من نمی خواهم به دعوت یک زن و شوهر از دوستان برای من اجتماعی-فاصله کباب زیرا آنها نبوده است مراقب باشید در طول بیماری همه گیر. این است که خوب است ؟

من می خواهم به یک کباب پز برای دوستان اما من نمی خواهم به دعوت تمام دوستان گروه. برای یک چیز, آن را فقط بیش از حد بسیاری از مردم سعی کنید به نگه داشتن اجتماعی فاصله در حیاط کوچک. همچنین از آنجا که برخی از دوستان شده اند به عنوان مراقب باشید که دیگران من احساس می کنم مانند آنها قرار داده و هر کس دیگری در معرض خطر است. من می دانم که هر کسی که من دعوت نمی خواهد در مورد آن بشنوند پس باید من فقط قراضه کل ایده ؟

من موضوع را با شما امضا نامه خود را به دلیل من فکر نمی کنم شما در حال “ترسو” در همه — شما مناسب بودن با احتیاط و مسئولیت اجتماعی.

در این زمان, آیا خواسته یا ناخواسته همه ما مسئول برای هر یک از دیگر سلامت و رفاه از طریق اعمال خود ما. اگر من اویختن در یک نوار شلوغ بدون ماسک و سپس به حزب خود من قرار داده و هر کس در تجمع خود را در خطر است. و اگر شما مرا دعوت دانستن من درگیر است که رفتار مخاطره آمیز و سپس شما در حال ظاهرا هم قرار دادن دوستان دیگر خود را در معرض خطر.

باید خود را کوچک اجتماعی-حقوقی جمع آوری است. هنگامی که شما با دعوت از یک گروه را انتخاب کنید از دوستان اجازه دهید آنها را می دانم که شما تنها دعوت مردم به عنوان بسیاری از شما می تواند با فاصله مناسب صندلی. به عنوان بیش از حد نمایشی به عنوان این ممکن است صدای آن است که درست است که شما در واقع می تواند زندگی را نجات دهد. شما می توانید احتمالا نمی دانید که شرایط اساسی خواهد شد و یا در تماس با کسی که می کند. و شما قطعا نمی خواهد می دانم که یک ناقل بدون علامت. احتیاط خود را کمک می کند تا دستگیری گسترش ویروس.

پاسخ خود را به دوستانی که هنوز دعوت ساده است: شما فقط می توانید متناسب با چند نفر در یک زمان و پایبندی به زمان اجتماعی فاصله دستورالعمل. برخی از دوستان را درک دانستن شما اقدام مسئولانه اما دیگران ممکن است poo-poo دستورالعمل. برای کسانی که مردم شما ممکن است بخواهید به تعطیل گفتگو با سادگی گفت: شما در حال انجام آنچه شما فکر می کنم درست است و مسئولیت اجتماعی. (می توان آن را واقعا تفرقه موضوع آماده می شود خود را با پاسخ های آماده در مورد مقاومت مواجه.) یک راه دوست داشتنی از “bridging the gap” پس به صحبت می کنند این است که می گویند که شما نگاه به جلو به دیدن آنها پس از این است که بیش از همه. چرا که یک روز از آن خواهد شد. و تا آن زمان همه ما می تواند مراقبت از یک دیگر با پوشیدن ماسک و نگه داشتن ما فاصله است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im