من سعی کردم از 10 مختلف ذرت کشش و یک دست به پایین بهترین

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

یکی از بهترین راه ها برای خوردن تازه ذرت تابستانه در سرد سالاد در کنار هات داگ کبابی یا برگر. این سالاد ساده هستند و با هم می آیند به راحتی اما شما باید به نوار ذرت را از بلال ، (و یا شاید شما باید پرانتز ؟ یا یک ضربه زننده خوار که عاشق ذرت, اما نمی خواهم برای قرار دادن در محل کار؟) من همیشه استفاده از کاسه در یک کاسه ترفند یا Bundt pan ترفند و آنها هرگز به من اجازه پایین. اما وجود دارد بسیاری از اسباب بازی وجود دارد که ادعا می کنند به دقت به نوار گوش ذرت — بدون هسته را پشت سر گذاشت! — بنابراین من می خواستم برای دیدن اگر من نیاز به اتاق را در زندگی من برای یکی دیگر از ابزار آشپزخانه. در اینجا آنچه که من در بر داشت.

پس از کمی تحقیق فهمیدم وجود دارد دو سبک اصلی ذرت کشش. وجود دارد دستی نوع که شبیه استاندارد سبزی گریز صهلر مخصوص با تیغه های دندانه دار. پس از آن وجود دارد که انواع فلزی دایره — با دندانه دار کردن دندان ها — که شما فشار ذرت از طریق (بالا را ببینید). من در بر داشت دومی به کار کمتر کارآمد است. با این سبک وجود ندارد بسیار حسابداری برای اندازه های مختلف از ذرت است. و به عنوان هر گونه ذرت-عاشق می داند و گوش در تمام انواع اندازه ها و ضخامت. این سبک نیز تمایل به ایجاد یک بزرگتر ظروف سرباز یا مسافر در حالی که گاهی اوقات یا از بین بردن و یا فقط کاملا گم شده دانه.

این چپ از پوست به سبک کشش. من به آنها — برخی بیش از دیگران است. یکی از مدعی بود Norpro ذرت کنکه من کردم در آمازون است. در نگاه اول من شک و تردید بود اما من کشیده شد به آن ویژگی های اصلی: این خاص کن همراه با یک محفظه است که جلب ذرت به عنوان شما کار می کنند. هیجان انگیز! من این ابزار مورد نیاز گریس آرنج کمی اما به طور کلی آن را تمیز دانه از چوب خوب و بدون ساخت ظروف سرباز یا مسافر. ذرت نمی پرواز در همه جا آن را نگه داشته و من دانه های دست نخورده و نو از هم جدا به راحتی هنگامی که آن زمان برای تمیز کردن آن است. همچنین ماشین ظرفشویی امن.

خرید: Norpro ذرت, استرپتیزر, $7

یکی دیگر از یکی دیگر از بالا انتخاب کنید از معدن: Cuisinart ذرت کن. آن را کمی کمتر و متناسب به راحتی در دست (و به سادگی در یک کشو!). آن را نمی کند سر خوردن در سراسر بلال کاملا به آرامی اما از آن گذشت من به “دانه” آزمون و ماشین ظرفشویی امن است. یکی دیگر از جوشیدن این است که یک تیغه متصل پوشش برای ذخیره سازی امن. این چیزهای کوچک.

خرید: Cuisinart ذرت, استرپتیزر, $8

مطلق بهترین ذرت کن شما می توانید خرید

برنده روشن در اینجا, اما, می آید از Pampered Chef. (بله, آن را از لحاظ فنی MLM اما شما می توانید فروشگاه آنلاین و نه از طریق یک مشاور و بسیاری از محصولات واقعا نمی ایستادگی کردن!) مناسب به نام هسته برش می نشیند و پایین cobs با سهولت و انتشار زیبا, کل دانه های ذرت. فقط نگاه کنید که چگونه تمیز که بلال بالاتر! *نشانه یک گروه کر از فرشتگان است.* من آن را که راه را با تلاش بسیار کمی بیش از حد. این ابزار همچنین دارای یک ویژگی پاداش: یک گندم پاک کن تیغه است که کمک می کند تا شما در خلال حق را از طریق پوسته ذرت برای آسان shucking. آن را محکم و ماشین ظرفشویی امن و دارای یک پوشش پلاستیکی برای محافظت از دندان های تیز.

خرید: هسته برش $12 در Pampered Chef

آیا شما یک بلال یا هیچ-بلال نوع ذرت خوار? چگونه می توانم شما معمولا حذف دانه? به ما بگویید که در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de