من سعی کردم هر جعبه شراب من می توانم پیدا کردن — در اینجا چیزی است که من به شما خرید از هم اکنون در

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.وقتی که م

توسط DASTESALAMATT در 12 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وقتی که می آید به مصرف شراب در طول چند ماه گذشته بسیاری از ما به نظر می رسد با تمرکز بر کمیت بر کیفیت است. چگونه می تواند من را مطمئن هستید ؟ من شراب خریدار برای یک فروشگاه خرده فروشی که در آن من شاهد خرید مشتریان عادات تغییر نسبت به خرید کمتر شراب گران قیمت و بیشتر از آن. به روشن من نه قضاوت من پیوستن به در! جعبه شراب برای همه!

3 دلیل شما باید به جعبه شراب امتحان کنید

در حالی که آن را گاهی اوقات رپ بد وجود دارد مقدار زیادی از دلایل به عشق جعبه شراب. اولین و مهمترین آن را فوق العاده مقرون به صرفه. (واضح ترین دلیل آن را ارزان تر از بسیاری از آن بطری همتایان: قیمت هر "بطری" یک کل خیلی کمتر از زمانی که وجود دارد از لحاظ فنی هیچ بطری.)

یکی دیگر از عمده plus? شما زباله کمتر شراب زمانی که شما نوشیدن جعبه مسائل. اگر شما نوع از کسی که هرگز نمی تواند پایان یک بطری قبل از آن شروع می شود به نوبه خود شراب-در-یک-کیسه در جعبه ممکن است راه حل برای شما. شما می توانید یک یا دو شیشه یک شب و سپس سه شب بعد از آن یکی دیگر از شیشه ای که هنوز هم طعم خوب (یا حداقل به عنوان خوب به عنوان آن بود زمانی که شما در جعبه را باز کرد). چون شراب است و ذخیره شده در یک کیسه پلاستیکی آن را در معرض هوا به عنوان شما ضربه بزنید به محتویات آن است.

و آخرین اما نه کم, جعبه شراب کوچکتر کربن از سنتی بطری های شیشه ای. دلیل این است که کارتن بسته بندی بسیار سبک تر از شیشه است. در حالی که برخی از قطعات نازک پلاستیکی است که می تواند سخت به بازیافت, شما می توانید, حداقل, بازیافت جعبه مقوایی در خارج.

در هیئت مدیره با جعبه ؟ بزرگ! در حال حاضر شما فقط نیاز به یادگیری هستند که ارزش دلار خود را. خوش شانس برای شما, من یک حلال تست طعم و مزه.

چگونه من انتخاب جعبه شراب برای مزه

زیرا معمولی نوسانی توسط چندین فروشگاه های مواد غذایی نیست باهوش ترین ایده در حال حاضر من انتخاب گزینه های که در دسترس بودند در محلی Kroger. اگر شما نگاه کنید در عکس بالا مشاهده می کنید دو فرمت های کوچکتر در صف (یک کارتن و می تواند). اجازه می دهد به من توضیح دهید: جعبه سیاه و اسب هر دو را رز در سه لیتری کیسه در جعبه فرمت, اما آنها نه در دسترس در فروشگاه مواد غذایی. به جای من در طعم آن همان شراب خود را تنها خدمت فرمت های.

من هم انداخت در یک زن و شوهر از گزینه های کوچکتر از واردکنندگان که می تواند خریداری آنلاین. توجه داشته باشید: بسیاری از جعبه خریدم معنی است که آنها 30 روز گذشته پس از باز کردن اما در تجربه من, اگر شما در حفظ و جعبه خود را در یخچال و فریزر شما می توانید نزدیک به پنج یا شش هفته خارج از آن.

به عنوان وعده داده شده در اینجا مورد علاقه من در چند دسته مختلف.

بهترین بسته بندی آناناس: مقررات شراب سرخ

مورد علاقه من در این رده مقررات شراب سرخ (17 دلار برای 3 لیتر). بسته بندی نمی کند و معنی خاص بخشی از ایالات متحده است که این شراب تولید می شود فقط این واقعیت است که آن را "آمریکایی است." از آنجا که عدم ويژگی من نیست که امید بالا. اما در مقایسه با دیگر rosés من طعم بیشتر با مصنوعی شیرین پایان مفاد طعم بسیار پاک تر و با طراوت است. وجود دارد یک نکته بیشتر شیرینی در این جعبه از شما می خواهم پیدا کردن مثلا یک سنتی رز از پروونس Provence, اما آن را نمی خرید. کلی عطر و طعم به یاد من از توت فرنگی شربت ابلیمو. من ریاضی و قیمت به $4.25 هر 750 میلی لیتر (به اندازه یک بطری معمولی). که بسیار سخت به ضرب و شتم!

