من این 3-عنصر سبز سس بخارا در همه چیز

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.یک زمان و

توسط DASTESALAMATT در 4 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یک زمان وجود دارد که من فکر می کردم ساده سس بخارا با یک اشاره از لمونی zing احتمالا نمی تواند به هیچ بهتر است. سپس من به یاد بود از شاخ و برگ گیاهان بسته بندی, سبز, سس بخارا, من می خواهم لذت می برد slathered بیش فلافل در رستوران. در حالی که من آشنا بود با خوردن این شناخته شده خاورمیانه سس من هرگز قبل از در نظر گرفته و آن را در صفحه اصلی — و آن زمان برای آن را تغییر دهید. در حال حاضر نزدیک به سه سال بعد از آن من شده است با ساخت یک دسته از سبز سس بخارا تقریبا در هر هفته. من به طور معمول کسی که اشتیاق انواع وقتی که می آید به مواد غذایی و نمی مانند همان چیزی که در تکرار کنید اما این سس استثنا است. می گویند من کاملا رو کتمان حقیقت است.

این سس ساده است فقط خوشمزه! البته من باید به شما بگویم که بیشتر از آن. این سبز بخارا است که شیرین و تلخ nuttiness ازدواج با یک اشاره از مرکبات انتظار من و عشق در سس بخارا. اما چه چیزی باعث این, ساده, سبز, نسخه, بنابراین به یاد ماندنی است که در گیاهان است. صرف نظر از اینکه آن را برگ نعناع را که سرد شیرینی یک تند پیچ و تاب و از ریحان یا جعفری یک اشاره از رازیانه از شوید یا گشنیز است که افزایش و مرکبات و سبزی تازه را پایه سس بخارا به زندگی است. با حدود یک دسته کامل مخلوط در آنها سهم ویژه و ایستادگی را فقط به عنوان زیاد کنجد طعم خیلی دوست دارم.

3 مواد تشکیل دهنده + یک تن از تطبیق پذیری

من بسیار مؤمن قوی در وعده غذایی prepping یک شیشه سس یا سس در هر آخر هفته و من کاملا مطمئنم که این سس که مرا متقاعد کرد. حتی زمانی که من احساس می کنم مثل من وقت و انرژی و یا صبر من می دانم که من باید پنج دقیقه به حمله رعد اسا چند مواد تشکیل دهنده در پردازنده مواد غذایی و وعده های غذا در هفته پیش رو خواهد بود بسیار بهتر برای آن است.

طعم کنار زیبایی این سس است چگونه رفو ساده آن این است که به جلو و به اندازه کافی همه کاره برای کار با هر آنچه که من در حال حاضر. همه سبزی تازه در حال بازی منصفانه در اینجا. گاهی اوقات آن را فقط یک تعداد انگشت شماری شوید یا ریحان; بار دیگر خود را قوی دسته کوچک موسیقی جاز از گشنیز و جعفری و نعناع. در حالی که من گاهی اوقات خرید گیاهان به طور خاص برای دسته ای بزرگ از سس من معمولا با چوب هر آنچه که باقی مانده در حال حلق آویز در اطراف.

نگاه نکرده دستور در حدود سه سال و من متوقف اندازه گیری مواد تشکیل دهنده بسیار در مدت کوتاهی پس از. معمولا من قاشق آنچه به نظر می رسد در مورد به 1/2 فنجان بخارا به پردازنده مواد غذایی و به دنبال آن دسته از سبزی تازه (حدود 1 فنجان) و آب از یک یا دو لیمو. خوب, و خرج کردن از نمک برای اندازه گیری خوبی.

و هنگامی که من می خواهم به نازک آن را به آن را فوق العاده drizzly برای سالاد و دانه کاسه من مخلوط را در یک فشار اضافی از لیمو و یا حتی فقط مقداری آب. و در حالی که این سس لزوما نیاز به بیش از سه مواد تشکیل دهنده من هستم نه مخالف به حول چند بیشتر موضوعات به پردازنده مواد غذایی زمانی که من احساس کمی پرماجرا. یک قاشق مربا خوری ماست یونانی برای برخی از چربی? چرا که نه. میخک و یا دو تا از سیر ؟ هرگز یک ایده خوب نیست.

راز ساخت واقعا بزرگ, سبز, سس بخارا (یا هر ساده سس بخارا که برای ماده) است که با شروع خوب-کیفیت شیشه. بله هر نام تجاری از بخارا خواهد این کار انجام می شود اما به عنوان مورد با هر دستور که تماس فقط برای چند مواد تشکیل دهنده, مواد تشکیل دهنده آن واقعا ایستادگی کردن. برای این سس و در همه جا دیگری استفاده کنم بخارا, من رفتن به Soom غذاهای بخارا.

تمام راه هایی برای استفاده از رنگ سبز بخارا

بخشی از دلیل من برای نگه داشتن این سس مواجه نگردند در یخچال من در همه زمان ها است که از آن می رود کاملا با همه چیز. آن را به عنوان من رفتن به سس برای سالاد و دانه کاسه اما آن را طولانی نیست قبل از من نم نم آن را در مورد علاقه من نخود pitas و سینه مرغ و استفاده از آن به عنوان یک چاشنی برای ساندویچ و همبرگر (آن را به خصوص در همبرگر بوقلمون و بره همبرگر و برگر گیاهی بیش از حد!). آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال drizzled در کبابی و بو داده, سبزیجات همکاری با توفو و حتی اضافه شده به ساندویچ تخم مرغ (به من اعتماد کن اینجا). یک شب زمانی که من در خرج کردن من نازک آن را با برخی از نشاسته ماکارونی آب و استفاده از آن به عنوان یک سس برای ماکارونی. نتیجه این شد صاف و خامه فوق العاده-مرزه گیاهان دارویی-بسته بندی سس که خیلی بهتر از تصور من. این روزها من با استفاده از آن به عنوان یک سس برای انواع رشته فرنگی, و هنگامی که من می توانم یک نقطه برای اضافه کردن یک کمی بیشتر بخارا به سس بیشتر گیاهان است که معمول و گاهی اوقات کمی سیر.

در Kitchn ما ویراستاران توسعه و اولین نام تجاری-دستور جدید در سایت در هر هفته. اما در خانه ما نیز باید خودمان سعی کردم-و-ظروف واقعی است که ما را بیش از و بیش از دوباره — چون کاملا به سادگی ؟ ما آنها را دوست دارم. Kitchn نامه های عاشقانه یک سری است که سهام مورد علاقه ما بیش و بیش از دستور العمل های.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب