من خوردم مرغ برای کل سال و نوشت: یک کتاب آشپزی همه چیز در مورد آن. در اینجا 10 (گاهی اوقات تعجب آور!) چیزهایی که من آموخته است.

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من به یاد داشته باشید بعد این ایده برای یک مرغ آشپزی آمد تا در گفتگو با سردبیر. من reeled کمی. که در آن است? فقط مرغ شام? این است که آنچه که مردم هنوز هم واقعا می خواهید ؟

بله این چیزی است که آنها می خواهند. آمریکایی خرید 53 پوند از گوشت مرغ برای هر نفر در سال است. مرغ از جمله مواد غذایی محبوب ترین جستجوها در سراسر اینترنت. و در عین حال آن را پروتئین عشق ما را به شکایت در مورد ترین: خسته کننده مطلوب و خشک صفت غالبا متصل به مرغ.

خب آره بی قید اما قابل اعتماد کتاب فقط مرغ شام — پر جنب و جوش, مدرن, مرغ خوشمزه شام — همان چیزی است که شما می خواهید. و آن را به عنوان معلوم است که دقیقا آنچه که من می خواستم به ارسال بیش از حد.

با وجود اعتماد به نفس من است که من تا به حال دانش و دستور به نوشتن چه شد برنده! برنده! مرغ شام: 50 راه برنده به طبخ آن را!, حقیقت این است که شما همیشه تعداد زیادی یاد بگیرند در حالی که نوشتن یک کتاب آشپزی. اما من نمی دانستم که من می خواهم به یاد بگیرند که کاملا تا آنجا که من در این یکی. در اینجا 10 تا از مهم ترین چیزهایی که من یاد گرفتم در حالی که نوشتن کل کتاب آشپزی در مورد مرغ — من فکر می کنم که آنها را برجسته ممکن است به شما کمک کند طبخ مرغ بهتر است بیش از حد.

1. شما می توانید غذا خوردن فقط مرغ برای یک سال و نه حوصله.

می تواند به شما حدس می زنم اولین چیزی که من از بچه ها گفت: زمانی که من اعلام کرد که من در حال نوشتن یک کتاب آشپزی اختصاص داده شده به مرغ شام? “ما مجبور به خوردن مرغ هر شب به مدت یک سال?” (اگر شما فکر می کنید ممکن است آنها گفت: “تبریک!” من قصد دارم به فرض شما لازم نیست که پدر یا مادرش.)

من به صداقت: من فکر همین است. هر کس در خانواده من از نظر ذهنی آماده به حوصله مرغ; آن اجتناب ناپذیر به نظر می رسید. اما برای ما بزرگ, تعجب, ما نمی تایر از خوردن مرغ. آن را در واقع نوع شگفت انگیز است. و برای من این یک درس بزرگ در چرا مرغ محبوب است در وهله اول: آن فوق العاده دوستانه پروتئین است که می تواند پخته شده به معنای واقعی کلمه یک میلیون راه. شما فقط باید بدانید که چگونه. برنده! برنده! مرغ شام: 50 راه برنده به طبخ آن را! کمک می کند تا با آن است.

2. “هوا سرد است” مهمترین برچسب در هر بسته مرغ.

برچسب های مواد غذایی در حال طاقت فرسا و به خصوص آنهایی که برای مرغ. در حالی که می توان آن را روی حیله و تزویر برای تعیین تفاوت بین برچسب های مانند آلی, آنتی بیوتیک-رایگان, طبیعی, هورمون آزادو گیاهی-تغذیهوجود دارد یک برچسب است که نیازی نیست شما را به خواندن بین خطوط: هوا سرد.

چه هوا سرد چیست ؟ زمانی که مرغ در ابتدا پردازش آن است یا سرد در آب سرد و یا آویزان در اتاق باز در حالی که سرد و تصفیه هوا در گردش است. آب خنک روش برای آوردن دمای گوشت را به حداقل مورد نیاز می تواند گوشت را حفظ کنند و تا آنجا که 14 درصد آب و گاهی آب کلردار (کاملا بی خطر است اما خوب می دانم). این احتباس آب باید بر روی برچسب و به درستی از آن تاثیراتی منفی طعم و بافت. به علاوه این افزایش وزن گوشت که همچنین اثرات قیمت.

هوا سرد و پرندگان از سوی دیگر حفظ نمی هر گونه رطوبت اضافی و این روند همچنین باعث کاهش خطر آلودگی باکتریایی.