اطلاعات بیشتر: مقررات شراب سرخ

بهترین جعبه Chardonnay: Bota جعبه کالیفرنیا Chardonnay

Chardonnay ساخته شده در چه شراب پیشرفته تماس با "دنیای جدید" سبک (میوه رسیده برجسته بلوط نفوذ و اذوقه و نوشابه یادداشت) دشوار است برای اجرای خوب به قیمت ارزان. جعبه Chardonnay ساخته نیست با گران بشکه بلوط — ساخته شده آن را با "بلوط مکمل" که بلوط حامل و یا تراشه قرار داده شده است که در یک مخزن استیل از شراب آن را به برخی از بلوط عطر و طعم. دست و پا چلفتی استفاده از بلوط مکمل می توانید شراب طعم مانند یک یانکی vanilla شمع بوی. نیازی به گفتن نیست, من عصبی سعی کنید جعبه Chardonnays. اما من غافلگیر شده بود با یک در خاص است.

Bota جعبه کالیفرنیا Chardonnay (20 دلار برای 3 لیتر) بود که برنده در این رده است. اگر شما مانند یک سبک به سبک Chardonnay — نسبت به غنی تر oaky آنهایی که — شما این عشق. نسبت به دیگران من سعی کردم آن را آمد در سراسر به عنوان متعادل تر. هیچ یک از جنبه های (بلوط, الکل, کره, میوه) شروع به پریدن کرد در مقابل همه دیگران است. من می خواهم نوشیدن قطعا این نوشیدنی در یک cookout و من ممکن است حتی یک دوم شیشه ای در حالی که من نوشتن این.

خرید: Bota جعبه کالیفرنیا Chardonnay 20 دلار برای 3 لیتر در Drizly

بهترین جعبه Pinot Grigio: Bota جعبه 2018 کالیفرنیا Pinot Grigio

Bota جعبه برنده این دسته را به خوبی! Bota جعبه 2018 کالیفرنیا Pinot Grigio (19 دلار برای 3 لیتر) بود به سادگی مزه عالی و ارزان Pinot Grigio. آن را تا به برخی از خوب طعم گلابی رسیده است و واضح اپل, روشن, طراوت اسیدیته و تمیز به پایان برسد. بهترین بخش این است که آن را "مهم" در واقع یک عارضه جانبی است که من اغلب ارزان تر از شراب. به طور کلی آن کاملا لذت بخش pinot.

خرید: Bota جعبه 2018 کالیفرنیا Pinot Grigio, $20 برای 3 لیتر در Drizly

بهترین جعبه Cabernet Sauvignon: Bota جعبه کالیفرنیا Cabernet Sauvignon

من قسم می خورم من در cahoots با Bota جعبه در اینجا اما Bota جعبه کالیفرنیا Cabernet Sauvignon (19 دلار برای 3 لیتر) رسما در ادامه خط. از همه Cabernets من سعی کردم این بهترین گزینه بود. (البته اگر من طعم این کور, من حدس می زنم آن را ارزان Zinfandel به عنوان آن را بسیار سبک تر در رنگ از متوسط خود را Cabernet.) میوه رایحه و طعم به یاد من پخته و توت فرنگی وجود دارد و کمی شیرین ادویه در اینجا به عنوان به خوبی — احتمالا بلوط مکمل اما استفاده توسط کسی که می داند آنچه که آنها در حال انجام است. لمس میوه ای شیرینی در این شراب کار می کند و برای من آمد در سراسر به عنوان سرگرم کننده است. این عالی خواهد بود با کباب یا چینی takeout.

خرید: Bota جعبه کالیفرنیا Cabernet Sauvignon 20 دلار برای 3 لیتر در Drizly

چیزی که من یاد گرفتم در مورد جعبه شراب در طول این تست طعم و مزه

من راستش انتظار نداشتم که یک نام تجاری به عنوان برنده روشن اما Bota جعبه واقعا مرا تحت تاثیر قرار داد خود را به طور مداوم به خوبی ساخته شده آسان-نوشیدن شراب. به عنوان کسی که طعم شراب به عنوان یک خرده فروشی خریدار برای سال, من می دانم دست اول که ارزان شراب است که سخت ترین دسته برای خرید. پیدا کردن یک نام تجاری است که همواره خوب مثل این نادر است و چیز فوق العاده است.

یک کلمه حکیم در مورد این شکل از مصرف هر چند بر خلاف روشن بطری مات جعبه باعث می شود آن را سخت برای دیدن چقدر شما تا به حال که می تواند خود را زوم مبارک ساعت جالب تر از شما در نظر گرفته شده!

آیا شما سعی جعبه شراب است که شما عشق است ؟ اجازه دهید ما را در نظرات زیر می دانیم!tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن