من نهایت سعی مارتا استوارت معروف بادمجان پارمسان

من برای اولین بار شنیده ام در مورد مارتا استوارت بادمجان پارمسان دستور غذا را در طول سال 2019 سوپر باول بود که

توسط DASTESALAMATT در 6 مرداد 1399

من برای اولین بار شنیده ام در مورد مارتا استوارت بادمجان پارمسان دستور غذا را در طول سال 2019 سوپر باول بود که آن را در ویژه تجاری برای T-موبایل. شما ممکن است به یاد داشته باشید: یک پدر است mistakingly پیام کوتاه دختر خود را مانند او گوگل و او کمک می کند تا او به دنبال بهترین بادمجان پارمسان دستور غذا و ارسال آن به او. لینک او می فرستد هیچ یک دیگر از مارتا استوارت پخته بادمجان پارمسان.

من کنجکاو در مورد این دستور تا کنون از آگهی پخش و وقتی که من رفتم به آن را چک کنید من متوجه شدم آن را جدی پایه فن. این دستور دارای بیش از 2500, بررسی, بسیاری از آنها در مورد نتایج. من کنجکاو بود اگر آن را زندگی می کنند تا به آن اعتیاد به مواد مخدره و همچنین برای دیدن چگونه پخته نسخه را مقایسه سرخ شده نسخه. در اینجا چیزی است که اتفاق افتاده است زمانی که من به آن بروید.

دریافت دستور العمل: مارتا استوارت پخته بادمجان پارمسان

چگونه به مارتا استوارت پخته بادمجان پارمسان

شما شروع با پیش گرمایش فر و مسواک زدن دو ورق پخت با روغن زیتون. سپس شما را با هم مخلوط دو عدد تخم مرغ و کمی آب در یک کاسه کم عمق و ساده خشک کردن پودرهای سوخاری, پنیر پارمسان رنده شده خشک پونه کوهی و ریحان و نمک و فلفل را در دیگری.

پس از پوست کندن و برش بادمجان شما شیب هر دو طرف از این دور به مخلوط تخم مرغ و پس از مخلوط خرده نان. محل آنها را در تهیه ورق پخت و پخت کوه در می رم یک بار تا زمانی که آنها طلایی-قهوه ای در هر دو طرف حدود 40 دقیقه در کل.

شما جمع آوری بادمجان Parm توسط لایه بندی های مورد علاقه خود را jarred سس گوجه فرنگی با پخته پوشیده با نان بادمجان خرد شده و پنیر موتزارلا و پنیر پارمسان رنده شده. پخت حدود 15 دقیقه تا زمانی که همه چیز را متلاطم و پنیر ذوب شده است.

من صادقانه نقد و بررسی مارتا استوارت پخته بادمجان پارمسان

من احساس خوبی در مورد این دستور چون من واقعا نفرت ظرف غذا از سرخ کردن — پرش آن را در محل پخت به نظر می رسید مانند یک فوری برنده شوید. در نهایت این دستور العمل ثابت کرد که چرا بسیاری از بهترین بادمجان Parmesans در واقع سرخ شده. در این نسخه از خشک و متراکم به جای ابریشمی و منحط است.

این دستور به شما برش بادمجان به 1/2 اینچ دور بود که عملا دو برابر ضخامت از دستور العمل های دیگر من سعی کردم و معنای آنها نمی لایه در بالای یکدیگر به سادگی. ناهموار لایه بندی شده آن را سخت برای بادمجان برای جذب سس ترک آنها را خیلی خشک و مزه. آن را نیز به معنای نوعی غذای دشوار بود به تکه.

به طور کلی این دستور برنده امتیاز برای بودن تا ظروف سرباز یا مسافر-رایگان اما عطر و طعم و بافت فقط اضافه نمی کند به چیزی خواهد بود که برنده این بادمجان پارمسان مرحله نهایی مسابقات.

اگر شما در حال ساخت مارتا استوارت بادمجان پارمسان, چند نکتهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن