Huawei بار دیگر گرفتار شده است با استفاده از یک تصویر گرفته شده با یک دوربین DSLR برای ترویج آن دوربین تلفن همراه. این موضوع کشف شد و در رسانه های اجتماعی چینی سایت Weibo که Huawei انتشار یک ویدئو که شامل تصاویر متعدد گفته جامعی با استفاده از گوشی های هوشمند خود. با توجه به جنوب چین صبح پستبرخی از تصاویر ترسیم شد به یک 500px کاربر.

این موضوع برای اولین بار کشف توسط عکاس Huapeng ژائو که به رسمیت شناخته شده برخی از تصاویر و ترسیم آنها را به 500px کاربر نام Su کراوات. به جای داشتن به اسارت گرفته شده با Huawei گوشی های هوشمند به عنوان شرکت تبلیغاتی تصویری ادعا Su کراوات را 500px حساب نشان می دهد تصاویر گرفته شده با نیکون D850.

در یک پست در این موضوع منتشر شده در Weibo, Huawei گفت که یک “غفلت editor’ بود ‘اشتباه مشخص شده است که [DSLR تصاویر] گرفته شده با Huawei گوشی های هوشمند.’ این شرکت تشکر Huapeng برای لکه بینی این موضوع و عذرخواهی به جامعه است. یک نسخه به روز شده از فیلم بدون DSLR تصاویر نوشته شده در Weibo.

این است که, اما, اولین بار, Huawei گرفتار شده است عبور DSLR محتوا به عنوان تصاویر گرفته شده با گوشی های تلفن همراه.

در اوایل سال 2019 به عنوان مثال Huawei استفاده می شود تصاویر از آتشفشان گرفته شده با یک دوربین DSLR برای ترویج لنز زوم قابلیت های آن P30 نرم افزار گوشی های هوشمند است. قبل از آن در سال 2018 این شرکت گرفتار شد با استفاده از یک تصویر گرفته شده با یک دوربین DSLR برای ترویج آن Nova 3 و گوشی های هوشمند. متاسفانه این عمل نیست و محدود به Huawei — سامسونگ نیز گرفتار شده است عبور DSLR تصاویر به عنوان تصاویر موبایل.

در سال 2018, سامسونگ مالزی گرفتار شد با استفاده از یک تصویر گرفته شده با یک دوربین DSLR در وب سایت خود را برای Galaxy A8 ستاره گوشی عدم به دولت در صفحه ای که تصویر نمی شد اسیر با استفاده از دوربین تلفن همراه و نرم افزار. قبل از این که سامسونگ در برزیل گرفتار شد با استفاده از عکس های سلفی گرفته شده با یک دوربین DSLR برای ترویج آن Galaxy A8 مدل.

در این نقطه در زمان آن مشخص نیست که آیا Huawei تا به حال دریافت مجوز از سو کراوات به استفاده از تصاویر در فیلم تبلیغاتی خود را. کشف برجسته اهمیت مصرف كننده تبلیغاتی, تصاویر, با یک دانه نمک به خصوص آنهایی که نگاه بیش از حد خوب درست باشد. هر چند تلفن همراه تکنولوژی دوربین, از جمله هر دو سخت افزار و نرم افزار را بهبود قابل ملاحظه ای در طول سال های اخیر, آنها هنوز هم هیچ بازی برای گران حرفه ای سیستم های دوربین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im