پس از رفتن به انزوا من مفهوم زمان است hazier از یک مرده سپاسگزار نشان می دهد. من خوش شانس هستم که قادر به کار از خانه اما عدم رفت و آمد همکاران و یا قرار ملاقات کرده است به طور کامل محو هر گونه حس معمول است. من صرف هفته stoically نادیده گرفتن بسیاری از ناخواسته مشاوره آنلاین در مورد تلاش برای حفظ روال خود را دست نخورده. (با عرض پوزش اما من نه قرار دادن بر روی شلوار و راه رفتن در اطراف بلوک هر روز صبح به تقلید از من رفت و آمد است.) من می خواهم نشستن بر روی نیمکت به چک کردن ایمیل من و نگاه تا چهار ساعت بعد خیره شدن با نور آبی و بسیار گرسنه— پس از گرفتن غذا و بازگشت به همان موقعیت را برای بقیه روز.

بنابراین جای تعجب نیست که آن را احساس می کند مانند ساعتهای در حال ذوب سالوادور دالی-سبک. آن زمان برای ایجاد یک تغییر است. در حالی که هر کس دیگری در محله من به نظر می رسد گرفته تا دویدن من واقعی ناهار.

در روز من از خانه من به طور عمده مورد استفاده ناهار برای اجرای errands و یا در اب راه رفتن را از طریق صندوق پستی من در حالی که غذا خوردن با همکاران. اما در حال حاضر که آن چیزهایی هستند که دیگر یک گزینه دارم تلاش می کنم یک رویکرد جدید. برای خود من خوب من تنظیم زنگ هشدار برای 1 p. m. (خلاقانه با عنوان “ناهار”). من نیز به معنای واقعی کلمه به نام در برخی از تقویت کننده ها: مادر من در LA. اگر شما در حال حاضر اشباع شده بر روی صفحه نمایش-شما قطعا باید به FaceTime خرما ناهار امتحان کنید.

مناطق در راه از ما در واقع خوردن ناهار “با هم.” هنوز هم آن را بهانه خوبی برای اتصال بیش از یک وعده غذایی حتی اگر من خوردن سالاد در حالی که مادر من صبحانه. من FaceTimed او چند روز پیش و ما صحبت در مورد بهار تولید و من در انتظار در نیویورک (که او تا به حال در کالیفرنیا برای هفته), دستور العمل های ما چشم دوخته اند برای تعطیلات آخر هفته و پدرم نوپای-اما-پر رونق خمیر ترش تلاش است. این احساس آشنا در زمانی که هیچ چیز دیگری ندارد.

من فکر کردم مورد استقبال دیگر ناهار-ساعت, فعالیت, مانند روزانه 12 p. m., یوگا, livestream, اما من تا به حال مشکل چسبیده به یک جدول زمانی دقیق. و واقعا من فقط می خواهم به طبخ خودم یک ناهار گرم. در حال حاضر من در نهایت باید یک روال: با Buena Vista Social Club در بلندگوهای من بلوم ادویه جات ترشی جات برای آرامش گلدان dal به نوبه خود ماهی به ماهی قزل آلا و ماهی تابه راه بیش از سهم عادلانه من از quesadillas. پخت و پز همواره مراقبه برای من اما معلوم است که در نظر گرفتن زمان از روز کاری من برای خاموش کردن مغز و خلال برخی از پیاز است به خصوص قوی ،

من همیشه لازم نیست که زمان به طبخ یک وعده غذایی کامل در وسط روز است, اما به عنوان روز دریافت گرمتر من قصد دارم به سعی کنید غذا خوردن در خارج از زمانی که من می توانم. تاپیک توقیف رستوران در گوشه ای بی سر و صدا در انتظار منحنی به خم شدن با چند نیمکت در مقابل مناسب برای perching با PB&J. شاید من تماس مادر من و شکوفه های گیلاس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im