من سمت چپ برای مواد غذایی و…را در طول راه

جلوگیری از خوردن بسیاری از croissants Phyllis.

او می گوید: من یک نگرش مشکل است. او می خواهم مرا به ناپدید می شوند.

ما به اشتراک گذاشتن یک حمام با مدرسه باله آمریکا من گوش دادن به تاب در اصطبل. من تماشای دختران خود را پاک کنید زنانگی باروری خود را.

من یاد کلاهبرداری.

یک استیک آبدار میوه آدامس ده کالری و اگر شما جویدن آن را برای بیش از یک ساعت به شما خواهد سوزاند یازده کالری است.

اختلال در خوردن است که بسیار سخت تر برای پوشش. آن را با صدای بلند و کثیف. اما شما را وادار به غذا خوردن بیشتر است. بی اشتهایی پاک است و نیاز به کنترل.

من را انتخاب کنید بی اشتهایی.

صبحانه قهوه و سیگار. ناهار یک سیگار. شام آبگوشت.

من فکر می کنم من در کنترل است. من با شنیدن این کلمات من می خواهم برای شنیدن: شما نگاه بزرگ, Phyllis. نگاهی به خط خود penché. شما در نهایت باید کمر.

من استماع برای عملکرد در جولیارد تئاتر است. من حتی نمی گرفتن بازیگران به عنوان یک البدل. من تقریبا برش در ارزیابی است. بنابراین من بپرسید که چرا.

ما شاهد تعداد زیادی از پتانسیل در شما اما شما نمی زندگی می کردند تا به آن. روش خود را بسیار ضعیف است و ما مطمئن هستیم که شما در حال رفتن به آن را در اینجا در جولیارد.

من به جولیارد حزب هالووین. الکل بازدید من با معده خالی. من به یاد داشته باشید انجام گرفتن خارج از مدرسه و ده بلوک تا برادوی به آپارتمان من. من به یاد داشته باشید که چگونه از من تنگ لباس سبز. من به یاد داشته باشید بیدار شدن از خواب به سر من انتقاد کنار وان حمام, بدن من افتادن به کف کاشی.

******

سر پایین کیف پول کشیده به بدن صورت احساسی مهر و موم شده من حرکت با ناشناس جمعیت کثیری از بالا و پایین برادوی است. من پیدا کردن یک سرعت من هرگز می دانستم که من تا به حال. من راه رفتن برای حواس پرتی. من راه رفتن به سعی کنید به درک چه باید بکنید. من راه رفتن به سعی کنید به کشف کردن که من هستم. من هجده.

من از هر کلیسا معبد و مسجد در سمت غرب بالا است که به شما اجازه دهید من در. من نفس کشیدن در مذهبی هوا. این احساس ضخیم سرد حمایتی. این بوی کپک زده اما شیرین مثل مادر بزرگ من الیزابت گاراژ. من تظاهر به اعتقاد به خدا با گوش دادن به موسیقی کاشت پای من روی سیمان کف برگزاری مقدس به قفسه سینه.

من همکار به brownstones. من می خواهم به نشستن در آن جداول آشپزخانه. من می خواهم به تغذیه می شود. من خرید یک جعبه کیک مخلوط کنید و آن را در مایکروویو. به تماشای آن افزایش یابد. برای بوی. به احساس گرما از فقط پخته هر چیزی در دست من است.

******

چرا شما را به لباس های خود را خاموش Phyllis. بله. مانند آن است. خوب. و در حال حاضر انجام می شکافد. زیبا. اجازه دهید من عکس شما از طرف دیگر. نگه دارید. مرسی. من بسیار سپاسگزار به شما. این عکس ها بسیار مفید خواهد بود. در حال حاضر فنجان سینه خود را. بله. که در آن است. بله.

من تنها جولیارد رقصنده که می رود از مرکز شهر به جن ساختمان به تصویر گرفته شده در آناتومی معلم استودیو ویژه برای پروژه فوق. هیچ یک از ما گفتن. ما نمی خواهیم به خراب کردن زندگی خود را.

******

مادر من به من می فرستد روزنامه بریده. به کجا برای دریافت بهترین چای. لیست بهترین رستوران های شهر نیویورک. کشاورزان’ بازار محل. شکرگزاری خط شماره. ترکیه پخت و پز نکات برجسته: شما نیاز به یک و نیم فنجان چاشنی برای هر پوند از پرنده. نکات ایمنی در حال دور: آویشن نشان داده شده است به طور فعال در برابر سالمونلا. چگونه من نیاز به چک کردن من ترکیه پس از دو و یک چهارم ساعت. چقدر او را از دست من در شکرگزاری این سال است. چگونه برادر من در حال رشد است یک اینچ یک هفته. او چقدر مرا دوست دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>