من اجازه شوهر من قطع من موی چتری, اما من هنوز هم نکته من آرایشگاه

برای سال, شوهرم به شوخی التماس برای یک شانس برای کاهش موی چتری به طور عمده به آزار من بلکه به خاطر او بود “کنجکاو است.” من فقط نورد چشمان من. من هرگز اجازه شوهر من نزدیک من موی چتری; من حتی جرات به آنها را تر و تمیز در خود من. تنها کسی که مجاز است به لمس من موی چتری است مینگ من آرایشگاه. مینگ شده است برش مو در, آزار دادن, در شرق ایجاد کرد از آنجایی که من برای اولین بار آمد به شهر نیویورک به عنوان یک دانشجو با ضخامت مواج اکیناوایی ، او به نظر می رسد مانند Jack Skellington: بلند, ظرافت gangly و پوشیدن steampunk-lite لباس (همیشه سیاه, همیشه تیز پنجه چکمه). او حرکت می کند و با فضل و سیالیت به عنوان او کار می کند بیرون کشیدن های مختلف قیچی و شانه برس گرد و سشوار به حجاری موهای من به طور معمول Zooey Deschanel-ish coif.

پس از آن آمد coronavirus. به عنوان روز بلند شد و قابل دفاع بود و من fringe, swaying سخت به چپ مثل من خواننده از emo band. اواخر یک شب من در داد. ما گسترش روزنامه های قدیمی در طبقه plopped یک میز ناهار خوری و صندلی در مقابل ما در تمام طول آینه و برداشت یک جفت قیچی اداری. (من نمی خواهم به ریخت و پاش های واقعی مو قیچی چون من ارزان اما همچنین به این دلیل من نمی خواهم به قبول این واقعا اتفاق می افتد.) من نشسته روی صندلی انتظار و تماشای به عنوان شوهر من glee ذوب شده را به استرس است. او متوجه شد که او خاطی در زمین مقدس: من کامل موی چتری بلانت.

من یک موی چتری دختر بچه از سال قبل از من حتی می تواند تصمیم گیری را به یکی. مانند دیگر آسیایی مامان, معدن کوتاهی به دادن خواهر من و من و من برادر کاسه کاهش است. من flirted با چتری در سراسر کالج, اجازه دادن به آنها را رشد می کنند و به ناچار به برش آنها را دوباره اما چند سال پیش من در آغوش من موی چتری دختر هویت.

همیشه از من recommitted به چتری در سال بالغ مینگ افزود: به من گفتند به آنها را تر و تمیز خودم را فقط به او می آیند. من گوش فشردن ماهانه 15 دقیقه لمس یو پی اس در تنبل یکشنبه بعد از ظهر و یا شب هفته قبل از شام رزرو. نشانه ای توسط, آزار دادن ورودی تبلیغ trims برای $15 پاپ اما او هرگز به من اجازه می دهد برای آنها پرداخت. من همیشه این کار عجیب و غریب, رقص هنگامی که او به پایان رسید, مانند, چگونه, آسیایی, پدر و مادر مبارزه با بیش از پرداخت صورتحساب در رستوران. من از این خسته به دنبال زن در مقابله چقدر هزینه دادن مینگ فرصتی برای فسخ را. او به آرامی آسانسور چشم خود را از تلفن نگاهها بیش از در کامپیوتر و مومبلس که آن را به مراقبت از. من عمل شگفت زده با هر معامله از unmerited مهربانی و سپس فریاد با تشکر مینگ. قبل از اینکه من سر من معطل در درب کمی صاف کردن من تازه ابریشمی چتری و جلو و Venmo بر روی گوشی من به نکته مینگ پنج دلار.

من خیره در من از طریق آینه به او عصبی شروع snipping در من موی چتری. او وحشت زده از سفت کردن بیش از حد—”یوتیوب می گوید که شایع ترین اشتباه” او به من گفت پس از من به او گفتم به دیده بان گفت: آموزش. او کمرنگ یک میلی متر از مو. پس از دقت شب من موی چتری او متوجه او نبود برش مو به اندازه کافی به واقع آن را از چشم من. بنابراین او رفت و برگشت و آن را همه را دوباره و دوباره. به عنوان او قطع او به طور تصادفی حفر کسل کننده طرف قیچی به من پلک چشم بنابراین چشم من puckered باز و منفجر دور ولگرد موهای صورت من با خود نفس بود که زیبا نیست. “مینگ با استفاده از خشک کن ضربه!” من سرزنش او. من نمی دانستم که من تا به حال شده فکر کردن در مورد مینگ تمام وقت او چگونه با اطمینان برش خاموش من موی چتری و رفت و در آن و تبعید و دور از قطعه های مو با خشک کن ضربه در پایین بنابراین آن را نمی سوزاند مرا. من تعجب که چگونه مینگ انجام شد و اگر اذیت خواهد بازگشایی هنگامی که این اتفاق بیش از همه. من تا به حال هیچ راهی برای دانستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>