من 3 روش برای تمیز کردن اجاق من را چکه تابه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

سلام به همه. چگونه خود را قرنطینه می رود ؟ من بیشتر باشه; من از خانه کار می کنند به طور معمول و خروج از خانه شده است هرگز مورد علاقه من, بنابراین من فکر کردم این امر می تواند نسبتا آسان است. همه چیز عجیب و غریب ، مثل امروز صبح من تا به حال نزدیک به تفکیک بیش از من اجاق برقی را چکه تابه.

سابقه و هدف: با من نیست کسی که “خوب” یا “کامل” در مورد تمیز کردن; من به تنهایی زندگی می کنند با دو گربه و من اکثرا خوب با من به طور کلی سطح ظروف سرباز یا مسافر. چند هفته پیش من داوطلب برای تست کردن سه روش متفاوت برای تمیز کردن قطره تابه چرا که تعجب, تعجب, معدن, شد و نفرت انگیز (به علاوه من از قسمت “ببر پادشاه” به دیده بان). من و زندگی در آپارتمان من برای بیش از سه سال و تنها یک بار نیم بند اقدام قبل از این — من حتی نمی دانند که چکه تابه بودند یک چیزی که شما می تواند تمیز تا همین اواخر. من سمت چپ این کار تا به امروز که آسانا گفت: من این داستان توجه بود. اوه.

من به گوگل برای پیدا کردن برخی از های مختلف روش های تمیز کردن این خصوص کثیف کار و رفت و با برخی از نتایج. من هم یک نکته عجیب و غریب در خانه داری کتاب از سال 1993 است. در اینجا روش من تصمیم گرفتم برای تست:

برخی از تکذیبنامهها: من هر مرحله را برای حداقل مقدار از زمان پیشنهاد کرد (نگاه کنید: تعویق). که در آن شستشو لازم بود استفاده کردم مچاله مانده فویل آلومینیوم. من قطره تابه نیز آغاز شده و در سطوح متفاوت از نفرت انگیز چون من یک ربات اما یک انسان واقعی با یک میل شدید برای من جبهه حق سوز است.

بیایید نگاه چگونه آن رفت ،

3. استون: نمی ناخن آن

با عرض پوزش به یانکی مجله و ارل Proulx اما این نکرده بود. البته که می تواند به دلیل “نکات خانه” پیشنهاد “قدرت کامل” استون, اما آن را جهانی همه گیر و همه من تا به حال در دست استون مبتنی بر روب ناخن لهستانی. اما من نمیفهمد اگر آن را طول می کشد خاموش من فوق العاده دشوار زرق و برق مانی اجاق گاز نشت باید جریمه شود. Spoiler: در آن نیست. من مرتب از پخش استون در اطراف تابه و سپس پاک با قلنبه o’ فویل و برخی از بیت آمد اما اکثر ماند در محل. این ذخیره برای خودمراقبتی به شب چون آن را بعد از تمیز کردن سوپراستار.

2. دنباله ای از خیساندن: S. O. S.

من به دنبال به جلو به این روش از آنجا که در تمیز کردن کتاب قانون, بیشتر شما می توانید خیس, کمتر شما را مجبور به مالش دادن. AARP توصیه 10 دقیقه خیس خوردن در آب بسیار گرم و پس از 30 دقیقه خیس خوردن سرکه سفید و سپس با شکوه سرکه با جوش شیرین و خیساندن به مدت 15 دقیقه قبل از شستشو و شستشو با بیشتر جوش شیرین. این صدا و امیدوار کننده اما در عمل من تا به حال بسیاری از تایمر تنظیم حتی الکسا اشتباه گرفته بود.

همچنین هر کسی که تا به حال ساخته شده است یک آتشفشان در کلاس علوم می داند که هنگامی که شما اضافه کردن جوش شیرین به سرکه آن را فقط حباب در همه جا. خوشبختانه که اتفاق افتاده داخل سینک, اما من مطمئن هستم که بخشی لازم بود وقتی که من رفتن به اسکراب با جوش شیرین که پس از خیس خوردن به هر حال. وجود دارد بسیاری از مراحل و من بدترین قطره پان از طریق آن و در حالی که از آن بیرون آمد و پاک کننده آن را ابدا بی عیب. به علاوه من ذکر من هنوز هم تا به حال به اسکراب پس از همه, که استادانه درست شده خیساندن choreography? بی ادب.

1. جوش شیرین + ظرف صابون: اسکراب تا زمانی که شما در حال شکسته داخل

این یکی است “برنده” من حدس می زنم. ساخت خمیر مساوی ظرف صابون و جوش شیرین و آسان بود. Glopping آن را در قطره پان و اجازه آن نشستن برای یک ساعت و آسان بود. شستشو هنوز هم سخت بود. من واقعا می خواستم یکی از این روش ها برای تولید یک بی عیب قطره پان چرا که این احساس مثل من سلامت عقل و اراده به زندگی در آن وابسته است. بنابراین من پاک. و پاک. و در حالی که این یکی به نظر می رسد اکثر بهبود من خیلی زیاد نیست.

شاید این امر شده ام ساده تر اگر من تا به حال برخی از سنگین سحر در دست, اما من تا به حال برخی از “سبز” ظرف صابون و صادقانه چکه تابه حال هیچ جایی برای سبز هر چیزی. آنها را شکستن پایین و کشتن روح خود را.

آن را به ارزش آن ؟ نوچ. هر چیزی ارزش آن را??? قابل بحث است. من بهترین من می تواند با آنچه که من در دست داشتند و صادقانه میگویم که رفتن به دیدن من قطره تابه دیگر از من در حال حاضر ؟ هر چند که ما می توانیم خانه را ترک دوباره من برنامه ریزی در خرید جدید چکه تابه است که آنچه که من باید انجام داده ام در وهله اول. در اینجا امید خود را قرنطینه تمیز کردن سفر رفتن بهتر از من!

آیا رها کردن ماهی تابه خود را در stovetop? اگر چنین است, چگونه می توانم به شما پاک کردن آنها ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>