چگونه به استفاده از نظریه های انگیزه برای خودتان نگه دارید سوگند

شما همیشه تعجب که چرا شما در حال انگیزه در برخی موارد و نه در دیگران ؟ از همه مهمتر به نظر شما چه اثر این است که در زندگی خود را به طور کلی ؟

تحقیقات نشان داده است نظریه های متعدد از انگیزه. همه آنها شایستگی خود را و می تواند کار به خصوص به خوبی به عنوان یک مخلوط. اما چه انگیزه و چه اثر کند و این را در واقعیت ایجاد می کنیم برای خودمان ؟

چه انگیزه ؟

انگیزه به طور کلی شامل یک تجربه از میل یا گریزی. این به این معنی ما یا میل چیزی است که ما می خواهیم و یا ما باید تمایل به اجتناب از چیزی.

این توضیح می دهد که چرا ما ممکن است پیدا کردن آن را آسان به اقدام برخی از چیزها و بدفع الو قت گذراندن ، به عنوان شما به احتمال زیاد می دانید تعویق واقعا می تواند ما را در راه خود ما.

بعلاوه, ما همه با انگیزه های مختلف در راه است که باعث می شود این حتی پیچیده تر است. ما منجر به این باور است که آن را فقط در مورد تنظیم یک هدف و که خواهد شد که به اندازه کافی به ما انگیزه. اما همیشه که ساده به دلیل تنظیم یک هدف بدون دیگر عناصر مهم می تواند موجب کاهش انگیزه.

خبر خوب این است که با دانش بیشتر ما می توانید به دست آوردن بینش در مورد آنچه به ما انگیزه شخصا. آن را فقط یک ماده از درک این نظریه که مربوط به ما و پس از آن آگاهانه استفاده از آنها.

3 تئوری های انگیزش

از طریق تجربه و تحقیقات من را به شناسایی آنچه که به نظر من سه تا از مفید ترین نظریه های انگیزه.

1. لاک تعیین هدف نظریه

در سال 1968 Edward E. لاک منتشر شده پیشگامانه تعیین هدف نظریه.

این ادعا کرده است که منحصر به فرد است و در برابر آزمون زمان. شده است برخی از 50 سال از اول تعیین هدف آزمایش انجام شد و 28 سال پس از اولین بیانیه این نظریه است.

قطعا در تجربه شخصی خود من و کار با مشتریان هدف تنظیم شده است محرک قدرتمند. هنگامی که ما یک هدف است که ما تمایل آن انگیزه ما برای حرکت به سمت آن است. این باعث می شود ما بیشتر متمرکز شده و کمتر تمایل به بدفع الو قت گذراندن.

در اینجا چیزی است هر چند: تعیین هدف تنها با این نسخهها کار به طور موثر که معیارهای خاصی را برآورده پس از آن را ضروری می دانم چه کسانی معیار هستند.

در اینجا عناصر مهم لاک نظریه:[1]

تبلیغات
اهداف باید چالش برانگیز و قابل دسترسی

اگر هدف این است که بیش از حد آسان و یا به عنوان بیش از حد دشوار است پس ما فاقد انگیزه است. این به این معنی اهداف باید هر دو واقع بینانه و کشش ما کمی.

اهداف باید مشخص و قابل اندازه گیری

این به ما می دهد یک مقدار واضح تر جهت و به ما کمک می کند اندازه گیری پیشرفت به ما در رسیدن به نقاط عطف.

تعهد به هدف

یک شرکت تصمیم گیری باید به ارتکاب به این هدف است. اگر بدون تعهد وجود دارد و از آن خواهد شد آسان به قرار دادن در تلاش است.

استراتژی

او استراتژی های پیشنهادی برای رسیدن به این هدف می تواند شامل مشارکت در تعیین هدف فرایند استفاده از پاداش بیرونی (پاداش) و تشویق انگیزش درونی از طریق ارائه بازخورد در مورد هدف دستیابی.

حمایت از عناصر

حمایت از عناصر نیاز ارائه می شود. برای مثال تشویق مواد مورد نیاز و منابع و حمایت معنوی می تواند گنجانده شده است.

Quantifiability

اهداف باید قابل سنجش وجود دارد و نیاز به بازخورد.

این معیارها عمدتا طراحی شده برای محل کار و موثر هستند به عنوان عضوی از یک تیم است. اما آنچه در مورد کار به تنهایی ؟

با استفاده از لاک نظریه هنگامی که شما به تنهایی کار می کنند

هوشمند مدل شامل معیارهای مهم است که من اعتقاد دارم که مربوط به لاک نظریه. این مدل به شما کمک خواهد کرد خوب نوشتن بیانیه هدف.

هوشمند مخفف و به معنای ساختن اهداف خاص قابل دست یافتنی و واقع بینانه و به پایان رسیده.

تعهد نیز می تواند یک چالش هنگامی که کار بر روی اهداف به تنهایی. به این دلیل مهم است برای پیدا کردن برخی از راه برای نگه داشتن خود را پاسخگو باشد.

یک راه خوب برای انجام این کار به اعتماد هدف خود را در یک دوست مورد اعتماد و از آنها بخواهید برای پاسخگویی. اگر شما احساس بسیار شجاع شما می تواند حتی اعلام آن در رسانه های اجتماعی.

راه اندازی خود را در سیستم پاداش می تواند به عنوان یک محرک خارجی. اما پاداش شما را دریافت خواهد کرد در 12 ماه زمان ممکن است به اندازه کافی به رانندگی شما.

تبلیغات

یک سیستم پاداش بهترین آثار زمانی که اهداف خود را شکسته به کوتاه مدت اهداف است. به خودتان پاداش در هر مرحله به شما یک حس موفقیت های قبلی و این باعث بیشتر شدن میل.

اگر شما نیاز به کمک دارید در آینده با برخی از مفید پاداش و مجازات برای رسیدن به اهداف خود این مقاله ممکن است قادر به کمک.

منابع ضروری

یکی از این عناصر به خوبی شکل گرفته و هدف این است که شما باید منابع مورد نیاز و یا یک راه به دست آوردن آنها. اگر به شما در تنظیم یک هدف و بدون این عناصر ضروری شما اغلب می توانید پیدا کردن انگیزه وجود ندارد.

منابع می تواند شامل فیزیکی مواد و اطلاعات و مردم است.

اگر شما جلب اعتماد هدف خود را با یک دوست مورد اعتماد نیز بپرسید که دوستان برای حمایت و تشویق. شناسایی که در آن شما ممکن است نیاز به آموزش و به دنبال یک دوره و یا حمایت از یک مربی یا مربی. انجام تحقیقات خود را به مطمئن شوید این منابع حیاتی به شما در دسترس هستند قبل از تنظیم هدف خود را.

بازخورد یکی دیگر از عناصر ضروری است که می تواند یک مشکل زمانی که به تنهایی کار به دلیل بازخورد است که اغلب دریافت شده از دیگران است. در این مثال این مهم است که به اذعان کرد که همه چیز ما را هر روز به ما بازخورد خود را. این است تحویل در نتایج ما دریافت کنید.

اگر ما نتایج نا امید ما ضروری دریافت بازخورد است که ما نیاز به تغییر چیزی.

به طور منظم بازتاب یک راه موثر برای دریافت بازخورد و نگاه در آنچه که نیاز به تغییر است. هنگامی که این فرایند استفاده شده است در یک راه مثبت آن پتانسیل به تاثیر مثبت برای اولین بار از این سه نظریه های انگیزه.

2. مک کللند دستاورد و نیاز تئوری

دیوید مک کللند نوشت: در مورد نظریه خود را از انگیزه در کتاب خود “دستیابی به جامعه” در سال 1961. این توضیح می دهد که چرا برخی افراد انگیزه بیشتری برای رسیدن به بیش از دیگران است.

این تئوری مبتنی بر دو روانشناختی اصول: انگیزه فرد برای رسیدن به موفقیت و انگیزه فرد برای جلوگیری از شکست.[2]

برخی از افراد یک میل شدید برای موفقیت و انگیزه بیشتری برای حرکت به سوی آنچه که آنها می خواهند. این به این معنی آنها اقدام خواهد کرد حتی اگر آنها در حال تلاش برای چیزی به چالش کشیدن.

دیگران ترس از شکست و بنابراین انگیزه بیشتری به حرکت به دور از آنچه که آنها نمی خواهند. این به این معنی آنها را بدفع الو قت گذراندن در انجام به چالش کشیدن چیزهایی که در آن وجود دارد که خطر شکست. آنها کمتر تمایل به تعیین اهداف برای همین دلیل.

تبلیغات

این نیز متناسب با آنتونی رابینز بینش است که ما را بیشتر انجام دهید برای جلوگیری از درد از ما را به احساس لذت است. اگر ما معتقدیم که ما ممکن است موفق و درک شکست و به درد ما هیچ چیز انجام خواهد شد چرا که آن را احساس می کند بهتر است.

چگونه به تغییر ادراک خود را از درد

هنگامی که شما می دانید که شما برای جلوگیری از درد آن به شما می دهد قدرت به کار با آن است. شما می توانید این کار را کاملا به سادگی با چرخش خود را ادراک درد در اطراف.

اگر شما در حال مقاومت در برابر یک گام است که کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به چیزی کشف اینکه چرا شما procrastinating. از خودتان بپرسید آنچه شما می ترسند ،

جای خود را در آینده تصور کنید چه اتفاقی خواهد افتاد اگر شما نگاهی به این مرحله است. توجه کنید که چگونه آن را تحت تاثیر خود هدف منفی. تصور کنید که چگونه شما احساس زمانی که شما نمی رسیدن به آن متوجه چه دردناک است که خواهد بود.

