ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هر سال این همان: من به خودم قول می دهم من نمی تقلا برای خرید هدیه آخرین لحظه برای تعطیلات. به جای پرداخت اضافی برای حمل و نقل برای به دست آوردن چیزی به خانه پدر و مادر در زمان من خرید (متفکر!) هدیه در ماه سپتامبر یا اکتبر. من زمان بندی هر یک از آیتم. وجود خواهد داشت و کمان. من نمی شود تاکید کرد. من کوکی ها در زمان فراغت من.

خواننده: هرگز این اتفاق می افتد. و یا حداقل آن اتفاق افتاده است هنوز. اما من واقعا واقعا فکر می کنم که در این سال ممکن است سال من به نوبه خود چیزهایی در اطراف من در واقع ممکن است قادر به رسیدن به من هدیه دادن اهداف چون من در حال حاضر می دانم آنچه من می خواهم به هر کس در لیست من. Brightland یکی از Kitchn مورد علاقه روغن زیتون شرکت فقط با دو سرکه و هر دو آنها را بر خلاف هر چیزی من تا به حال قبل از. آنها میوه-جلو و متعادل و همه چیز من قرار داده و آنها را در احساس کمی خاص تر.

به من اجازه شکستن این دو گزینه برای شما است. Brightland را جذبه اولیه سرکه بالزامیک مخلوط با تاج سه گانه تمشک. آن را عمیقا خوش مزه و خوب بدن به آن بدون احساس سنگین است. شما شاه توت, یادداشت های حق دور با اضافه تانگ از سرکه. سالاد بدیهی است که وسیله نقلیه برای این, البته, اما من نیز خواب در مورد تمام راه من می توانید آن را در دسر تابستان امسال (نوعی از macerated توت فرنگی وضعیت؟).

سایبان خام شامپاین سرکه مخلوط با موز و پرتقال والنسیا. این در کالیفرنیا در یک بطری: آن چنان روشن و واضح و citrusy. من به تازگی سعی کردم آن را در این سالاد panzanella و آن را به کل ظرف را بخوان. من نیز می تواند به طور جدی نوشیدن چیزهای بنابراین من فکر کردن کوکتل, ایده های است که می تواند خوب و مناسب برای این سرکه.

خرید: جفت ارز از Brightland برای $44

شما می توانید خرید سرکه ها به طور جداگانه و یا در یک جفت. و اگر شما می خواهید را به این هدیه قابل توجهی بیشتر شما می تواند پرتاب در یکی از Brightland را روغن زیتون بطری های بیش از حد. من برنامه ریزی در گرفتن جفت برای مادرم, my sister-in-law, من مادر در قانون و یک زن و شوهر از پخت و پز-وسواس دوستان است. این یک متفکر (و زبانه دار!) راه به آشپز در زندگی خود را کمی بیشتر شادی در آشپزخانه. چیزی است که ما می تواند استفاده از همه این سال برای اطمینان حاصل کنید.

شما شروع به فکر کردن در مورد هدیه تعطیلات هنوز ؟ به اشتراک گذاری ایده های بزرگ خود را در نظرات زیر!

آریل Knutson

ویژگی های مدیر

Arie است ویژگی های مدیر در Kitchn. او زندگی در لس آنجلس که در آن او آویزان کردن با او floofy گربه می خورد و تعداد زیادی از رول دارچین.

دنبال آریل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de