چگونه سریع-ترشی پیاز قرمز

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر شما بودند به زیرچشمی نگاه کردن به من یخچال و فریزر هر روز هفته هر فصل از سال, شما مطمئنا پیدا کردن یک شیشه ترشی پیاز قرمز. این روشن جواهر-باب ادويه ارائه می دهد ترکیبی از رایحه تانگ های بی شماری به ظروف و می افزاید: دوست داشتنی چلپ چلوپ از رنگ به عنوان به خوبی. در آن طول می کشد حدود 10 دقیقه به جمع آوری و طول می کشد هفته در یخچال و فریزر. چه بیشتر می تواند شما می خواهید از یک ترشی?

بی شماری وجود دارد با استفاده از ترشی پیاز. پهلو و آنها را به ساندویچ به ویژه کسانی که با غنی گوشت مانند گوشت خوک کشیده; استفاده از آنها به عنوان چاشنی به بالا tacos, لوبیا غذاهای غنی مایو-بر اساس سالاد مانند سیب زمینی یا سالاد تخم مرغ; بازی شیر یا خط آنها را به کاهو, سالاد, دانه, سالاد و سالاد با محکم سبز مانند کلم پیچ. خود روشن-صورتی رنگ و بافت ترد و تند و با مزه و طعم را گرفتن تا تقریبا هر ظرف. آنها همچنین مناسب برای خدمت با ساندویچ و سالاد بوفه در احزاب است.

من می خواهم برای کاهش پیاز را به حلقه چون من پیدا کردن درهم حلقه ها هستند راحت تر به حرکت شبیه چمچه زنی از شیشه و من می خواهم راه آنها نگاه کنید. اگر شما ترجیح می دهید شما همچنین می توانید برش پیاز را به نصف قمر. می توان آنها را قطعه قطعه کاغذ نازک و یا به جای ضخامت 1/2 اینچ برش, اما من می خواهم به تقسیم و تکه تکه آنها را کمی نازک تر از 1/4 اینچ ضخامت.

من فقط استفاده از پیاز قرمز برای من برداشت پیاز اما زرد یا سفید پیاز می تواند به عنوان به خوبی. البته شما نمی خواهد که دوست داشتنی روشن-صورتی رنگ اما اگر که یک عامل و سپس آن را امتحان کنید. مطمئن شوید که به استفاده از یک شرکت و پیاز و رایگان است که از نقاط نرم و لکه های.

من معمولا استفاده از رنگ پریده رنگ سرکه از جمله سرکه برنج یا سرکه شراب سفید. اگر من اتفاق می افتد به بیرون سرکه سیب را انجام خواهد داد. آیا استفاده از صنعتی سرکه سفید می آید که در ظروف گالن آن را به عنوان بیش از حد سخت است-مزه.

شکر را فراهم می کند یک تعادل خوب به شور سرکه و آب نمک اما شما می توانید آن را ترک کردن اگر شما اجتناب از قند است. عسل و یا یکی دیگر از جایگزین های شکر ممکن است کار کند اما شروع با کمتر فقط به امن است.

در ابتدایی ترین ترشی پیاز قرمز هستند به سادگی پیاز که باید پوشش داده شده است در مخلوطی از سرکه و نمک و شکر و مجاز به آن بخیسانید. این بسیاری از سرگرم کننده برای اضافه کردن ادویه جات ترشی جات و به دلخواه مخلوط خود را برای مطابقت با ظرف. در دستور زیر استفاده کردم مورد علاقه من مخلوطی از طعم دهنده که شامل سیر تازه و فلفل قرمز اضافه شده دلربایی. شما می توانید آنها را ترک کردن و یا اضافه کردن انتخاب اضافی مانند یک برگ; گیاهان مانند رزماری یا پونه کوهی; پوست پرتقال; یا میخک. آسیایی, ادویه جات ترشی جات مانند انیسون ستاره, دارچین Szechuan فلفل و زنجبیل تازه نیز خوبی برای چاشنی زدن به یک بر اساس برنج را هم بزنید سرخ و یا دیگر غذا.

بیش از بار پیاز در نهایت به نوبه خود یک سایه رنگی صورتی. حتما به فروشگاه خود را ترشی پیاز را در یک شیشه یا ظرف. اکثر فلزات خواهد شد واکنش نشان می دهند با سرکه و پلاستیکی را جذب طعم. من می خواهم به استفاده از یک شیشه کنسرو بنابراین من فقط می تواند با شتاب پیاز از یخچال و فریزر و قار قار کردن آنها را در جدول با هیچ سر و صدا است.

دانا ولدنام

نویسندگان

دانا ولدنام این کتاب پیدا کردن خود را در آشپزخانه: آشپزخانه تأملات و الهام گرفته از دستور العمل های از یک فکر طبخ (Rodale کتاب) در دسترس است در هر جایی که کتاب به فروش می رسد. او زندگی در اوکلند, CA.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de