3. مرغ کامل می آید از طریق کامل doneness — و شما می توانید با قاضی است که با دقت توسط طبخ زمان و یا غریزه است. شما نیاز به یک دماسنج.

گفت: آن را دوباره به خصوص برای چاشنی خوبی, اعتماد به نفس, آشپز در پشت: شما نمی توانید به طور مداوم طبخ مرغ کامل با زمان طبخ یا غریزهمهم نیست که چگونه بزرگ این دستور و یا چگونه به خوبی چاشنی یک آشپز هستید. در پایان روز حتی ساده مرغ پخته شده با هیچ چیز بیشتر از کره و نمک و فلفل می تواند شاداب و خوشمزه است که به درستی پخته شده است که می گویند درست دمای داخلی.

پس آیا این درست است که درجه حرارت داخلی? با توجه به گزارش وزارت کشاورزی ایالات متحده مرغ پخته باید به یک درجه حرارت داخلی حداقل 165 درجه فارنهایت (75°C) اگر چه این دستورالعمل در نظر گرفته منسوخ شده توسط بسیاری از حرفه ای مواد غذایی. دستورالعمل های جدیدتر می گویند که سینه مرغ را می توان بیشتر شبیه 140°F تا 145 درجه فارنهایت (60°C 62°C) قبل از استراحت و ران و استخوان در قطعه و کل پرندگان می شود 155°F به 160°F (68°C-70°C) قبل از استراحت. این دستورالعمل ها را دنبال می کنم.

تصمیم می گیرید چه احساس امن برای شما می باشد. ممکن است بستگی دارد که چگونه راحت شما را با متوسط doneness که شما تغذیه و مهمتر از همه کیفیت از پرندگان شما در حال پخت و پز (توده-فرآوری آب سرد پرندگان بالاتر احتمال آلودگی باکتریایی). اما هر چه درجه حرارت را انتخاب کنید با استفاده از یک پروب دماسنج برای اطمینان می دانم.

بدون یک دماسنج برای کمک به شما در تعیین دمای داخلی گوشت شما همیشه نیاز به خطا در کنار ایمنی و زمانی که بازی یک بازی حدس زدن آن را واقعا آسان به طبخ مرغ با نتایج مایه تاسف است. قادر به طبخ مرغ فقط به آن مکان امن در حالی که نگه داشتن آن را شاداب و لطیف می سازد همه تفاوت و ارزش هر سکه به شما پرداخت برای یک دماسنج گوشت.

4. خشک brining است که ارزش زمان اگر شما آن را (اما مرطوب آوردن نیست).

کسی می تواند نوشتن یک کتاب کامل در موضوع آب نمک گذاری به تنهایی. من نیست اما من به یادگیری در مورد چه کار می کند و کار نمی کند — برای اینکه مرغ بخورید. جای تعجب نیست که همه آن را تراز وسط قرار دارد با حکمت رایج بنابراین اجازه اجرا را از طریق اصول اولیه.

مرطوب brining عمل خیساندن پرنده خود را در یک نمک محلول در آب به عملکرد اسکنه juicier مرغ. اما آن را همیشه کار نمی کند که راه (به علاوه آن را به ویژه مناسب). ترک گوشت در آب نمک بیش از حد طولانی می تواند باعث مرغ خود را به دریافت بیش از حد شور و حتی غارت آن از عطر و طعم (مرغ جذب آب و همچنین نمک). آب نمک نیز می تواند مانع از پوست مرغ از پیچ دلیل آن را اشباع پوست با آب.

خشک آوردن از سوی دیگر به مراتب کمتر دست و پا گیر و نتایج در juicier بیشتر در مناقصه گوشت و crispier پوست. چه خشک است brining? آسان: به جای غوطه ور شدن پرنده خود را در آب نمک, شما به سادگی rub مرغ بیش از همه با نمک و اگر شما می خواهید گیاهان دیگر و آروماتیک مانند لیمو. در پایان نتیجه شبیه به یک مرطوب-brined مرغ وجود دارد اما مهم تفاوت ظریف: که در آن از یک مرطوب شور را چاق و چله گوشت, اما آن را سخت تر برای پوست ترد و خشک و شور می کند مخالف است. این نمک مالش پوست کمک می کند تا ترد و مرغ حفظ آن طبیعی آبدار بودن بدون دهنده گوشت با آب. این تفاوت در ترکیب با سهولت خشک و آب شور است که باعث می شود آن را منحصر به فرد من رفتن به خانه پخت و پز.

