من عاشق این حواس پرت به دنبال $17 چاقو با تمام قلب من

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

چند ماه پیش من در زمان پخت نان در کلاس یک نانوایی محلی که معروف برای تازه آسیاب شده غلات قرص. خوشبختانه من چپ که کلاس با تعداد زیادی از دانش (و برخی از نانوایی استارت!) و شروع به پخت نان خمیر ترش درست قبل از ماندن در خانه برای قرنطینه اجباری شد. بحث در مورد زمان بندی بی عیب و نقص.

با چند قرص پرواز از آشپزخانه من هر هفته که من با سنگ تیز کردن من نان-مهارت های پخت یک نان چاقو تبدیل به یک نزدیک دائمی فرمت از دست راست من. و نه فقط هر نان چاقو — این حواس پرت به دنبال نان چاقو که من دوست دارم با تمام قلب من است.

خرید: Mercer آشپزی هزار سال 9 اینچ افست نان چاقو $17

بهترین ابزار برای برش نان یک چاقوی دندانه دار که بدان معنی است که با یک دندان یا یک تیغه دارای دندانه اره مانند. این serrations بهم زدن و برش از طریق نان ترد با سهولت و نیز مقابله با صاف و پوست میوه ها و سبزیجات با مناقصه گوشت داخل مانند گوجه فرنگی و میوه سنگ. این 9 اینچ چاقو نان را از مرسر آشپزی (یک نام تجاری مورد علاقه در میان آشپزی مدرسان و دانش آموزان) متفاوت از بسیاری از دیگر نان چاقو در رسیدگی جبران است. که به تنهایی کافی است تا من آن را دوست دارم (البته دلایل دیگری هم وجود دارد بیش از حد). با جبران دسته من پنجه هستند و از راه و نمی چراندن برش هیئت مدیره زمانی که من هستم اره از طریق پوسته پایین یک قرص نان.

علاوه بر این من چاقو آشپز, این نان چاقو توسط یکی از من استفاده اغلب در آشپزخانه. از روی حیله و تزویر چیز در مورد نان چاقو, اگر چه, این است که آنها غیر ممکن است برای تیز کردن در خانه و نه همه حرفه ای چاقو مقابله با مدادهای رنگی چاقو دندانه دار. که من به ارمغان می آورد به یکی دیگر از نکته جالب در مورد مرسر چاقو: قیمت پایین آن نقطه است. زنگ در تنها $17 این یک چاقو که به راحتی قابل تعویض که dulling به ناچار اتفاق می افتد. نه اینچ ظهر نیز به معنی آن می تواند بزرگ مقابله قرص نان با سهولت چیزی کوتاهتر چاقو باید یک زمان سخت تر انجام می دهند.

حتی اگر شما نمی تان شدیدا از loaves نان خمیر ترش به طور مداوم مثل من, من به شدت توصیه این ارزان چاقو. این می تواند هر یک از نان خود را مرتبط با وظایف و سپس برخی از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر