من دستور DIY Shake Shack کیت از Goldbelly — و در اینجا من صادقانه نقد و بررسی

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اولین بار من تا به حال یک برگر از Shake Shack آن ساخته شده بود تا بسیار وجود دارد هیچ راه آن می تواند زندگی می کنند تا اعتیاد به مواد مخدره. درست است ؟ اشتباه است. در سفر به نیویورک چند سال پیش من و شوهرم رفت و در ShackBurger ماموریت برای دیدن آنچه که همه سر و صدا بود و تصمیم به فقط به اشتراک گذاشتن یک. (ما که آن بهتر خواهد بود برای صرفه جویی در اتاق برای سایر خوردن برنامه ما بود.) در نهایت که خنده دار پیش بینی غلط از آنجا که ما wolfed آن پایین و دستور داد یکی دیگر به تقسیم بلافاصله. ما بلافاصله جان سخت Shake Shack طرفداران.

افسوس که من زندگی می کنند در لوئیزویل, کنتاکی, که در آن ما به نحوی نیست باید یک Shake Shack محل. به صداقت آن را خوب: من می خواهم به جای حمایت از رستوران های محلی و هیچ قحط و غلا از همبرگر حق در اینجا در خانه. اما واقعا وجود دارد تنها چیزی که در مورد یک Shake Shack برگر در خاص است که باعث می شود آن را بسیار افسانه ای.

من به تازگی در یک Instagram پست در مورد سفارش “Shake Shack ShackBurger کیت” از طریق Goldbelly صورت گرفته بود به طور کامل به عقب. شما می توانید یک ShackBurger در خانه ؟ من به فروش می رسد. من دستور داد این کیت که به قیمت 49 دلار به علاوه 25 دلار حمل و نقل (اخ) اما قادر به نجات $15 اولین بار در خرید کوپن برای Shake Shack هشت بسته است.

من دنبال حمل و نقل با وسواس و خواسته یک زن و شوهر از دوستان به ما بپیوندید (در حال حاضر که تجمعات مجاز در جامعه ما) برای تست طعم و مزه. در هنگام تحویل وارد شده اند من نمی دانم که بیشتر هیجان زده بود: من یا سگ که می تواند به وضوح بوی چه در داخل جعبه. فقط به عنوان من قبل از احساس تجربه واقعی Shake Shack برای اولین بار من آماده به underwhelmed. پس از همه, من و همسرم فقط آشپز خانه با یک کتری و یک اجاق گاز است. قطعا وجود دارد برخی از سحر و جادو سمفونی از چیزهایی است که گرد هم می آیند را کامل ShackBurger — چیزهایی که ما نمی خواهد بود قادر به هماهنگ.

آنچه در این جعبه چیه ؟ یک (قابل استفاده مجدد) پلی استایرن کولر لود شده با یک چند نیز قابل استفاده مجدد یخ بسته آموزش ورق که شامل اطلاعات تغذیه یک بسته مارتین سیب زمینی رول سه اونس بسته زیستن سس یک بسته پنیر آمریکایی برش و, pièce de résistance, هشت چهار اونس توپ از یک “سفارشی ترکیب تازه و 100% گوشت گاو آنگوس از پت LaFrieda.”

من برداشت تا برخی از برگ سبز کاهو و حداقل غمگین خارج از فصل گوجه فرنگی پیدا می کنم ما در تولید و شوهرم پخته شده برخی از بیکن قطعه قطعه کردن برخی از پیاز و مجموعه ای از برخی از برگر ترشی. (ما عاشق همبرگر ساز!) ما آماده بودند. آنچه ما نیست آماده شد ظروف سرباز یا مسافر ما را به. مقدس وای شما می توانید ببینید چربی و دود پر اوایل شب نور نفوذ ما تمام خانه.

در اینجا چیزی است. که گریس بیش از حد ؟ از آن ساخته شده آن همبرگر gobsmacking خوب است. ما غرق دندان های ما به پیچ و تابدار نان را از طریق نرم و صاف کردن از سس و ترد کاهو از طریق روشن گوجه فرنگی و deliriously پنیر سفت, دلمه, لبه خوبی است که یک ShackBurger. گریس زد چانه من و sopped از طریق مستی دریبل بر روی انگشتان من و صفحه. من نمی توانستم خوردن این برگر به اندازه کافی سریع مساله تنها به پاپ سیب زمینی سرخ شده را به دهان من.

مهمانان ما همه صحبت بسیار کوچک و بی گاه زاری از غذا سعادت punctuating وعده غذایی. اولین همبرگر رفته بودند به منظور کوتاه اما بیشتر بتس انتظار. آره این اتفاق می افتاد. من رفتم به طرف آشپزخانه به طبخ کردن دسته ای دیگر بنابراین ما می تواند یکی دیگر از نیم برگر در هر.

حکم? من هرگز ممکن است به پا در یکی دیگر از زاینده رود دوباره. هزینه های بالا به صورت تازه و مواد غذایی حمل و نقل به ویژه کمتر از رزرو سفر به نیویورک (یا حتی نزدیک ترین Shake Shack محل!) و آن را به ارمغان آورد ما حق بازگشت به, تلاش یک ShackBurger برای اولین بار. حتی با توجه به هیولا پاکسازی مورد نیاز (من صحبت کردن در تمیز کردن اجاق گاز backsplash دیوار اطراف اجاق گاز, خیس محدوده هود منافذ و حتی د-گریس و تمیز در نزدیکی قهوه ایستگاه و آشپزخانه پرده) این بود تجربه یک 10/10.

آیا شما عاشق Shake Shack? آیا شما سعی کردم این کیت جدید هنوز ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de