هشت راه‌هایی که فیس‌بوک بدون اطلاع من لوازم شنا و تفریحات آبی من را نابود کرد

پس از خرید بلیط بانجی جامپینگ و مراجعه به کلوپ جاذبه، بر روی سکوی مورد نظر قرار می گیرد و سپس به وسیله یک طنا

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

پس از خرید بلیط بانجی جامپینگ و مراجعه به کلوپ جاذبه، بر روی سکوی مورد نظر قرار می گیرد و سپس به وسیله یک طناب فنر دار به سمت پایین پرتاب می شوید. کلوپ جاذبه، تنها مرکز بانجی جامپینگ کیش است.پرش آزاد روی تشک را نیز میتوانید در این کلوپ تجربه کنید که از ارتفاع سه تا ۱۲ متری انجام میشود و وزن مجاز برای استفاده از آن ۲۰ تا ۱۲۰ کیلوگرم است. در گشت دریایی با کشتی میتوانید تجربه حضور در آبهای اطراف جزیره را در سانسهای دو ساعته داشته باشید.کشتی تفریحی اوستا: کشتی سه طبقه اوستا دارای عرشه وسیع و مجهز به کافه تریا، غرفه عکاسی و نقش حنا است. افراد از سه سال به بالا میتوانند از این تفریح استفاده کنند؛ ضمن اینکه حداکثر وزن مجاز باید ۱۱۰ کیلوگرم باشد.عکاس: محمد زارعیشترسواری: شترسواری، تفریح جالب و هیجانانگیز دیگری است که بهصورت یک یا دو نفره در مسیری مشخص انجام میشود و با ثبت خاطرات دلانگیز، تجربه خوبی را برای شما رقم خواهد زد.زورب بال: یکی دیگر از تفریحات جدید مجموعه پارس سافاری کیش است که وارد توپ بسيار بزرگ و دو جدارهای میشوید و مسيری ۱۵۰ متری با شيب ملايم را طی میکنید.

یکی از رستوران های بسیار وسیع در جزیره کیش، رستوران پدیده شاندیز کیش است. وسایل بازی این پارک از معتبرترین شرکت های کانادایی و بلژیکی خریداری شده است؛ بنابراین بسیار پیشرفته و ایمن است. موقعیت این هتل ها بسیار مناسب است و فاصله نزدیکی با حرم مطهر و همچنین جاهای دیدنی مشهد دارد. نتیجه این توسعه ها و عملیات ها در جزیره، تفریحات بی نظیری است که اکنون در جزیره کیش وجود دارد و اسباب شادی و نشاط را برای گردشگران فراهم می کند. علاوه بر این کافه، رستوران و پارکینگ نیز در این مجتمع وجود دارد که خرید لذت بخش تری را برایتان رقم میزند. از این رو شاید برای عده ای این سوال پیش بیاید که آیا فرقی میان این 2 تفریح کیش وجود دارد یا خیر؟ این شهربازی در مرکز خرید کوروش برند سنتر ایجاد شده که حدود 65 بازی متنوع در آن در حال انجام است. حال می تواند این تفریح دریایی استفاده از کشتی های تفریحی کیش باشد یا تفریحات آبی کیش. عکاس: حامد نوابپس از شیوع کرونا و اجرای محدودیتها در کیش، در حال حاضر کلیه برنامههای سرگرمی و تفریحی این جزیره با رعایت پروتکلهای بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی از سر گرفته شدهاند. This art​icle has be​en ​done with GSA Con te nt Gen​erator Demov​er᠎sion​!

در این تفریح بهوسیله یک طناب فنردار از روی سکو بهسمت زمین سقوط آزاد میکنید که بهدلیل رعایت اصول ایمنی، از هر نظر کمربند شنا سرگرمی ایمنی است. منبع عکس: سایت آپاراتشهربازی فان کلاب واقع در بازار كوروش برند سنتر، امکان سرگرمی گروههای مختلف سنی را با بیش از ۶۵ بازی متنوع ایجاد کرده است. موتور چهارچرخ ATV 90cc، موتور چهارچرخ ATV 250cc و موتور دریفت نیز در این مجموعه ارائه میشود که ظرفیت هر موتور یک نفر است.کارتینگ: این خودروهای یک نفره، پیست مخصوص به خود به طول حدود ۷۵۰ متر را دارند که مدل کوچکی از پیستهای مسابقات اتومبیلرانی است. این پیست تقریبا یک دور کامل دور جزیره میزند و دوچرخهسواری در آن حدود دو تا سه ساعت طول میکشد. این بولوار بیسروصدا از سه سوی دیگر به بلوار پیروزی، باهنر و هاشمیه متصل میشود. تفریحاتی مانند پارک آبی مخصوص کودکان، سرسره آبی، سونا خشک، سونا سرد، حوضچه آب سرد و استخر آبدرمانی نمونههایی از این تفریحات هستند. پارک پردیس قائم در شمال مشهد مقدس با مساحتی بالغ بر ۱۷ هکتار برای شهروندان و مسافران راهاندازی شده است. جنگهای شبانه یکی دیگر از گزینههای عالی برای گذران ساعتهای پایانی شب هستند.

عکاس: ناشناسجایروکوپتر کیش در بین تفریحات غیرآبی، یکی از بهترین گزینهها برای تجربه پروازی ایمن و مفرح بر فراز جاهای دیدنی کیش و خلیج فارس است. نیز برایتان مهیا است.این تفریحات را میتوانید در مجموعه پارس سافاری کیش تجربه کنید که در قالب پکیجهای مختلفی ارائه میشود. عکاس: Arya Roدر بولینگ مریم علاوه بر بولینگ میتوانید از بیلیارد، گیم نت، شهربازی و رستوران استفاده کنید و اوقات خوشی را برای خود بسازید. عکاس: سعید سرشاراز کشتیهای تفریحی کیش میتوان به کشتی اوستا، کشتی دنا، کشتی تارا، کشتی آرتمیس، کشتی نوید، کشتی آکواریوم و کشتی تاپ تورز کاتاماران اشاره کرد. اگر به این مکان بروید با یک چشمه رو به رو نخواهید شد؛ بلکه چندین چشمه روی تپه های مختلف با رنگ و طعم مختلف در انتظارتان است و شگفت زده تان خواهد کرد. یکی از خاص ترین تفریحات کیش، اسکی روی آب است که اوج هیجان و نشاط را به شرکت کنندگان منتقل می کند. 7. روی دکمه پرداخت کلیک کرده و پس از آن روی صفحه درگاه بانک، اطلاعات کارت خود را وارد کرده و پرداخت را تکمیل نمایید.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن