در bonappetit.com ما پوشش تقاطع مواد غذایی و فرهنگ در آمریکا است. در صورتی که برای تلفن های گسترده ای آن را به دلیل آن را به معنای! به ما مواد غذایی است که در مورد همه چیز و همه چیز در مورد مواد غذایی است. و ما همیشه در مواظب برای داستان در مورد آنچه در پخت و پز, غذا خوردن و ناهار خوری می تواند نشان می دهد ما در مورد بقیه زندگی ما. کارکنان ما نویسندگان و آشپزخانه تست سردبیران نوشتن بسیاری از خدمات ما-محور و دستور العمل-مطالب متمرکز اما ما با تکیه بر مترجمان آزاد برای بسیاری بیشتر: گزارش, ویژگی های روند داستان, شخصی, مقالات و نظر تکه. ما برای نویسندگان که باید متمایز صدای یک چشم انداز منحصر به فرد یک-از-نوع تجربه یک حس شوخ طبعی و/یا تخصص. ما متعهد به گسترش شبکه ما از نویسندگان و همچنین به عنوان محدوده تحت پوشش ما شامل صدای بیشتر و داستان از BIPOC جوامع است. بیش از هر چیز نویسندگان باید تجربه صمیمی با افراد آنها می خواهند برای پوشش.

در زیر برخی از این دسته از داستان های ما اختصاص دهید. در زیر شما پیدا کردن برخی بیشتر دستورالعمل های خاص برای چگونه زمین ما. (و در اینجا چگونه به زمین Healthyish اساسا و Epicurious).

داستان انواع

پروفایل های جالب در مورد مردم انجام چیزهای جالب: چگونه بیکر و پناهندگان Youssef Akhtarini باز حلب شیرینی برای دلتنگ سوریه در Providence, RI. چرا سنگال آشپز Pierre تیام چپ نیویورک را خوب ناهار خوری صحنه برای تبدیل شدن به یک وارد کننده (و proselytizer) از غرب آفریقا دانه fonio. چگونه Reyna دونگ از ساندویچ Hag تغییر راه رستوران در دالاس استخدام هنگامی که او به ارمغان آورد یک تیم از افراد با توانایی های مختلف از جمله کسانی که با سندرم داون. چرا زید رناتو کنسوئگرا Sauza آشپز-صاحب دزدان دریایی استخوان همبرگر در شهر کانزاس و یک مهاجر مستند نشده تصمیم به خطر زندگی و امرار معاش به صحبت کردن در برابر بی عدالتی است.

گزارش روند قطعه: چگونه تخم شیلی فصل شد کدو تنبل ادویه جنوب غربی است. چگونه مواد غذایی مربوط به merch شد مد نماد وضعیت. اصل داستان در حال حاضر-همه جا پارتی دوچرخه (شما می دانید کسانی که pedaled میله بر روی چهار چرخ). اکتشاف به ایالات متحده آمریکا ناگهانی وسواس با شیر نان. چگونه high-end omakase جدید شد جایزه برتر در میان شهر نیویورک ناهار خوری یک percenters. در حال رستوران صندلی در نهایت تبدیل شدن راحت تر ؟ و چه با تمام پتو?

عمیق شیرجه گزارش داستان (در حالت ایده آل به موقع اما همیشه لازم نیست): چگونه گرجستان رستوران در برخورد با بازگشایی به عنوان اولین دولت به آسانسور COVID-19 مستند. برای پناهجویان در یک اردوگاه چادر در ایالات متحده آمریکا و مکزیک, مرز, پخت و پز است که در مورد بیش از زنده ماندن است. داستان پشت میخانه به سبک پیتزا شیکاگو, درست امضای پای. عجیب و غریب, تاریخچه سس قرمز زنجیره ای Buca دی Beppo.

مقالات شخصی که صحبت می کنند به یک بزرگتر فرهنگی لحظه ای خاص و یا یک رویداد/زمان: یک آشپز که چگونه او مدیریت یک وقت پدر و مادر و در حال اجرا یک آشپزخانه برای اولین پاسخ دهندگان در طول COVID-19. نویسنده در تلاش خود را به مادر خود pullao دستور و آنچه در آن تدریس او در مورد “بهبود خود” در ماه رمضان. نویسنده در ایجاد یک تظاهر رستوران در حالی که quarantining در خانه. یک Chicano مواد غذایی منتقد به بررسی چگونه راه خود را به تبدیل شدن به یک تاکو متخصص هموار شد با درونی نژادپرستی.

غیر منتظره نظر قطعات: سابق رقابتی barista در عشق او را برای کدو تنبل ادویه Lattes. یک کل-حیوانات قصاب توصیف چرا بدون استخوان سینه مرغ بدون پوست بسیار مشکل ساز است. چرا یک بار صاحب اهدا $25K ارزش از آناناس در پاسخ به سقط جنین ممنوع. نوای جویدنی مواد غذایی در بافت متعال در شرق و جنوب شرقی آسیا غذاهای که نمی توانید به اندازه کافی عشق در غرب است. مشکل با مرد سفید آشپز رستگاری داستان.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de