من به روشن یک دست-رایگان اتوماتیک Soap Dispenser در خانه و من هرگز به عقب

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

تلگراف است بنابراین ساده برای استفاده است که من شگفت زده شد. اساسا شما پر کردن مخزن کوچک با کف دست صابون قرار داده و سپس خود را کثیف دست زیر دوا و آن را به طور خودکار شاخساره با صفر لمس کردن تنها مقدار مناسبی از جوانه-رهایی مایع است. که من را به یکی دیگر از دلایل من نیاز به این محصول: بچه ها من برکت خود کودک نو پا و دل و یا استفاده بیش از حد و یا راه بیش از حد کمی صابون است. من امیدوار بودم به صورت خودکار بخشی از پول را نجات دهد و جلوگیری از اتلاف — و فقط به عنوان مهم نگه داشتن همه ما ایمن از بیماری است.

بیشتر بخوانید: DIY ضد عفونی کننده ی دستور غذاها شما در حال دیدن در همه جا کار نمی کند — در اینجا راه درست برای انجام آن در آپارتمان درمانی

معلوم است من کاملا با وسواس این چیز. به طوری که من خریدم یک دوم برای من حمام, که در آن کودکان به شستن دست های خود را بعد از مدرسه و سفر به فروشگاه.

اول از همه پسران من دوست دارم به استفاده از آنچه به آنها تماس بگیرید “ربات صابون.” تلگراف روشن یک لبخند آبی مواجه زمانی که این ظروف از صابون به عنوان اگر به ما یادآوری می کنند ما فقط dodged برخی از میکروب ها است. من بیشتر آن را دوست دارم چرا که آن را کارآمد و تمیز. من صرف مقدار خوبی از زمان مطابق با اصول بهداشتی و نظافت ما شیشه اسپری (که راستش رو کثیف و بد بو نسبتا به سرعت) بنابراین آن را به خوبی به یک چیز کمتر به تمیز کردن.

لمس-رایگان صابون تلگراف در آمد فوق العاده مفید هنگامی که من 3 سال بود آنفولانزا. من در حال آماده شدن برای رفتن به یک سفر و واقعا نمی خواهم به بیمار پس از من شسته دست من حدود صد بار در روز. گفت: نه این صابون تلگراف که من نگه داشته, سالم, اما دانستن اینکه چگونه به راحتی و به سرعت می تونستم بشویید تا تبدیل به یک سوئیچ در مغز من که نگه داشته و متعهد به شستن دست.

من هم شگفت زده چگونه صابون خود را به طول انجامید. ما پر از مخزن یک بار زمانی که ما خریداری تلگراف تقریبا سه هفته پیش و آن را حتی نزدیک به خالی نشده است. (و آن را به عنوان هر چند آن را کنار می گذارد بیش از حد کمی صابون—من قطعا احساس می کنم به اندازه کافی برای شستن دست های من به طور کامل.)

تنها شکایت من این است که سنسور حرکت به نظر می رسد فوق العاده خوب و بزرگ حساس است. اگر شما در حال شستن دست های خود را در نزدیکی مراقب باشید و یا صابون ممکن است خرده خرده از تلگراف (نوع مرا به یاد زمانی که من پسر او 50 درصد کمک هزینه و Google صفحه اصلی شروع به بازی “در دا باشگاه” 50 درصد رپر). این هم یک کمی آزار دهنده است که هنگامی که شما انتخاب کنید تا واقعی تلگراف آن را جدا از صابون مخزن, اما من تنها با برخورد که زمانی که من مجموعه ما تا نقل مکان کرد و آن را به حمام.

همه در همه, من می خواهم به شدت توصیه می شود به صورت خودکار soap dispenser برای هر کسی که می خواهد کمتر و کمتر میکروب ها در خانه خود را. آن را ارزان و آسان است و مهمتر از آن تعداد زیادی از سرگرم کننده است.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.net