چگونه برای شروع یک باغ حتی اگر شما لازم نیست که یک حیاط

در این داغ در اینجا Healthyish دستیار سردبیر (و مشتاق کم زباله شاگرد) Aliza Abarbanel پیاده روی ما را از طریق یک چیزی که ما می توانید انجام دهید هر ماه برای انطباق با شیوه زندگی ما و pantries. بعدی: راه اندازی باغ موفق, حتی اگر آن را همه در داخل خانه.

یک دسته گل از فلاپی scallions است بی سر و صدا از بازسازی ریشه های آن در پنجره بعدی به یک تنومند برگ گیاه است که در زندگی قبلی بود چیزی بیش از یک لزج آووکادو گودال. من اصلا یک حیاط خلوت و یا حتی فرار از آتش به خود من تماس بگیرید, اما من هنوز هم محور به رشد همه چیز و من به تنهایی نیست. چند ماه گذشته دیده می شود یک تجدید حیات علاقه به باغبانی—به عنوان یک مکانیسم مقابله, راه برای تقویت جامعه تاب آوری در یک صفحه نمایش-رایگان منبع سرگرمی و فوق العاده-مواد غذایی محلی سیستم.

“هنگامی که قرنطینه آمار و قفسه ها خالی بود من واقعا خدا را شکر که ما نمی باید به بیرون رفتن و من خوشحالم که من در حال حاضر برخی از تابستان گیاهان رفتن می گوید:” L. A. مواد غذایی مبتنی بر عکاس و باغبان مشتاق Jeni Afuso. حدود 200 فوت مربع از بتن-پوشش حیاط خلوت است بسته بندی شده با کشاورزان پر از بامیه shishito فلفل و Sungold گوجه فرنگی. این یک تولید عاشق بهشت با مزایای که رفتن عمیق تر از شام. “باغبانی به من متصل به جد که مهاجرت از اوکیناوا به کار بر روی نیشکر در مزارع هاوایی; پدر بزرگم بود که یک باغبان و landscaper در دره سن فرناندو در 1950s و پدر مرحوم من که لذت باغبانی با روح کنجکاو می گوید:” Afuso.

درخواست تجدید نظر آشکار است اما این موانع به رشد مواد غذایی خود را می تواند به نظر می رسد دلهره آور—به خصوص برای افرادی مثل خودم با دسترسی محدود به فضای باز است. تمایلی به قبول شکست من است به پرشور باغبان حیاط مانند Afuso و دومینیک Drakefordپایداری تاثیر گذار و موسس پایدار بروکلین به علاوه کشاورز و horticulturalist کهربا تامبه ایجاد یک طرح برای هر کسی که می خواهد به توسعه یک نما سبز. قبل از اینکه شما ضربه تا محلی مهد کودک خودتان این سوالات را بپرسید:

آنچه من نور خورشید و فضای وضعیت ؟

خود را فراموش موروثی ولع مصرف گوجه فرنگی برای شرکت: نور, فضا, و فصلی دیکته آنچه که شما با موفقیت می تواند رشد کند. “این که آیا شما در حیاط و یا دسترسی به یک آپارتمان, مشاهده, چگونه خورشید است که هدف قرار دادن ویندوز خود و یا چگونه خورشید قوس بیش از زمین برای کشف کردن که در آن برای گیاه چه می گوید:” تام. “شما نمی خواهید brassicas مانند کلم پیچ در سوپر آفتابی لکه های, که بیشتر برای گوجه فرنگی. کشف کردن آنچه شما می تواند رشد کند نه آنچه شما می خواهید به رشد است.”

شروع به ردیابی نور فقط پس از خورشید افزایش می یابد و سپس توجه داشته باشید اگر در هر منطقه است که در خورشید کامل چیزی با نقاط رنگارنگ, خورشید, سایه جزئی و یا سایه کامل در هر ساعت تا غروب آفتاب. برای گیاهان پایه توصیه سریع سایه تست: نگه داشتن یک تکه کاغذ موازی به پنجره مورد نظر خود را در اطراف ظهر سپس با دست آزاد خود را در مورد یک پا از بالای ورق کاغذ. تیز سایه به معنی نور; نرمتر سایه به معنی نور نرمتر.

تمرکز بر روی فضا. خاک زیر پوشیده از چمن متری می تواند تبدیل به زمین های حاصلخیز با زمان و کود و سیمان تحت پوشش پشت بام ها و بالکن یا حیاط را می توان مجهز به زمین پر از ظروف. اگر شما در حال ساخت برای مقابله با فضای تنهایی ناامیدی نیست. گیاهان microgreens و جوانه های شکوفا می تواند در داخل خانه. گندم را می توان از دانه های جوانه زده در چند روز پس از آن کاشته شده در گلدان (یا repurposed ظرف) مستقر در نور شدید آفتاب; نخود شاخه های رشد در پوشش سینی با هیچ نور خورشید مورد نیاز; گیاهان مانند ریحان و آویشن و پونه کوهی شکوفا در آستانه پنجره. سیب زمینی جوانه زده حتی می تواند تبلیغ در repurposed خاک پر از قوطی های زباله—هیچ کشاورزان و یا باغ مورد نیاز است.

چه خواهد شد من در واقع غذا خوردن ؟

وجود دارد هیچ نقطه ای در کاشت گشنیز اگر شما فکر می کنم آن را مانند طعم صابون. پس از نقشه برداری از خود نور و فضا, سر به محلی مهد کودک کشاورزان’ بازار یا بذر منابع برای ارزیابی گزینه های خود را بر اساس مرحله کنونی از هر فصل رشد و نترس به سوال بپرسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im