من سعی کردم تمام کسانی که احمقانه هندوانه ابزار — و در واقع واقعا دوست داشتم 1 از آنها

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هر هندوانه-عاشق می داند که می توان آن را یک درد به قطع کردن میوه و یا برش را به تکه های آسان برای خوردن. که احتمالا به همین دلیل وجود دارد بسیاری از ابزار خارج وجود دارد برای کمک به شما آن را انجام دهد. وجود دارد دارای گونه های برامده دندانه دار چاقو غول پیکر, اسباب بازی است که شبیه به اندازه اپل دستگاه برش wedged چاقو که بیشتر شبیه پای دستگاه برش و حتی عجیب و غریب آسیاب بادی-نوع دستگاه برش است که به نظر می رسد عجیب قرون وسطی. کنجکاو به دانستن اگر آنها هر گونه خوب من گرد تا حداقل یک ابزار در هر دسته بندی کردم و به کار می کنند.

من باید اعتراف, من فوق العاده شک و تردید در مورد هر یک از این — اما همه آنها کار کرده است. البته برخی از بهتر از دیگران است. اجازه می دهد به من توضیح دهد.

من نه کسی که مردم را به عنوان توصیف به خصوص قوی (جسمی یا عاطفی من فرض کنید!), بنابراین من فکر نمی کنم من تا به حال شانس در هل دادن این غول برش از طریق کل هندوانه. معلوم است هنگامی که شما قطع پایان آن همه نیست که سخت است. من به مشکل و در پایان هر چند پس از برش ضربه من هیئت مدیره برش. آن را تا به حال قطعه قطعه تمام راه را از طریق و من واقعا نمی تواند تلنگر همه چیز را بیش از. بنابراین من قاچ هنوز متصل شده و در پایین و من تا به حال به استفاده از یک چاقو برای برش آنها رایگان است. در غیر این صورت من می خواهم بگویم آن را خوب کار می کرد اما به اندازه کافی آن را می شود سخت تر با یک هندوانه بزرگتر و برش است راه بیش از حد بزرگ برای هر کشو. در نهایت من فکر می کنم آن را فقط بیش از حد بزرگ برای هر کسی که به واقع فروشگاه در آشپزخانه خود را.

بعدی: این فوق العاده سرگرم کننده آسیاب بادی سبک برش. من فکر کردم برای مطمئن وجود دارد صفر درصد شانس آن کار می کنند. بنابراین تصور کنید که چگونه شگفت زده کرد (و مسخره مبتلا به دوار سر!) من زمانی بود که من یاد گرفتم که آن را انجام داد. نگاهی به آن بروید! آن را مانند یک ماشین چمن زنی چمن … برای خود هندوانه. در حالی که آن را سرگرم کننده فوق العاده به من می گویند آن را به طور کامل عملی است. آن را بیش از حد سخت برای رسیدن به این طرف یا شیب پایین به کاسه به عنوان کاهش کردم عمیق تر.

من دوست داشتم این گوه-سبک برش به اندازه کافی به خاطر آن قطع به گوشت میوه و تا به حال یک نوار در بالا که می تواند پس از آن کشیده می شود از طریق به انتشار برش خود را. اما من در بر داشت که حتی این ابزار با انبر در انتهای دیگر تا به حال یک زمان سخت در آوردن برش را بیرون بکشد.

همه از این من به ارمغان می آورد به گزینه های مورد علاقه من: دندانه دار چاقو هندوانه را. به طور خاص, این یکی از کوهن Rikon. واقعا این فقط یک چاقوی دندانه دار با سوراخ های کوچک (که شبیه دانه های هندوانه!) برای نگه داشتن میوه از چسبیدن به عنوان شما را کاهش دهد. همچنین 11-تیغه اینچ (پس از آن مطمئن شوید که به دهانه ظهر از بزرگترین میوه ها) یک دسته ارگونومیک و پوشش نچسب. اجازه بدهید من بلانت: این چیزی که تیز است. فوق العاده تیز. (خوشبختانه از آن می آید با یک غلاف برای کشو ذخیره سازی.) به همین دلیل است که آن را به خوبی کار می کند. من به راحتی می تواند تکه از طریق پوست و سپس گوشت. و چون تیغه بسیار طولانی و bendy, من به راحتی می توانید به دنبال منحنی خربزه برای دریافت هر تاریخ و زمان آخرین بیت از چیزهای خوب — بدون اتلاف یک نیش می زنند. من نیز با استفاده از این تکه کردن قرص خمیر ترش بزرگ ساندویچ و تمام تابستان گوجه فرنگی.

خرید: Kuhn Rikon خربزه چاقو $20

آن را کاملا ضروری ، هیچ. اگر شما در حال حاضر یک چاقوی دندانه دار است که شما را دوست دارم و سپس شما فقط می توانید استفاده از آن. اگر شما نمی, اما آن را بسیار سخت به ضرب و شتم برچسب قیمت بر روی این پسر. حتی اگر آن را برای ساخته شده است (و به نظر می رسد) و هندوانه و شما می توانید آن را درست مثل یک زن معمولی چاقوی دندانه دار. من در حال حاضر یک چاقوی دندانه دار هستم اما رفتن به نگه داشتن این یک چرخش در مورد من نیاز به یک و از سوی دیگر در حال حاضر و در نزول است. آن را مانند در آن طول می کشد تا فضای زیادی. این اپل برش-مانند یکی از ما در حال صحبت کردن در مورد در اینجا!

شما چه فکر می کنید ؟ آیا شما یک هندوانه ابزار است که شما با استفاده از هر تابستان ؟ بحث در نظرات زیر!

لیزا فریدمن

شیوه زندگی مدیر

لیزا فریدمن است که شیوه زندگی مدیر در Kitchn. او هرگز ملاقات پنیر یا یک واشی نوار او را دوست ندارم. او در نیویورک زندگی می کند دولت با شوهرش و خود را از شر pup Millie.

دنبال لیزا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im