من سعی 14 های مختلف آووکادو ابزار — و 2 از این Unitaskers شگفت انگیز

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من به طور کلی پیدا کردن تک-استفاده از ابزار آشپزخانه بسیار احمقانه است. آنها طراحی شده برای انجام تنها یک چیز است — و این چیزی است که معمولا یکی است که می تواند به راحتی با یک ابزار اصلی من در حال حاضر. آنها دستگاه های من ممکن است استفاده از آن را یک بار یا دو بار در یک فصل و یا یک بار در سال و بقیه از آن زمان آنها فقط درهم و برهمی من, آشپزخانه, زیر شلواری. اما. اما! من هم معتقدم وجود یک هدف برای همه چیز حتی احمقانه ابزارهای چرا که اگر شما در واقع استفاده کنید که احمقانه ابزار به طور منظم, و این باعث می شود زندگی یک نی نی کمی ساده تر آن را نه چندان احمقانه دیگر.

بنابراین اگر شما مثل من مصرف آوکادو تقریبا روزانه — این که آیا آن را بر روی نان تست, در, سالاد, در burrito کاسه در ساندویچ — شما ممکن است تعجب اگر هر یک از کسانی که یکی از bazillion مختلف آووکادو ابزار در بازار هستند در واقع ارزش آن است. آنها معمولا طولانی و حواس پرت به دنبال. آنها واقعا می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای هر چیز دیگری و آنها را تا مقدار شگفت آور از فضا در یک کشو اما مطمئن خواهد بود برای به دست آوردن فقط یک چیز کثیف به جای هر دو یک چاقو و یک قاشق.

برای پیدا کردن اگر هر یک از آنها در واقع نه فقط لقب من جمع شده بودند همه از مدل ها پیدا می کنم و مجموعه ای در مورد تست آنها. تنها معیار برای ابزار است که آن را تا به حال به آن را انجام دهد همه — برش از طریق پوست آووکادو و همچنین گودال آن و آن را تکه تکه. اگر من تا به حال به استفاده از هر گونه ابزار اضافی برای تکمیل هر یک از این توابع آن بود.

من به پایان رسید تا با 14 ابزار های مختلف برخی کارآمد تر از دیگران است. من در بر داشت که این ابزار با یک دست و پا زدن از برش تیغه (نمادین ترین نوع و چه شما احتمالا تصویر) بودند نه تنها آزاردهنده بزرگ, اما آنها نیز به طور کلی انجام بدترین. پلاستیکی نسخه های وحشتناک بودند در ساخت پاک کاهش در آووکادو گوشت و مناسب نیست به خوبی به آوکادو. برش بودند همیشه کثیف به دنبال. آنهایی که فلز برش بهتر و در نتیجه خوب و یکنواخت برش — اما اگر آووکادو فوق العاده بود-رسیده برش را mushed تا کمی. و این ابزار هنوز هم نیست بسیار خوب در رسیدن به همه از آووکادو گوشت مگر اینکه آووکادو بود فقط به اندازه مناسب. هر چیزی بزرگتر یا کوچکتر منجر به تلف گوشت در اطراف دو طرف و در پایین در نزدیکی مخروطی پایان. به منظور به اجازه دهید آن را به هدر من می خواهم برای دریافت یک قاشق کثیف. به علاوه من تا به حال تکه کردن کل نیمی از یک آووکادو حتی اگر من فقط می خواستم یک تکه یا دو.

بسیاری از گزینه های دیگر نیست بسیار بهتر است. اغلب تیغه مورد استفاده برای برش گوشت نیز برش و scooper. که در واقع خوب است اما اگر تیغه بیش از حد منحنی کاهش به پایان رسید تا همه ضعیف به جای ، و بسیاری از ابزارهای موثر نبودند در از بین بردن چاله. هر چیزی که قرار بود به کار با گرفتن دو طرف از چاله معمولا شکست.

همه که گفته شد یکی از ابزاری است که در واقع کار می کرد واقعا خوب مهم نیست که چه اندازه آووکادو من بود و مهم نیست چقدر محکم گوشت چسبیده به گودال. در واقع دو وجود دارد که من واقعا دوست داشتم — و آنها تقریبا یکسان است.

Microplane 3-در-1 ابزار آووکادو

وجود دارد مقدار زیادی برای رفتن از این ابزار. آن کارآمد چاقو مانند طراحی به معنی آن را نمی کشد تا مقدار اتاق در یک کشو. تیز مستقیم-قسمت لبه تیغه از طریق کاهش آووکادو پوست به راحتی و باعث کاهش دقیق در گوشت. و بر خلاف دست و پا زدن به سبک ابزار شما لازم نیست که برای تکه کردن کل نیمی اگر شما نمی خواهید به. منحنی سمت قاشق گوشت کاملا. و سه ادا و اصول تیغه جمع به پایین دسته واقعا خوب کار می کنند به گودال از آنجا که شما می توانید چاقو گودال با استفاده از نیروی رو به پایین به واقعا تیغه تسلیم در (دادن یک پیچ و تاب و کمی و گودال حق بیرون می آید در هر زمان). هنگامی که من انجام می شود با استفاده از آن من فقط می توانید بازی شیر یا خط آن را در ماشین ظرفشویی. TL;DR نسخه: من قطعا نگه داشتن این ابزار است.

خرید: Microplane 3-در-1 آووکادو ابزار $14 در رختخواب حمام و فراتر از آن

ویلیامز سونوما آووکادو, دستگاه برش و Pitter

ویلیامز سونوما آووکادو, دستگاه برش و بال بال بسیار شبیه به Microplane که توضیح می دهد که چرا من را خیلی دوست داشت. آن را ندارد pitter در رسیدگی, اما آن را بسیار تیز لبه های دندانه دار است که شما می توانید با ضربت سخت زدن به گودال به صورت آبرومندانه حذف آسان. (گاهی اوقات آن را در زمان چند خوب whacks برای دریافت آن به چاقو به گودال.) دندانه دار لبه کار می کند بزرگ برای برش از طریق آووکادو پوست بیش از حد باعث کاهش تمیز در گوشت. تیغه گسترده تر از Microplane را و آن را کمی بهتر برای اهدای اما آن را تا اتاق بیشتر در یک کشو. اگر شما می خواهید یک آووکادو ابزار و می خواهید برای صرفه جویی چند دلار این یکی را دریافت کنید.

خرید: ویلیامز سونوما آووکادو, دستگاه برش و بال بال, $10 در ویلیامز سونوما

آیا شما یک آووکادو ابزار است که شما را دوست دارم ؟ به ما بگویید در مورد آن را در نظرات زیر.

دانیل Centoni

نویسندگان

دانیل Centoni مواد غذایی نویسنده ویرایشگر دستور دهنده و نویسنده کتاب آشپزی مستقر در پورتلند اورگان است. کار خود را در خوار به دست آورده جیمز ریش جایزه روزنامه نگاری در سال 2016. او آخرین کتاب آشپزی “پورتلند آشپز” منتشر خواهد شد در پاییز سال 2017.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net