من روشن به این $30 قهوه ساز (طراحی شده توسط دانشگاه استنفورد استاد دانشگاه) و نیست و به عقب نگاه کرد

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.در نگاه ا

توسط DASTESALAMATT در 23 اردیبهشت 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در نگاه اول این چیزی که به نظر می رسد فوق العاده پیچیده و بسیار تهدید آمیز است. (دوباره آن طراحی شده فوق العاده هوشمند استنفورد استاد دانشگاه!) اما همه آن را می شود بسیار روشن به عنوان به زودی به عنوان شما را یک گام به عقب. شما به سادگی با قرار دادن یک کاغذ فیلتر در پایین مجلسی, اضافه کردن زمینه (به اندازه جایی بین خوب اسپرسو و grittier قطره ماشین) و آب و به هم بزنید و شیب دار (برای 10 ثانیه برای قهوه داغ و 60 برای دم سرد). سپس شما را وادار به انجام بخش های سرگرم کننده: فشار پیستون. آه و پس از آن نوشیدن قهوه (یا به عنوان است و یا با آب بیشتر و یا شیر).

اگر چه من به دور از حرفه ای قهوه taster, من در بر داشت که مطبوعات فرانسه قهوه روش ارجح من از نظر عطر و طعم (این کار باعث صاف و تیره قهوه با کمی تلخی). اما من از آنها بدم میاید, فرانسوی, پرس, چون من نفرت تمیز کردن آنها. آن را اساسا غیر ممکن است برای حرکت شبیه چمچه زنی از تمام دلایل و من می دانم که قهوه یکی از بدترین چیزهایی است که شما می توانید خود را تخلیه. در طول هر جلسه تمیز کردن من نگران این است که رفتن به وقت من در نهایت مسدود کردن این لوله ؟ Aeropress باعث صاف قهوه به رقیب من در مطبوعات فرانسه (در زمان کمتر بیش از حد) و بسیار آسان تر برای تمیز کردن.

هنگامی که شما دم قهوه شما را خاموش و فیلتر اتاق و استفاده از پیستون به فشار همه زمینه حق را به سطل زباله. مهر و موم لاستیک خراش تقریبا هر زمین خارج از دستگاه و به سطل زباله. اگر وجود دارد هر بیت طولانی من فقط با استفاده از یک قطعه از یک دستمال برای گرفتن آنها. من شوکه می شود و اگر بیش از پنج زمینه, کل, آن را به من غرق در هفته پس من شروع به استفاده از Aeropress.

مسافران و گردشگران آن را دوست دارم چرا که آن را بسیار کوچک است. قهوه خبره آن را دوست دارم و آمازون خریداران آن داده اند 4.7 ستاره امتیاز.

وجود دارد کمی شکایت من شنیده ام اما لزوما موافق با. یکی این است که آن را ساخته شده از پلاستیک (من هیچ عمل متقابل به این اگر شما واقعا نفرت ایده پلاستیک بیشتر شاید سعی کنید یک لیوان مطبوعات فرانسه یا Chemex?). من هم شنیده ام مردم شکایت دارند که نیاز به خرید فیلترهای ویژه ای است که یک بیت از کشیدن اما نه منحصر به فرد فقط به این ابزار و شما می توانید استفاده مجدد یکی. در نهایت وجود دارد این موضوع است که این دقیقا نمی دم کردن قهوه برای جمعیت. آن را نمی کند از لحاظ فنی اما اگر شما با قرار دادن سه سه حرکت شبیه چمچه زنی فشار به 12 فنجان پارچ (و با کمی آب داغ) شما باید معادل یک فنجان قهوه. و هنگامی که آن را فقط شما باید کامل غیر تلخ فنجان آمریکایی یا اسپرسو-قهوه به سبک.

آنچه مورد نظر خود روش دم کردن قهوه ؟tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب