من سعی کردم دومینیک انسل را از رفتن به یکجور دوربین عکاسی دستور العمل و اصلا انتظار این نتایج

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شما به احتمال زیاد می دانید Dominque انسل را به عنوان مرد پشت Cronut — این کروسانت-شیرینی ترکیبی است که جهان توسط طوفان در زمان هفت سال پیش. اما قطعا همه آشپز شیرینی انجام شده است. پس از انسل برنده جیمز ریش جایزه منتشر شده دو اشپزی و همچنان به میل لنگ از شیرینی در نیویورک بر اساس نانوایی.

من هرگز تلاش یکی از دسر در خانه تا زمانی که به تازگی هنگامی که یک دستور کیک شکلاتی از آخرین کتاب آشپزی هر کس می تواند پختگرفتار چشم من. من در مجموع مکنده برای کیک های شکلاتی و من کنجکاو برای دیدن چگونه یک آشپز شیرینی خواهد رویکرد دسر راحت واسوده. یک بار به من آموخته که آنها نکردم با تراشه های شکلات و رنگ و لعاب با شور کارامل, من نمی تواند مقاومت در برابر تلاش آنها.

دریافت دستور العمل: Dominque انسل را به به کیک های شکلاتی شکلات

چگونه به دومینیک انسل را به به کیک های شکلاتی شکلات

در نگاه اول این دستور به نظر می رسید به اندازه کافی آسان است اما من به سرعت متوجه شدم که در داخل جمع دستور بود یکی دیگر از دستور العمل های نرم کارامل با شکوه. ناگهان من در به صورت کاملا پروژه — اما من در انجام به نام شکلات.

من شروع به مقابله با کارامل. من whisked هم سنگین خامه و شربت ذرت و شکر قهوه ای را در یک ماهی تابه در آورده و مخلوط را به جوش آورد. من آن را حذف از گرما و گرم, یکی دیگر از ماهی تابه. هنگامی که من شکر اضافه شده و پخته شده آن را تا زمانی که آن برشته و قهوه ای کاراملی. من (با دقت) whisked در گرم خامه مخلوط و پخته شده آن تا سس کارامل رسیده 221°F. سپس من آن را کنار whisked در برخی از پوسته پوسته نمک دریا و من با توجه به یکجور دوربین عکاسی خمیر.

برای کیک های شکلاتی, من شروع به ذوب شدن کره و شکر را در یکی دیگر از ماهی تابه و سپس whisked با هم تخم مرغ و بیشتر شکر را در یک کاسه بزرگ. من اضافه شده مخلوط کره را به مخلوط تخم مرغ و به دنبال آن پودر کاکائو, نمک, بکینگ پودر و آرد و سپس هم زده در تراشه های شکلات. من ریخت و پس از آن خمیر را به کره و کاکائو-داستد مربع تابه و پخته آن را در 350°F. دستور می گوید: این کیک های شکلاتی را 30 تا 35 دقیقه — خلال دندان قرار داده شده در مرکز از معدن بیرون آمد و تمیز با چند مرطوب خرده در 35 دقیقه.

این کیک از فر با یک آب نبات مانند crackled بالا که من غمگین بود برای سرپوش گذاشتن اما پس از دادن کیک های شکلاتی 15 دقیقه به سرد استفاده کردم افست کفگیر به بیش از اندازه روی کارامل. (و من بهترین من می تواند آن را دشوار است با توجه به سطح ناهموار از کیک های شکلاتی و کمی غرق مرکز). با وجود که مایل به سعی کنید یکی از سمت راست دور, من تا به حال سند چشم انداز از پاک برش یکجور دوربین عکاسی, مربع, بنابراین من منتظر چند ساعت برای کیک های شکلاتی به طور کامل سرد و کارامل به مجموعه قبل از اقدام به آنها را برش. اما حتی پس از سه ساعت کارامل خیلی نرم و چسبناک. من انداخت و ظرف را در فریزر به مدت 20 دقیقه که کمک کمی, اما زمانی که من در نهایت داد و آنها را قطعه قطعه من را دریافت نمی, مربع کامل به تصویر کشیده شده در این کتاب است.

من صادقانه بررسی دومینیک انسل را به کیک های شکلاتی

همه چیز در مورد این دستور بود و امیدوار کننده — دو دوز شکلاتی با لایه ضخیمی از رنگ زرد در بالا و دوش گرفتن از پوسته پوسته نمک — اما در نهایت من نا امید شده بود. من خود را مرطوب و بافت جویدنی اما آنها دندان achingly شیرین — من انتظار می رود عمیق عطر و طعم شکلات تیره است که می تواند متعادل کننده شده توسط کارامل اما در عوض همه من شکر خوردم بود.

فراتر از این, من dirtied سه پز یک زن و شوهر از کاسه و چند حواله و من هیجان زده به رقابت با بسیار-کامل سینک بعد از من این کیک های شکلاتی در فر. در حالی که من تعجب نیست که این یک تلاش العمل من بود انتظار نتایج به نشان می دهد توقف به دلیل آن است. در عوض آنها کثیف و نه چیزی است که من می خواهم دوباره.

برخی از راهنمایی برای ساخت Dominque انسل را به کیک های شکلاتی در خانه

در حالی که این کیک های شکلاتی, نیست, برای من, آنها به خوبی ممکن است برای شما — به خصوص اگر شما عاشق شکلات و کارامل پر از میله آب نبات آنجا که آنها فوق العاده شیرین و جویدنی. اگر شما از پخت آنها را در اینجا چند راهنمایی برای در ذهن نگه دارید.

نوبت شما: آیا شما سعی در ساخت دومینیک انسل را به کیک های شکلاتی در خانه ؟ اجازه دهید ما را در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>