چگونه به بهترین سالاد مرغ با توجه به مولی Baz

هیچ کس تا کنون متهم ارشد مواد غذایی ویرایشگر مولی باز از داشتن کافی نیست نظرات در مورد مواد غذایی است. در Molly کردم افکار او را شیرجه رفتن عمیق به برخی از غذاهای مورد علاقه او و در امتداد راه رها looooots از دانش برای چگونه شما می توانید دستیابی به بهترین نسخه است. امروز: باید ها و نبایدها سالاد مرغ.

اجازه دهید بحث در مورد سالاد مرغ. آن را به یک ظرف است که دریافت نمی کند توجه زیادی در این دنیا و رک و پوست کنده من فکر می کنم آن را سزاوار. آن را به وضوح یکی از بزرگترین راه برای تبدیل سرد مانده کبابی یا آب پز مرغ به چیزی به مراتب بیشتر از مجموع اجزاء آن است. و هنگامی که به درستی اجرا آن کاملا سیلی. اما زمانی که با هم انداخته و اجزای سالاد مرغ طرز چشمگیری فلیپ فلاپ.

کلید بزرگ سالاد مرغ boils پایین به احترام آن اساسی ترین عناصر است. بنابراین اجازه دهید نگاهی به آن قطعات برای پیدا کردن آنچه در مجموعه عالی مرغ سالی به غیر از ملال انگیز یک:

1. سرطان پستان, گوشت بهترین گوشت است.

این بیانیه که به ندرت صادق است به جز در مورد سالاد مرغ. پس سالاد مرغ سرد, سینه مرغ بهتر است—آن را بسیار لذت بخش تر mouthfeel از گوشت تیره هنگامی که خورده در دماهای پایین تر. گوشت تیره که می آید از پاهای مرغ حاوی مقدار زیادی از بافت همبند و چربی آن را فوق العاده خوش طعم و delish که لذت بردم گرم اما نچسب و جویدنی مستقیم از یخچال. پس گوشت سفید در سالاد مرغ است اما با یک نکته: آن را نمی باید بود overcooked! اگر شما نیاز به کمی کمک که به دنبال ما ادم روش درستی برای شکار غیر قانونی سینه. به دلیل شکار غیر قانونی است “مرطوب” روش پخت و پز از آن نگهبانان در برابر overcooked سینه. اما اگر شما ساخته شده است (به درستی) مرغ سرخ شده—با سینه که خشک نیست—آن را نیز یک گزینه بزرگ است. دفعه بعد که شما نشستن به یک کباب مرغ dinna رفتن برای گوشت تیره و ذخیره گوشت سینه برای باقی است.

2. چربی است که دوستان خود را—تا زمانی که آن را نمی.

سینه مرغ به طور طبیعی لاغر که بدان معنی است که آنها التماس برای برخی از چربی به نگه داشتن چیزهای آبدار. مایو یک انتخاب قطعی و بدیهی در اینجا اما هر چیزی ضخیم و خامه به اتصال که گوشت با هم کار می کنند: خامه ترش! کرم fraiche! کل شیر ماست! شما تصمیم می گیرید. فقط فراموش نکنید که آن را به نام سالاد مرغ—نه مایو سالاد. اجازه دهید مرغ بود ستاره و اضافه کردن که مایو کم کم تا زمانی که شما اعتصاب تعادل کامل است. وجود دارد هیچ چیز بدتر از یک لقمه سالاد مرغ است که 75 درصد سس مایونز.

3. همه چیز در مورد که CRONCH.

ساده ترین راه را که سالاد مرغ به سطح بعدی ؟ کمی از بافت. یک دلیل وجود دارد کسانی که کلاسیک مایو-بر اساس سالاد معمولا حاوی مقداری کرفس. ترد آبدار میآید بافت شکستن برخی از یکنواختی مایو-گوشت لقمه. و در حالی که کرفس, افسانه, انتخاب, سرگرم کننده متوقف نمی وجود دارد. دیگر سبزی ترد مانند خیار و تربچه و ترشی (و یا حتی تست دانه ها یا آجیل!) فقط به عنوان خوش آمدید در این rager.

4. وجود دارد هیچ “میوه” در کلمات “سالاد مرغ.”

که بدان معنی است که وجود دارد باید دقیقا صفر و انگور و سیب مادر بزرگ اسمیت و یا دیگر نامناسب شیرین frooty tooty چیز در مخلوط. ببخشید والدورف. من احترام خود را میراث اما مخالفت با برخی از گزینه های شما در زندگی است.

5. نمک و ادویه از زندگی است.

بله من دوباره در اینجا به شما نق نقو در مورد اهمیت درستی چاشنی مواد غذایی خود را. من هیچ اگر سازگار نیست. درسته؟! نه تنها باید شما فصل آن سینه مرغ را قبل از شکار غیر قانونی و یا مثل آتش آنها, اما شما همچنین نیاز به فصل مخلوط را به عنوان یک کل. نمک تعادل چربی از مایو و کرم آن رفقا در حالی که بالا بردن از طعم دهنده های دیگر موجود در سالاد.

6. کمی اسید می رود راه طولانی.

تا زمانی که وجود نمک و چربی را در سالاد مرغ میخوای نیاز به یک ضربه از اسید بیش از حد (آیا نام ثمین نصرت حلقه بل؟). که اسید می تواند به شکل مرکبات (لیمو ترش) یا سرکه (شراب قرمز/برنج/ سیب/شامپاین, سرکه, ترشی شور, سس تند) و توابع به تعادل چربی و همه از طعم دهنده های دیگر در سالاد مرغ پاپ. اضافه کنید و آن را کم کم تا زمانی که خود را در سالاد lookin’ پر رو و همه چیز شروع به طعم مشکوکی خوشمزه است.

هنگامی که شما چک کردن آن جعبه وجود دارد هیچ کمبود امکانات وقتی که می آید به عطر و طعم. فکر می کنم فراتر از ساده ol’ مایو. زیتون کیپر, ترشی ترب, پستو, فلفل قرمز, روغن, مناقصه گیاهان و مرکبات مزه همه عالی اضافه شده به سالاد مرغ.

هنگامی که شما میخ پایه قطعات, هیچ چیز نمی تواند بین شما و bomb.com سالاد مرغ ساندویچ. یا شاید شما بیشتر از یک کاهو بپیچید نیمه گال مثل من ؟ شما ترجیح می دهند به حرکت شبیه چمچه زنی خود را در سالاد مرغ به Ritz crackers, شما می گویند ؟ برکت دهد.

هک من شناخته شده است به خوردن آن مستقیما از کاسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>