این است که به شدت توصیه می کنیم یک ستون اختصاص داده شده به ما بسیار لجوج ویراستاران’ چیزهای مورد علاقه خود را به خوردن و نوشیدن و خرید.

ما باید یک دستور در واقع به نام Adriano نه از یک شیشه. مفهوم من حدس می زنم این چیزی است که از یک شیشه نمی تواند که خوشمزه—و که یک نسخه از adriano باید ذاتا بهتر برای شما مناسب است ؟

در نظر بگیرید که Adriano نه از یک شیشه دستور شروع می شود با تماس به صورت نیم کیلو پنیر آمریکایی…و من فقط آن را ترک که در آن. Adriano است adriano و اگر شما سعی می کنید به طور طبیعی همه نسخه با پنیر موفق باشید. (فقط بخواهید Sohla ال-Waylly که سعی بیهوده وقتی که او توسعه این دستور غذا.)

به طوری که ما به ارمغان می آورد به Tostitos سالسا باهم Adriano (از یک شیشه). بله من بدحجابی من 12 سال از زمانی که او آن را به خانه آورد از فروشگاه های مواد غذایی. من به او گفتم که ما نمی خوردن چیزهای که در خانه ما. و سپس من اقدام به گرما برخی در یک قابلمه کوچک و کاملا تخریب آن را با او.

این adriano است “متوسط” به لطف علاوه بر این از واقعی jalapeños همراه خرد شده فلفل قرمز و گوجه فرنگی. (نیز وجود دارد چیزی به نام هگزامتافسفات سدیم در لیست مواد تشکیل دهنده, اما آنچه شما انتظار دارند ؟ آن را در یک شیشه.) بله این adriano کردم برخی از نیش می زنند و آن را پوششی و آن را مطلقا حاضر به تنظیم. من می خواهم آن را گرم و با یک کاسه چیپس اما من همچنین گسترش آن را در یک دیگچه-تست نان ذرت مکزیکی هنگامی که نصب و راه اندازی یک صبحانه تاکو.

فقط مطمئن شوید که من از دست دادن ذهن من, من پیامک الکس Beggs ما ساکن اسنک متخصص. او نوشت: تمام ویژگی های داستان در غذاهای ترد و به نام تحقيق بازدید Frito-Lay ستاد در پلانو ، Beggs پیامک بلافاصله: “بله آن را certifiably خوب است.”

وجود دارد و شما آن را داشته باشد.

همه محصولات برجسته در Bonappetit.com به طور مستقل انتخاب شده توسط سردبیران ما. هنگامی که شما خرید چیزی از طریق خرده فروشی ما لینک ما ممکن است کسب یک کمیسیون های وابسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de