5. خواباندن مرغ یک شبه مبالغه است و گاهی اوقات فقط اشتباه است.

مانند آوردن نظرات بسیاری وجود دارد (و بسیاری از متضاد علمی ادعا می کند) در مورد خواباندن — به خصوص وقتی که می آید به استفاده از ترشیجات با اسیدهای مانند سرکه و لیمو و دیگر مرکبات و آب میوه. همچنین مانند آوردن من قصد دارم به شما یدکی بیش از حد بسیاری از جزئیات. اما در اینجا چیزی است که من می تواند به شما برای اطمینان حاصل کنید.

بسیار اسیدی ترشیجات می تواند باعث مرغ — به خصوص بدون استخوان بدون پوست مرغ — برای ترد اگر آن نشسته است بیش از حد طولانی است. و بیش از حد طولانی منظور من 24 ساعت که رایج است توصیه.

داشتن راه سخت آموخته من آمده ام برای جلوگیری از شدت اسیدی ترشیجات تقریبا به طور کامل برای کمپرس آب. به جای من یا حفظ اسیدیته من ترشیجات پایین یا من جست و خیز اسید همه با هم و تنها با استفاده از ترکیبی از روغن سبزیجات خشک و ادویه جات ترشی جات آروماتیک و چیزهای سرگرم کننده (مانند جم Sriracha سویا سس عسل و خردل). من اضافه کردن یک ضربه بزرگ از اسید به برخی محفوظ ترشی برای کوک در حالی که پخت و پز.

از سوی دیگر زمانی که من می خواهم به استفاده از یک بسیار اسیدی ترشی — مانند برای من فوق العاده-لمونی به سبک یونانی مرغ — من محدود کردن مقدار زمان که من مرغ نشسته است. بدون استخوان بدون پوست کاهش می خیس برای عنوان کمی تا 20 به 60 دقیقه و هنوز هم یک تن از عطر و طعم!

6. هر بوداده مرغ باید یک spatchcocked مرغ.

اگر چه من هرگز یکی به خجالتی و دور از استفاده از کلمه spatchcock من باید اجازه دهید شما می دانید که در آن است همان چیزی که به عنوان یک butterflied پرنده: نتیجه از بین بردن ستون فقرات از یک مرغ کامل به طوری که می توان آن را پهن کنید.

Butterflying مرغ فوق العاده است (و راحت تر از شما فکر می کنم!) روش به خصوص برای مشغول آشپز خانه. من صادقانه نمی دانم چرا از آن نیست و بیشتر محبوب است. انجام آن کمک می کند تا یک مرغ کامل آشپزی سریع و بیشتر به طور مساوی و بازده یک پرنده با آبمیوه گیری و چرخ گوشت و crisper پوست بیش از همه.

وجود دارد فقط یک چیز مهم را در نظر بگیرید: زمانی که شما برنامه ریزی برای طبخ butterflied مرغ, استیک با یک پرنده است که سه تا چهار پوند است. یکی این است که بسیار سنگین تر خواهد شد و نیاز به زمان پخت طولانی تر است که کاهش فضائل از این روش.

7. در حالی که ما در آن شما همچنین باید butterflying تمام کسانی که بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ.

یکی از سخت همه چیز در مورد پخت و پز بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ — حتی اگر شما با استفاده از یک پروب دماسنج — این است که آنها حتی ضخامت. به بالا از آن خاموش ضخامت دیفرانسیل بیش از حد بزرگ است به پوند آنها حتی به ضخامت. این احساس می تواند یک وضعیت بدون برنده, اما آن را نه!

پاسخ این است که butterflying خود را بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ که بازده نازک برش کوکوی که طبخ به طور مساوی تر و سریع تر بیش از حد. برای انجام این کار شما تقسیم پستان در نیمه افقی — اما نه تمام راه را از طریق! — و باز آن را مانند یک کتاب را به یک مقدار بزرگتر یا دو جداگانه نازک تر کتلت. انجام این کار در حدود براحتی با ضخامت یک سینه مرغ, اما اگر شما واقعا می خواهید به اطمینان حاصل شود حتی ضخامت سراسر, شما باید پوند کتلت قبل از ادویه و پخت و پز.

و نرم افزار نکته: اگر شما با داشتن یک زمان سخت گیری تمیز و صاف برش در حالی که butterflying خود را سینه مرغ قرار داده و آنها را در فریزر برای حدود 30 دقیقه. این کمک خواهد کرد که شرکت کردن گوشت و شما کنترل بیشتری.

8. ران مرغ باید پیش فرض خود را کاهش دهد.

من چرا هر کس می رسد به صورت بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ — سریع-پخت و پز برش باعث می شود پایه مناسب برای فقط در مورد هر گونه طعم و علاوه بر این — اما شما باید گرفتن بدون استخوان بدون پوست گوشت ران آبدار deliciousness می آید که با همان راحتی.

دو کاهش عمل بسیار مشابه اما ران تن بیشتر عطر و طعم با تشکر از محتوای چربی بالاتر. که همچنین باعث می شود ران آسان تر به طبخ بدون خشک کردن. مگر در مواردی که من در عجله هر زمان که یک دستور غذا خواستار بدون استخوان بدون پوست سینه مرغ, به نظر من باز در بدون استخوان بدون پوست ران. دوره.

9. سرخ کردن مرغ در خانه راحت تر از شما فکر می کنم.

من می دانستم که من می توانم نوشتن کل کتاب آشپزی در مورد مرغ بدون از جمله مرغ سرخ شده, اما اعتراف میکنم که من مرعوب. من به ندرت سرخ در خانه! اما در حال حاضر که من آغاز, من نمی تواند متوقف شود; آن را بسیار ساده تر از من انتظار می رود. و جلب رضایت بیش از حد چرا که حقیقت این است که حتی ساده مرغ سرخ شده در روغن غوطه ور برای یک دقیقه در صبحگاه و پوشش داده شده با چیزی بیشتر از نمک و فلفل چاشنی آرد — می تواند کاملا خوشمزه است. کلید نیست آب نمک و ادویه مخلوط و یا پوشش خاص بلکه پخت و پز مرغ خود را در درجه حرارت مناسب.

حتی یک مرغ سرخ شده خوشمزه, دستور العمل می تواند به خیس ظروف سرباز یا مسافر اگر شما فرای مرغ خود را در بیش از حد پایین درجه حرارت و یا اجازه می دهد که درجه حرارت به نوسان بیش از حد در طی فرآیند سرخ. بنابراین این مهم را به مطمئن شوید که شما روغن کانولا (یا کوتاه!) می شود به حداقل 360 درجه فارنهایت (180 درجه سانتیگراد) قبل از اینکه شما شروع به این دلیل که متوسط افت خواهد کرد به عنوان به زودی به عنوان شما اضافه کردن مرغ را به گلدان — و نگه داشتن یک چشم ناظر در حفظ دمای روغن در حدود 350 درجه فارنهایت (180 درجه سانتیگراد) کل زمان شما در حال سرخ کردن.

شما می دانید آنچه را که همه این به این معنی درست است ؟ یک ماهی دماسنج کلیدی سرمایه گذاری. جایزه: آنها به طور معمول به عنوان دماسنج آب نبات بیش از حد!

10. آیا منتظر نیست برای مرغ باقی مانده را مرغ باقی است.

یکی از دلایل بسیاری از همه ما عاشق مرغ است که باقی مانده بسیار آسان برای کشش به جدید سریع و خوشمزه وعده های غذایی بدون تلاش زیاد است.

در حالی که آزمایش سالم برای برنده! برنده! مرغ شام: 50 راه برنده به استفاده از آن!, من تا به حال مقدار زیادی از مرغ مانده بود که من بدون فکر با استفاده از به هم پرتاب سریع شام در شب زمانی که من بیش از حد خسته به طبخ هر گونه مطلب “مناسب” وعده های غذایی. این بازی گاه به گاه شام به سرعت تبدیل به مورد علاقه های شما. به طوری که من شامل یک فصل به نام “استفاده و ایجاد باقی مانده است.”

در حال حاضر که من در پخت و پز پوند (و پوند!) مرغ هر روز من عمدا ایجاد مرغ “باقی مانده” توسط شکار مرغ به طوری که من هنوز هم همیشه شاداب از قبل پخته شده گوشت در یخچال برای وقتی که من نیاز به پرتاب با هم 10 دقیقه Tostadas یا آسان دبستان (مانده) مرغ گلدان پای. زیرا با سادگی پخته کشیده خرد شده و یا قطعه قطعه مرغ آب پز انتظار در یخچال, سریع, خوشمزه, غذا همیشه می تواند فقط چند دقیقه دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de