چگونه برای جلوگیری از و خلاص شدن از دانه Weevils

یک شنبه صبح سال پیش ما از خواب بیدار شد به جای نزد هولناک: صدها کمی قهوه ای اشکالات ریختن از شربت خانه کمد و در سراسر کف آشپزخانه. ما مواجه می شوند مورچه ها, شربت خانه پروانه ها و دانه سوسک اما این یکی جدید برای ما است. ما برخی از تحقیقات متوجه شدند که جدید ما مهمان بودند دانه weevils (با نام مستعار گندم weevils).

در اینجا چیزی است که ما یاد گرفته در مورد دانه weevils و چگونه شما می توانید جلوگیری از آنها را از حمله به خود را در شربت خانه.

چه دانه Weevils? و چگونه آنها را در آشپزخانه ؟

با توجه به گذشته حشرات مشکلات ما سخت کوش در مورد ذخیره سازی تمام مواد غذایی در قالب های شیشه ای یا پلاستیکی زیپ بالای کیف. متاسفانه دانه weevils (Sitophilus granariusنیز نامیده می شود انبار غذا weevils یا گندم weevils) می تواند از طریق جویدن کاغذ و پلاستیک و بسته بندی. که چگونه آنها را از کیسه wheatberries ما خریداری کرده بود و به بقیه ،

اما چگونه weevils وجود دارد در وهله اول ؟ شما ممکن است بخواهید به جست و خیز این بخش اگر شما نازک نارنجی, اما ما فکر می کنم آن را در واقع بسیار جذاب است.

یک زن شپشه می گذارد یک تخم مرغ داخل یک دانه و هسته است. (او می تواند انجام دهد این است تا 254 بار!) تخم مرغ دریچه و برای یک تا پنج سال بسته به فصل لارو در داخل زندگی می کند و تغذیه در هسته آن را به عنوان رشد می کند. پس از رسیدن به بزرگسالی را شپشه ظهور از هسته به همسر — و نگاه جدید برای دانه برای حمله به. ما نوع شگفت زده فکر می کنم از این فرایند در حال وقوع در داخل یک کیسه wheatberries که این ما خریداری کرده بود شش ماه پیش. درست است. کیسه نشسته وجود دارد برای مدت شش ماه قبل از ما تا به حال هیچ مشکلی.

چگونه برای جلوگیری و از بین بردن دانه Weevils

شیفتگی ما کنار ما قطعا نمی خواهید آن را دوباره اتفاق می افتد. بنابراین ما نیز نگاه به چگونه برای از بین بردن و جلوگیری از دانه weevils از مصرف بیش از شربت خانه ما.

آیا شما تا به حال برخورد با دانه weevils? هر داستان و یا راهنمایی برای به اشتراک گذاشتن ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>