ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

دوغاب در کف حمام کاشی به من ثابت شده. این یکی از آن پروژه های من هرگز واقعا باید زمان و یا ابتکار عمل برای مقابله با, اما من از آنها بدم میاید که چگونه کثیف شده است. آن را فراتر از مرحله تعمیر و نگهداری و نیاز به یک واقعا خوب تمیز کردن.

(توجه: این پست است که از لحاظ فنی در مورد کاشی کاری کف حمام اما این روش را نگه واقعی برای کاشی کاری آشپزخانه/ناهارخوری طبقه و حتی یک backsplash.)

پس من خودم را در خانه در حال حاضر خیلی بیشتر از قبل از من تصمیم گرفت از آن زمان برای مقابله با برخی مشورت و تعلل کردند تمیز کردن پروژه ها. برای شروع: وجین کردن من کت گنجه خودم را به لباس های شسته شده مانع صفر و تمیز کردن لعنت ملات. اجازه دهید آنها را من quaran-تمیز کردن پروژه ها.

از من خواسته آپارتمان درمانی شیوه زندگی مدیر و کارشناس Taryn Williford برای او بهترین DIY ملات تمیز کردن پیشنهادات. او پیشنهاد یک دسته کوچک موسیقی جاز از هیدروژن پراکسید و جوش شیرین و آب و جوش شیرین و یا آب گرم و سرکه. پس از من تا به حال مقدار زیادی از زمان در دست من آخر این هفته تصمیم گرفتم که رویکرد آن را مانند یک آزمایش علمی. من ضبط کردن سه مربع و به کار می کنند. من نمی توانم باور من نمایش closeups من کثیف ملات در اینترنت, اما در اینجا ما بروید.

من همه چیز مخلوط کردن در یک ظرف قابل استفاده مجدد از آشپزخانه و حفر دو دفتر دندانپزشک مسواک به انجام کار کثیف.

روش 1: جوش شیرین و آب

شروع کردم وسط میدان: جوش شیرین و آب است. من مخلوط مساوی از هر دو را در یک ظرف به شکل خمیر (آن را کمی نازک تر از من انتظار داشتم بنابراین من اضافه شده برخی از فوق العاده جوش شیرین). من شگفت زده چگونه به سرعت این کار کرده! من سعی کردم از دو روش: برای اولین بار بود که به شما اجازه قرار دادن نشستن به صورت کمی و سپس اسکراب. دوم بود که فقط شیب قلم مو در رب و اسکراب به طور مستقیم بر روی ملات. از روش دوم که در واقع بیشتر موثر است. به طور کلی ملات قابل ملاحظه بود cleaner اما هنوز هم کمی تغییر رنگ. در این نقطه من شروع به تعجب می کنم اگر دوباره تزریق پروژه در تبادل آینده.

نمره نهایی: 7/10: این یک امتیاز برای سادگی (فقط یک عنصر من تقریبا همیشه نگردند) و همچنین سهولت و اثربخشی. اما این کار نیست 100% انجام می شود و دوغاب هنوز خاکستری رنگ پریده.

روش 2: سرکه و آب

سرکه می تواند کمک به پاک کردن بسیاری از چیزهایی که تا به حال من امید زیادی برای این یکی. من مخلوط یک قسمت سرکه را با یک قسمت آب گرم کردم و به کار می کنند. و سپس من کار می کرد. و کار می کرد. و هیچ چیز واقعا اتفاق افتاده است. دوباره من سعی کردم ترکیبی از شستشو و اجازه دادن به مخلوط نشستن در حالی که برای, اما آن را نمی درز برای ایجاد یک تفاوت. در حالی که قلم مو برداشته قابل مشاهده/ذرات سست و آن را حاشیه ای تمیز آن را احساس نمی مانند تمیز کردن عمیق از ملات در همه. بد شانسی.

نمره نهایی: 3/10: من همیشه سرکه سفید در دست, بنابراین من پرتاب این یکی از چند نکته است. اما به طور کلی ناامید کننده بود (و یک زباله از یک ساعت در طبقه شستشو که فقط به من … دیوانه).

روش 3: جوش شیرین و پراکسید هیدروژن

پراکسید هیدروژن یک عنصر من نمی در دست نگه دارید بنابراین من تا به حال صبر کنید تا من هفتگی اجرا به فروشگاه به آن را انتخاب کنید. مخلوط کردن این یکی واقعا احساس مانند یک مدرسه علوم throwback: پراکسید (یک قسمت) و جوش شیرین (دو قسمت) ساخته شده برای جلب رضایت صدای هیس کردن. و به عنوان من آن را مخلوط تا خمیر تبدیل کف آلود مانند آبکی کرم اصلاح.

همانطور که من برای اولین بار شروع به شستشو نتایج نگاه بسیار شبیه به جوش شیرین و آب است. اما پس از چند دقیقه آن آغاز شده و لک و روشن کننده. این یکی مورد نیاز شاید بیشتر گریس آرنج (آبکی و خمیری راه حل های قبل شد آسان تر برای گسترش). اما آن را به ارزش آن است. بیش از این ساعت من پاک آن را نگه داشته به دنبال بهتر از من می تواند تصور است.

نمره نهایی: 9/10. این بود که تا حد زیادی مورد علاقه من — دو روز و من هنوز هم خوشحال. چه کسی می دانست ملات می تواند بسیار رضایت بخش? من زدم یک نقطه چون من تا به حال برای پیدا کردن پراکسید هیدروژن.

من فکر می کنم بخشی از دلیل من قرار دادن تمیز کردن دوغاب بود چون من نگران بود من نمی قادر خواهد بود آن را پاک و تمیز کردن تعویق قرار بود برای پایان دادن به هزینه من پول و زمان در re-تزریق تمام کسانی که کمی کاشی. اما در نهایت رو به پروژه سر بر بود و در نهایت چنین تسکین — من در حفظ و خیره در آن مربع کوچک (من پس از حذف این نوار) و احساس راحت است که من در بر داشت یک راه حل است که با این نسخهها کار.

که گفت: هنگامی که من به پایان رسید من آن را سعی کنید به حذف تمام حمام را با راه حل برنده. اما پس از چهار ساعت از زحمت شستشو آن سه مربع, من فقط نمی باید بازو استقامت به رفتن نگه دارید. بنابراین با در نظر گرفتن, من واقعا فکر نمی کنم یک مسواک است بهترین گزینه است. در حالی که آن را دقیق آن را نیز فوق العاده آهسته و پر زحمت. وقتی همه چیز حل و فصل کردن من قصد دارم برای پیدا کردن خودم مناسب برس (OXO باعث می شود یکی برای این منظور بسیار) و در بقیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im