من نمی تواند به توقف ساخت پایونیر زن سالاد مرغ (این مسخره خوب)

اگر یکی از چیزهایی که من آموخته ام از تست های متعدد دستور توسط پیشگام زن آن است که او خجالتی نیست و دور از غیر معمول و یا غیر منتظره مواد تشکیل دهنده. گاهی اوقات کار می کند (او-بیکن پیچیده میت لوف فوق العاده مرطوب) اما اغلب اوقات اینطور نیست (ما نیست, طرفداران زردچوبه در پای گلدان و یا در او مرغ و کوفته).

بنابراین هنگامی که من تو را دیدم که او یک بار دیگر ارائه می دهد مجموعهای از افزودنیها و مواد جایگزین در سالاد مرغ, دستور العمل من تعجب که آیا این زمانی است که کار را به نفع او. او نسخه خواستار ماست ساده و نصف و نیمه و همچنین به عنوان یک زن و شوهر قاشق غذاخوری شکر قهوه ای. می شود آن را بیش از حد شیرین ؟ و یا می تانگ از ماست تعادل آن را ؟ در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است زمانی که من آن را امتحان کنید.

چگونه می توان پیشگام زن سالاد مرغ

این دستور غذا خواستار یک کل قطع سرخ کن مرغ, اما در زمان تست تنها مرغ در دسترس من بود و استخوان در پوست-در پستان است. من مدرج بقیه دستور نصف به جای تغییر دهید. اما مهم نیست که چه نوع از قطعه مرغ شما شروع با, شما آنها را شستشو محل آنها را در یک قابلمه بزرگ از آب و سپس روشن کنید و حرارت آن را به جوش آورد. کاهش گرما و بجوش و خروش آمدن کوک برای حدود 45 دقیقه تا یک ساعت. زمانی که مرغ انجام می شود انتقال آن به یک صفحه حذف گوشت از استخوان را با دست یا چنگال و سپس ریز ریز کردن آن را به تکه های نیش اندازه و ذخیره در یک کاسه است.

شما ریز ریز کردن چند ساقه کرفس و برخی از scallions نصف برخی از انگور و جای همه آنها را در کاسه ای با مرغ. در کاسه دیگر, ترکیب سس مایونز و ماست ساده نصف و نیمه آبلیمو 1 تا 2 قاشق غذاخوری شکر قهوه ای و نمک و فلفل. پرتاب در یک انگشت شماری کوچک از تازه خرد شده شوید و تنظیم ادویه برای طعم و مزه است. ترکیب سس و مرغ مخلوط کنید تا به خوبی پوشش داده و لرز برای چند ساعت و یا به مدت یک شب.

من بررسی صادقانه از پیشگامان زن در سالاد مرغ

در شرح دستور العمل Ree می گوید او می خواهد ما را از دامن پرواز — و عناصر كمياب عسل من مرلین مونرو. این سالاد مرغ گرفت کام من بر روی یک ماجراجویی است. تنها پس از اولین نیش من می توانم طعم سرد تانگ از ماست که به آن دلپذیر چربی. و اگر چه من نگران قند اضافی, شیرینی بود فقط حق. من عاشق همه ترد و شیرین بیت اما چیزی که واقعا مهر و موم معامله شد او با استفاده از شوید تازه. این سالاد من می خوردن مستقیما از کاسه ایستاده در مقابل از باز کردن یخچال و فریزر.

چون من فقط با استفاده از گوشت سفید برای این دستور غذا مرغ بود driest از چهار دستور من سعی کردم. اما Ree سنگین دست مایو ماست و نصف و نیمه به ارمغان آورد و moistness حق بازگشت. هنگامی که من قادر به گرفتن دست من در گوشت تیره, من قطعا استفاده از آن را در اینجا.

اگر شما در حال ساخت پایونیر زن سالاد مرغ, چند نکته

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>