من سعی کردم که فوق العاده آسان بطری لیوان هک و این واقعا یک بازی را تغییر

من نوع از کسی که نوشیدنی قهوه سرد در طول سال. حتی در وسط یک, وحشیانه, مینه سوتا, زمستان, من sip در یک دم سرد یا اسپرسو سرد. وجود دارد فقط چیزی را عمیقا طراوت در مورد قهوه سرد نوشیدنی! و هنگامی که تابستان می آید من سرد مصرف قهوه تغییر نمی کند اما برای برخی از دلیل من می خواهم تمام نوشیدنی در slushy فرم (چه می توانم بگویم من یک بچه در قلب).

در سفارش به همه من slushy رویاها به حقیقت می پیوندند, من یک زن و شوهر از گزینه های. گزینه یک: من می توانم در ماشین و صرف $6 در یک لیوان. این خوب است که هر یک بار در چندی اما نه همیشه بودجه پسند. گزینه دو: من می تواند تلاش برای درست کردن یک قهوه سرد “لرزش” در نه چندان بزرگ ماشین مخصوص مخلوط کردن با مواد تشکیل دهنده من در حال حاضر در صفحه اصلی: سرد دم قهوه و یخ. (من سعی کردم این چند هفته پیش و من نمی تواند به نظر می رسد برای به دست آوردن یخ/قهوه نسبت حق پس از من برای حل و فصل آبکی ظروف سرباز یا مسافر. حداقل من برخی از کافئین و خارج از آن!)

و پس از آن وجود دارد گزینه سه است که مناسب ترین: به دنبال مشاوره از این درخشان TikTokker و بازی شیر یا خط یک بطری لیوان را در فریزر برای چند دقیقه و لذت بردن از یک طراوت قهوه درمان که ظاهرا سلیقه دقیقا مانند چیزی که واقعی است. و خواننده آن را انجام داد.

من سعی کردم که محبوب بطری لیوان هک

در اینجا چگونه من ساخته شده آن را به اتفاق می افتد. من خریداری یک بطری قهوه لیوان (شما می توانید آنها را در اکثر فروشگاه های مواد غذایی; من معدن در Shipt منظور از هدف). سپس من قرار داده نشده بطری در فریزر با قصد غرقه شدن در یک بعد از ظهر درمان است. متاسفانه من در مورد آن را فراموش کرده و آن را منجمد و جامد صبح روز بعد. بنابراین من ذوب آن در مبارزه و تلاش کرد آن را دوباره و این بار با یک تایمر تنظیم برای 30 دقیقه.

پس از تایمر رفت من کشیده بطری از فریزر آن را باز کرد و شگفت زده در من سخت کار می کنند. قوام بود و در نقطه; تنها مقدار مناسبی از “دوغاب” بدون بودن ضخامت شما مجبور به استفاده از یک قاشق. به عنوان من نوشید من تا به حال به هم بزنید و چند بار با من نی به حفظ ثبات اما درست است که از هر نوشیدنی یخی.

حکم من: من قطعا مسدود کردن یک بطری لیوان دوباره. آن را خوشمزه وجود ندارد مخلوط کن را بشویید, آن را از راه ساده تر (و کمی ارزان تر) از رفتن به واقعی کافی شاپ. دفعه بعد من احتمالا اضافه کردن خامه.

آیا شما سعی Infinite این نکته? اجازه دهید ما را در نظرات می دانم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im