می دانید گیر در خانه برای چند روز در پایان قادر به بیرون رفتن برای غذا خوردن در رستوران, با تکیه بیشتر در شربت خانه من به خوراک خودم. آه صبر کنید…

Khichdi نهایی شربت خانه شام. از آن نیاز به تنها برنج تقسیم ماش لوبیا مختلف گرم ادویه جات ترشی جات و روغن—مواد تشکیل دهنده من همیشه در اطراف و که تمایل به نگه داشتن در حالی که برای. شما پیدا کردن تغییرات در khichdi در سراسر شبه قاره هند — بعضی از ورژن ها ممکن است اضافه کردن میگو در حالی که دیگران مبادله لوبیا ماش برای کبوتر نخود فرنگی. آن حتی با اقتباس شده است فراتر از مرزهای کشور—استرالیایی برای مثال بدل khichdi به kedgeree اضافه کردن ماهی دودی و تخم مرغ. شما همچنین می خواهید آن را در جهان از آمریکا سلامتی وبلاگ نویسان که این شرکت تصمیم گرفتند khichdi که بسیاری را غلط تلفظ کردن به عنوان”kitch-می-یابد” (این باید گفت مانند khitch-ree با زبان رول در “r”) برای “detoxes” و “تزکیه و پاک.”

بله khichdi برای شما خوب است—آن را به تن کردم از فیبر و پروتئین و همه کسانی که ادویه جات ترشی جات بسیار هضم-دوستانه—اما آنچه باعث می شود این ظرف بسیار ویژه است به روش پخت و پز برنج و عدس را با هم در همان گلدان. نشاسته از برنج و potlikker از عدس ادغام برای ایجاد یک لوکس قوام که کرم اما با کمی بافت. این روغن می افزاید: غنا و ادویه جات ترشی جات علامت گذاری هر نیش.

در نسخه من را در خانه و با وجود بازیگران عناصر. این اولین بار است که فلفل—I love the way آنها كالباس در گلدان و ظرف یک ضربه. دوم chhonk های روغن-sizzled ادویه جات ترشی جات هستند که ریخت و در پایان. اتمام ضربه از بحران و بسیار رضایت بخش است. گاهی اوقات من اضافه کردن یک چلپ چلوپ از شیر نارگیل به عنوان ظرف در حال آمدن است همراه برای حتی creamier بافت یا یک کیسه یخ زده اسفناج برای جایزه علوفه. شما می توانید تاج و تخت خود را از کاسه با تخم مرغ سرخ شده و یا برخی از سبزی خرد شده. برای بحران, شما می توانید با خرد کردن تکه های pappadum یک ترد عدس ترقه در بالا.

این یک قابلمه-نامحدود-امکانات صفت است که باعث می شود khichdi در زمان هایی از این ظرف است که من خودم از بازگشت به حداقل یک بار در هفته. وقتی که من نمی تواند به خارج از وقتی که من نمی تواند از ناهار خوردن هنگامی که فروشگاه مواد غذایی خارج شده از کاغذ توالت برای سه هفته گذشته, من می دانم که من می تواند به بجوش و خروش آمدن برخی از ترکیبی از برنج و عدس و ادویه جات ترشی جات در یک گلدان و, حداقل, که به نوبه خود خوب است.

دریافت دستور العمل:

How to Make Khichdi A Dish That's Wholesome Delicious Quick and PantryFriendly

Khichdi

این یک قابلمه هندی ماش و برنج و خورش بود عملا ساخته شده برای اقامت در داخل روز: ساخته شده از شربت خانه مواد تشکیل دهنده آن نیاز به کمی تلاش و بسیار آرام. احساس رایگان برای اضافه کردن سبزیجات به آن بیشتر بلند (من دوست دارم به پژمردگی در اسفناج به سمت end) و نه جست و خیز چاشنی اذوقه و نوشابه نم نم باران ، اگر شما مشکل پیدا کردن تقسیم ماش و لوبیا و هر عدس که به طور مشابه کوچک و تقسیم به خوبی کار خواهد کرد. مطمئن باشید من ساخته ام khichdi با تقریبا هر نوع از غلات و عدس و آن را همیشه کار می کرد خوب است. اگر شما ولگرد از این مواد, اما مطمئن شوید که برای نظارت بر سطح آب: شما ممکن است نیاز به اضافه کردن بیشتر آن را به عنوان آشپز. بیشتر بخوانید درباره چرا من عاشق khichdi اینجا.

مشاهده دستور غذا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de