در حال حاضر ایجاد لذت در اطراف چیزی که شما باید اجتناب شده است. تصور کنید که چقدر نزدیک است که شما را به دستیابی به هدف خود را و توجه کنید که چگونه شما احساس می کنید که شما جشن دستاورد است.

این ابزار تغییر شده است بسیار موثر با تعدادی از مشتریان من. به عنوان شما با استفاده از آن شما خواهد شد توجه خود را به تعویق شکلگیری به انگیزه.

3. هال رانندگی کاهش نظریه

این نظریه برای اولین بار پیشنهاد شده توسط روانشناس آمریکایی کلارک هال در سال 1943. این مراکز دور این فرض استوار است که انسان ها با انگیزه برای اقدام که در آن وجود دارد به اختلالات هموستاز.[3]

هموستاز به معنی حفظ ثبات و ماندن در همان مراجعه به سلامت کلی ما است.

بسیاری از چیزهایی که ما در محیط خارجی می تواند بر سلامت کلی ما است. این شامل توانایی ما برای قرار دادن غذا روی میز ما یک سقف بالای سر ما و پول است که ما را قادر به ارائه آن چیزهایی است. اگر ما ثبات تهدید است در هر راه ما بیشتر تمایل به اقدام است.

این همچنین بدان معنی است که اگر ما احساس می کنیم ما ثبات تهدید است با در نظر گرفتن عمل ما هیچ چیز انجام خواهد شد.

من این تئوری بازی زیادی با صاحبان کسب و کار. آنها جلوگیری از چیزهایی که آنها احساس ناراحت کننده انجام می دهند مانند شبکه و یا دنبال کردن تماس — حداقل تا سطح درآمد خود را رها کردن. وقتی این اتفاق می افتد آنها انگیزه پیدا کردن آنها بوده است وجود ندارد و جلو و از همه متوقف می شود.

این نظریه انگیزشی نیز طنین انداز با فیزیولوژیکی سطح از سلسله مراتب مزلو نیاز دارد. [4]

تبلیغات

سطح پایه نیز به عنوان نیاز به یقین در Tony Robbins, شش هسته ای نیاز دارد. رابینز توصیف آنها به عنوان اساسی نیاز دارد که تحقق ناخودآگاه.

در اینجا چیزی است: اگر ما با این انگیزه نیاز به تنهایی و سپس ما تمایل به انجام هیچ چیز جدید و هنگامی که مواجه با یک وضعیت که نامشخص است, ما می تواند به توقف.

بنابراین این مهم است برای پیدا کردن انگیزه برای حرکت گذشته این پایه نیاز حتی در فضای عدم اطمینان و چالش است.

قطعات برای رسیدگی به عدم قطعیت

Dr. John Demartini بین المللی و مربی در رفتار انسانی متخصص در این منطقه از ارزش ها می گوید که انگیزه است نه خارجی. انگیزه واقعی این است که الهام بخش و در بر داشت که تجربه ما و ارزش های ما.[5]

این به این معنی اگر ما مجموعه ای از اهداف است که تراز وسط قرار دارد با ارزش های ما و تمرکز بر روی است که ما می توانیم احساس داخلی با انگیزه است. به ما این احساس ما بیشتر تمایل به اقدام در این اهداف حتی زمانی که در مواجهه با چیزی به چالش کشیدن.

ارزش باورهای ناخودآگاه که بدان معنی است که بسیاری از ما آگاه نیست چه هستند. هنگامی که شما را با ارزش های خود را به آگاهی هشیار آن را به شما می دهد توانایی استفاده از آنها را به عنوان ابزار انگیزشی.

ارزش های خود را به راحتی می توان بدستآمده با کار کردن با یک مربی اما شما همچنین می توانید پرس و جو به آن را به تنهایی. کشف که جنبه های زندگی برای شما مهم هستند و آنچه شما قرار داده و بیشترین زمان و انرژی و یا پول به. این جنبه است که شما ارزش.

هنگامی که به شما در تنظیم اهداف در اطراف ارزش های خود را, شما متوجه خواهد شد سطح انگیزه خود را تبدیل شدن به خیلی بیشتر سازگار است.

خط پایین

وجود دارد بسیاری از نظریه های مختلف انگیزه. درک آنچه شما محرکها هستند مفید است اما قدرت واقعی می آید از کار با آنها.

پیدا کردن استراتژی های به کار و سپس اجرای آنها می توانید جلوه های ویژه گرافیکی را به تعویق انگیزه و یا حتی کمک به شما برای جلوگیری از تعلل برای خوب است. این ایجاد یک تاثیر مثبت در زندگی خود را در کل.

راهنمایی های بیشتر در پیدا کردن انگیزه

عکس های اعتباری: Christopher Campbell طریق unsplash.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر