من سعی کردم هر انگور گوجه فرنگی برش من می تواند پیدا کردن یک دوست داشتم بهترین همچنین بسیاری از چیزهای دیگر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

من همیشه به دنبال راه هایی برای سریعتر کار در آشپزخانه که اغلب به معنی تلاش برای تصمیم می گیرید اگر آن را به ارزش با اضافه کردن یکی دیگر از ابزار آشپزخانه و یا ابزار. در حالت ایده آل وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از هک و یا ترفند من می توانید با چیزهای من در حال حاضر به جای داشتن به خرید چیزی جدید. این من به ارمغان می آورد برای این کار از نصف گیلاس و انگور و گوجه فرنگی.

و در عین حال بازار است که لود شده با ابزار طراحی شده برای کمک به شما در نصف گوجه فرنگی گیلاس (و گوجه فرنگی انگور و به طور منظم انگور برای آنچه در آن ارزش). به نام علم — و کمک به Kitchn خوانندگان! — من تصمیم گرفتم سعی کنید یک دسته از آنها. برای بیشتر قسمت ها من احساس نمی مانند هر چیز موجه یک نقطه در کشو آشپزخانه. این بسیار تخصصی ابزار بودند یا نه همه که کاربردی و یا ساخته شده یک ظرف غذا — و یا هر دو. من حتی سعی کردم چیزهایی که در نظر گرفته شده برای سایر میوه ها مانند توت فرنگی یا انگور. (من امیدوارم که در اینجا این بود که شاید من می تواند چند برش از کمی گوجه فرنگی علاوه بر این فقط نصف. هیچ گونه شانس و اقبال.)

من اما کنجکاو زمانی که من آمد در سراسر بدن قطع Pampered Chef. به نظر می رسد به نوعی مانند یک پوسته صدف و آن را تا بهار لود سینی به منظور حساب برای اندازه های مختلف مواد غذایی است. ببینید نه تنها این دستگاه قرار است به خوبی برای برش بسیاری از کوچک گوجه فرنگی در یک بار, اما آن را نیز می توان با انگور بازمی گردد زیتون و مروارید و پیاز و پنیر موزارلا توپ. (امکانات بی پایان هستند وقتی که می آید به گرد مواد غذایی!) همچنین می تواند مورد استفاده برای برش شیرینی butterflying گوشت و نصف یک چرخ بری. و حدس بزنید چه ؟ آن را در واقع کار می کند. بهتر از معمول من دو-درب-وضعیت. چه درمان! و همه چیز ماشین ظرفشویی امن است.

خرید: نزدیک و برش 30 دلار در Pampered Chef

تا آنجا که کمی ابزار آشپزخانه بروید و اصلاح را قطع می آید با یک شیب نقطه قیمت می باشد. من می خواهم بگویم آن را دریافت کنید اگر شما یک بزرگ گوجه گیلاسی خوار اما این دستگاه همچنین با این نسخهها کار بزرگ با بسیاری از چیزهای دیگر. پس از نهایی من غذای آماده? آن را قطعا ارزش ریخت و پاش.

چگونه می توانم شما معمولا در برخورد با نصف یک دسته از گیلاس گوجه فرنگی ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im