من سعی کردم جدی می خورد', ایتالیایی, سبک بادمجان پارمسان و اصلا انتظار این نتایج

سال پیش زمانی که من مشغول به تحصیل در خارج از کشور در فلورانس من سفر جنوب به شهر ساحلی سورنتو در نزدیکی ناپل ب

توسط DASTESALAMATT در 7 مرداد 1399

سال پیش زمانی که من مشغول به تحصیل در خارج از کشور در فلورانس من سفر جنوب به شهر ساحلی سورنتو در نزدیکی ناپل به دیدار خانواده دوستم. از تمام باور نکردنی غذایی خانواده اش پخته شده برای ما این بادمجان پارمسان من به یاد داشته باشید بیشتر است. راستش انتظار نداشتم به خوردن بادمجان Parm در ایتالیا: من می خواهم به اشتباه تصور آن را یک ایتالیایی-آمریکایی ظرف. اما در حالی که آن دقیق ریشه های ناشناخته هر دو سیسیل و ناپل ادعا می کنند ظرف را به عنوان خود را — و هر یک آن را لمس متفاوت است. در سررنتو من طعم ناپلی نسخه که ویژگی های لایه سرخ شده unbreaded بادمجان, سس گوجه فرنگی و پنیر موزارلای تازه محلی.

وقتی که آمد آن زمان به جنگ کردن چهار محبوب بادمجان پارمسان دستور العمل های من می دانستم که من نیاز به شامل خورد جدی' نسخه, که می آید از یک درست ناپلی و نگاه بیشتر شبیه به آنچه من تا به حال طعم همه کسانی که سال پیش. آن را حمل و نقل به جنوب ایتالیا ؟ من تا به حال برای پیدا کردن.

دریافت دستور غذا: ایتالیایی-سبک بادمجان پارمسان (Melanzane آلا Parmigiana)

چگونه به را جدی می خورد', ایتالیایی, سبک بادمجان پارمسان

جدی می خورد' بادمجان Parm دستور العمل ساده ترین از همه آنهایی که من تست شده است. آن را به شما تکه بادمجان نازک (بدون نیاز به پوست آن) و سپس سرخ کردن آن در روغن زیتون و یا روغن نباتی تا طلایی رنگ قهوه ای است. انتقال آن را به یک حوله کاغذی-اندود ورق پخت و نم نم آن را با نمک.

شما لایه بادمجان سرخ شده با سس گوجه فرنگی (یا مورد علاقه خود را jarred سس و یا به سادگی کنسرو گوجه فرنگی puréed با کمی روغن زیتون و نمک که من تصمیم گرفتند برای) خرد شده و یا پاره موتزارلا و پونه کوهی تازه برگ. شما سپس آن را برای پخت 20 دقیقه تا زمانی که آن را متلاطم و browned در بالا.

من صادقانه نقد جدی می خورد', ایتالیایی, سبک بادمجان Parm

متاسفانه این دستور العمل زندگی نمی کنند تا انتظارات من. در حالی که من عاشق عطر و طعم شیری و پنیر و سبزی تازه و vibrantly ساده, سس بافت یک فاجعه کامل.

مشکل آغاز شد و در طول سرخ کردن: بادمجان که سرخ شده unbreaded و بدون نمک خیس کردن بیش از حد روغن. من سعی کردم به آن را ذخیره کنید توسط بلات آن را با حوله کاغذی, اما آن را کمک نمی کند زیاد است. متاسفانه نفت وارد بادمجان در نهایت ساخته شده برای چرب غذای مرکب از گوشت وارد.

در علاوه بر این به گریس آب از موتزارلا تازه به بیرون درز را به ظرف همانطور که آن را پخته و حتی پس از توصیه می شود استراحت 10 دقیقه برای دوباره مکیدن و جذب هر مایع اضافی آن را هنوز هم بسیار مرطوب است. آن را تقریبا غیر ممکن است برای بریدن و حرکت شبیه چمچه زنی تا پاک.

در حالی که این دستور العمل می شود نمرات بالا برای پاک کردن عطر و طعم (بر خلاف سایر تغییرات آن نیست وزن با پودرهای سوخاری و یا بیش از حد پنیر) ارائه و بافت رنج می برد بیش از حد به آن را مورد علاقه.

اگر شما در حال ساخت جدی می خورد' بادمجان پارمسان, چند نکتهtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
نظرات کاربرن