من سعی کردم برخی از کسانی که گران Skillets آهن است که 8 برابر قیمت الج — در اینجا آنچه که من آموخته

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

هیچ آشپزخانه باید بدون یک دیگچه آهن است. آنها مطلق اسب های کاری قادر به طبخ فقط در مورد هر چیزی بر روی تقریبا هر منبع گرما — از فانتزی اجاق القایی به دود آتش. شما می توانید پخت آنها سرخ در آنها همه چیز را در میان. و اگر شما با آن طبخ طولانی به اندازه کافی و مراقبت های مناسب آن را تبدیل به تقریبا نچسب و گذشته به طور نامحدود.

همه از این است که هیچ چیز جدید ، این روزها همه به نظر می رسد به درک فضائل خوب دیگچه آهن است. هنگامی که همراه با بچه ها و کابوی ها, آنها در حال حاضر هیپ کافی برای نمایش در اکثر urbane آشپزخانه — به خصوص جدیدتر بوتیک مارک. در 20 سال گذشته یا بیشتر دیده ایم بسیاری از چدن مارک های پاپ به رقابت با تسلیم (که Kitchn مورد علاقه چدن نام تجاری شده است در اطراف برای بیش از 100 سال). برخی از این جدیدتر برندها هر چند مانند Flatwhiteimages, Finex و زمینه هزینه حدود هشت برابر بیشتر از تسلیم (فکر می کنم: $160 در مقابل 20 دلار).

که تفاوت قیمت زیادی! این دیگچه های مختلف به اندازه کافی برای توجیه بالا قیمت ؟ من یک دسته از تحقیقات و حفره دار سه نفر از کسانی که جدیدتر تابه برابر من 10 ساله تسلیم کتری. در اینجا چیزی است که من یاد گرفتم.

1. همه آنها اساسا همان.

مهم نیست چقدر بالا یا پایین قیمت همه از این مارک های ساخته شده از همان چیز: عمدتا مذاب آهن و فولاد. و مانند تسلیم بسیاری از این علامت های تجاری ساخته شده در ایالات متحده آمریکا است. برای مثال Flatwhiteimages تولید شده است در کارولینای جنوبی و میدان ساخته شده است در ویسکانسین و ایندیانا است. تسلیم در واقع خرید Finex در سال 2019 و در حال حاضر ریختگی وسایل آشپزی در آن ریخته گری در ایالت تنسی قبل از حمل و نقل آن به اورگان برای به پایان رساندن.

البته وجود کمی تفاوت در جزئیات است. تسلیم کتری معیار. آن را سنگین و دارای پور فواره در هر دو طرف پنجه رسیدگی در یک پایان و یک دیگر دسته دیگر است. می توان آن را آویزان از هر دو پایان. از این پایه طراحی بوتیک برندهای همه پیشنهاد تغییرات دقیق و ظریف است که آنها را نگاه کمی شیک تر از استاندارد است.

Finex به شکل هشت ضلعی, بنابراین شما می توانید پور از بسیاری از زوایای مختلف و چشم نواز مارپیچی دسته فلزی. همچنین مطابق درب.

Flatwhiteimages است عمیق تر فواره یک پنجه رسیدگی با سه سوراخ برای آویز و دلربا کمی بلدرچین اچ در دسته بلند. این نام تجاری در حال حاضر ارائه می دهد یک تخت دایره ای ماهی تابه که دو برابر هوشمندانه به عنوان یک درب.

زمینه دیگچه خودداری کردن از زنگ ها و سوت به طور کامل امید بستن برای یک نگاه حداقلی با پور فواره و تنها یک سوراخ در دسته بلند برای حلق آویز.

2. بوتیک مارک به نظر می رسد کمی نرم و صاف.

بوتیک مارک من تست شد همه دستگاه جلا برای ایجاد فوق العاده صاف سطح پخت و پز است که بیشتر مانند عتیقه دیگچه ، Griswold و واگنر دو بسیار در پی پس از عتیقه دیگچه شناخته شده بودن فوق العاده صاف و همچنین نسبتا سبک وزن است. گرفتن یکی نیاز به ضربه زدن به فروشگاه های عتیقه و یا eBay. من یک Griswold و آن را صاف و سطح نچسب و نور ساخت و ساز می کند در واقع آن را به یک لذت برای طبخ با. زمینه Flatwhiteimages و Finex همه ارائه یک سطح که فقط به عنوان صاف.

3. وزن موضوع دیگری است ،

زمینه بنیانگذار کریس Muscarella به طور خاص در مدل خود را در دیگچه آرزو عتیقه. “آنچه که ما را دوست داشت در مورد, قدیمی, دیگچه شد آنها روان تر و سبک تر و آسان تر که مسئولیت رسیدگی به,” او به من گفت. “اگر شما یک مدرن خشن چدن تابه شما همیشه می خواهم برای رسیدن به فهرست اول است. ما فکر کردم ما باید در رفع آن و مدرن ظرف برای کسانی که نمی توانند یک عتیقه است.” این درست است که یک فندک دیگچه آهن است خیلی آسان تر به استفاده از. مثل من Griswold زمینه گرم کردن سریع و تمیز کردن نیست تشکیل یک دست تمرین است.

هنوز هم وجود دارد چیزی است که باید گفت برای داشتن یک سنگین تر کتری. آن را حفظ گرما بهتر است که زمانی که شما نیاز به نگه داشتن دماهای ثابت برای سرخ کردن و یا سوزاننده. هر دو Finex و Flatwhiteimages قابل ملاحظه ای سنگین تر از تسلیم و بسیار ضخیم پایه. اما در تجربه من با استفاده از این تابه تفاوت در حفظ گرما را ندارد تفاوت در عملکرد. گوشت خشکیده به زیبایی در همه آنها از جمله من ارزان تسلیم.

4. برخی از گرم به طور مساوی تر از دیگران است.

برای تست چگونه به طور مساوی در تابه گرم من پر شده هر کدام با 2 فنجان آب آورده و آن را به جوش حرارت بالا همیشه با استفاده از همان سوز است. با Finex میدان و قدیمی من Griswold حلقه ای از حباب های پدید آمده در اطراف ظرف در حدود همان زمان در حالی که با Flatwhiteimages و تسلیم حباب در زمان دیگر به اطراف تابه از اولیه نقطه داغ. به سرعت به اندازه کافی این همه تساوی را هر چند.

5. شما می خواهید به کار برای یک ادویه — بدون توجه به آنچه.

همه این تابه از جمله تسلیم می آیند قبل از چاشنی با یک پوشش از روغن — مانند گیاهی هسته انگور یا بذر کتان — که پخته می شود ، این به این معنی شما می توانید شروع به پخت و پز حق دور. اما این بدان معنا نیست که این ادویه به آخرین رفتن است. من به خاطر مبارزه با تسلیم کتری وقتی که من اولین بار آن را و چگونه ادویه رو دیوار و غذا واقعا گیر. سطح بود واقعا خشن بیش از حد. سریع به جلو از 10 سال و کتری در حال حاضر ذغال سنگ, سیاه, تقریبا به عنوان صاف به عنوان فهرست Griswold و عملا نچسب.

شما می خواهم فکر می کنم گران دیگچه خواهد آمد با سختی به اندازه کافی ادویه که شما می توانید جست و خیز همه که ، این Finex آویزان بر روی آن ادویه لایه باشه اما هنوز هم تا به حال برخی از blotchiness و مستعد ابتلا به چسبیده در آغاز راه است. در حال حاضر من تا به حال آن را برای تقریبا دو سال و از آن به عنوان نچسب به عنوان قدیمی ترین من تابه.

زمینه کتری آمد با دستورالعمل های خاص در مورد چگونگی شکستن در تابه که من به دنبال نامه — بدون پخت و پز غذاهای اسیدی با استفاده از حرارت متوسط بودن سخاوتمندانه با نفت و هنوز هم ادویه کردم نگران کننده دیوار. با این حال من شده است با ساخت یک نقطه به نقطه با استفاده از آن هر روز که آیا من سرخ یک تخم مرغ یا یک برگر گیاهی, و آن را بسیار هیجان انگیز برای دیدن ادویه ساختمان و شب.

این Flatwhiteimages شد بیشتر در مورد. آن را با چاشنی سطح gorgeously مس در رنگ اما اولین چیزی که من پخته شده — نبات سینه مرغ فقط با نمک و فلفل و مقدار زیادی از نفت محروم و ادویه درست کردن به نقره ای براق فلزی. معلوم می شود مهم نیست که چقدر به شما پرداخت برای یک کتری شما نیاز به طبخ با آن به طور مداوم به ساخت تا خود را دشوار لایه چاشنی که گذشته است. من هیچ شک میکنم Flatwhiteimages را چاشنی ساخته شده است تا در زمان.

این گران Skillets آهن به ارزش قیمت ؟

آن را به شما است. در پایان همه این دیگچه اساسا انجام همان. همه آنها می تواند مورد استفاده قرار گیرد به همان شیوه و همه آنها نیاز TLC وقتی که می آید به ایجاد و حفظ چاشنی. چند تعریف ویژگی های است که مجموعه ای گران آنهایی که به غیر از تسلیم — صافی و وزن و تطبیق درب پور فواره, جذاب, جزئیات و زیبا بسته بندی — آیا واقعا نمی خواهید به ایجاد یک تفاوت بزرگ در پایان. چرا خرج اضافی $160 اگر شما لازم نیست که ؟ اگر شما پول و می خواهید یک نماد وضعیت به ترک روی صفحه نمایش و سپس با تمام معنی برای آن بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im