چگونه به زمین Healthyish

Healthyish می خواهد به بازتعریف چه یک سایت در مورد مواد غذایی سالم و سلامتی می شود. در علاوه بر این به دستور العمل های ما و سه ماهه سرمقاله بسته (مانند احساس خوب برنامه غذایی و Healthyish راهنمای به تنهایی) هدف ما به انتشار مکالمه پرشور مقالات که پوشش بسیاری از تقاطع ها از مواد غذایی, سلامتی و فرهنگ امروز است.

Healthyish یک تیم کوچک و اکثر ما در مقالات نوشته شده توسط مترجمان آزاد, بنابراین ما همیشه به دنبال داستان های جدید. ما به خصوص علاقه مند به گسترش شبکه ما BIPOC نویسندگان. ما امیدواریم که که این دستورالعمل کمک به تامین شفافیت بیشتر در اطراف ما روند چاپ و نشر و افزایش دسترسی به ما ویراستاران گسترش جامعه ما و گسترش تعهد ما به فراگیر intersectional پوشش.

به طور کلی زمین دستورالعمل:

  • شروع با معرفی خودتان و شامل لینک به هر یک کلیپ (یک.k.یک مقاله شما نوشته شده) که شما می خواهم ما را به نگاه.
  • شامل یک پتانسیل تیتر (برای نشان دادن به طور کلی زاویه pitch) و تعداد کلمه. Healthyish عاشق این قطعه اجرای حدود 250 کلمات و خدمات و قطعات اجرا در سراسر 500-800 کلمات و مقالات شخصی می تواند طولانی تر است. پرداخت شروع می شود در $300 ($100 برای Healthyish آن را دوست دارد) را افزایش می دهد و بر اساس تجربه و پیچیدگی و/یا میزان گزارش دهی در این قطعه است.
  • به ما بگویید که در کل arc از داستان است. رزین نباید teases; آنها باید شامل شروع, میانه و پایان قطعه به عنوان شما تصور آن است. آن را به اندازه کافی می گویند شما می خواهم به “کشف یک موضوع است.” آیا شما می خواهید برای گفتن در مورد این موضوع در نهایت?
  • توضیح دهید که چرا شما بهترین فرد برای نوشتن این قطعه و چگونه دیدگاه خود را عامل به خصوص اگر شما در حال تبادل یک اول شخص قطعه. اگر شما برنامه شامل مصاحبه ذکر چند منابع بالقوه.
  • بررسی کنید تا مطمئن شوید که ما در میانهی شب منتشر شده هر چیزی بیش از حد شبیه به تازگی.
  • آیا شما تصور کنید که این قطعه به عنوان بخشی از یک ستون یا سری? است وجود دارد یک Instagram جزء ؟ اجازه دهید ما می دانیم که چگونه شما نگاه کنید به این زندگی آنلاین.
  • اگر شما زمین و زمان حساس است و نیاز به پاسخ فوری لطفا قرار “به موقع” در خط موضوع. ما خواهد شد در غیر این صورت هدف پاسخگویی به زمین در عرض دو هفته اما صندوق می تواند سنگین پس لطفا دنبال کنید اگر شما در میانهی شب دریافت پاسخ پس از آن.

زمینهای که ممکن است مناسب برای ما عبارتند از:

عملی خدمات و قطعات: داستان در وارد شدن به کمپوست هنگامی که شما لازم نیست که یک حیاط خلوت یک فرمول برای riffable, در خانه, زنجبیل عکس راهنمای مبتدی برای ساخت علف های هرز کره.

گزارش روند قطعه است که حفاری عمیق تر به جهان گسترده ای از سلامتی: یک مقاله در مورد چگونگی رستوران در حال اجرا باشگاه ارائه کارکنان با ماده-رایگان اجتماعی فرصت رسیدگی به چگونه غذای هندی شد روند سلامتی یک قطعه در نیویورک, کاباره ها ترکیب سلامتی, شیوه های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im