من سعی کردم محبوب ترین کدو سبز نان در اینترنت — در اینجا من صادقانه نقد و بررسی

وقتی که آمد آن زمان به انتخاب کردن دستور العمل های برای ما نان کدو سبز دستور العمل مرحله نهایی مسابقات از جمله AllRecipes’ “مادر” نان کدو سبز بدون ذهن و بسیار خوشحال. آن را تا حد زیادی محبوب ترین دستور العمل در اینترنت با بیش از 10 ، 000 رتبه بندی به طور متوسط پنج ستاره و بیش از 7000 نظرات آواز ستایش خود را. من تا به حال بدون شک این امر می تواند خوب — اما می تواند از آن بهترین است ؟

دستور خود است و نه ساده و با استفاده از شربت خانه محصولات اساسی و کلاسیک تکنیک های سنتی قرص نان کدو سبز. آن را دریافت نکردم با گردو خرد شده و چاشنی با کل یک قاشق غذاخوری دارچین و آن را بیشتر به شدت چاشنی کدو سبز نان ما تست شده است. من تا به حال امید زیادی برای این دستور غذا و مشتاق به آن را امتحان کنید.

چگونه به Allrecipes’ نان کدو سبز

مانند بسیاری از نان کدو سبز دستور این دستور بازده دو قرص نان پس از آن باعث می شود مقدار زیادی از خمیر. شما شروع به الک آرد و نمک و بکینگ پودر و دارچین را با هم در یک کاسه است. در یک کاسه جداگانه, ترکیب تخم مرغ و روغن و وانیل و شکر دانه ریز. اضافه کردن مواد خشک را مرطوب و هم بزنید برای ایجاد یک خمیر. اضافه کردن دو فنجان کدو سبز رنده شده همراه با گردو خرد شده هم بزنید و یک بار دیگر به ترکیب.

بریزید و خمیر را به دو روغن و floured قرص نان تابه و پخت در 325 درجه فارنهایت فر تا زمانی که یک خلال دندان داخل مراکز بیرون می آید پاک است. اجازه دهید سرد را در تابه به مدت 20 دقیقه و سپس انتقال به یک خنک کننده رک تا کاملا خنک شود. این دستور غذا فوق العاده ساده است و می آید با هم در هیچ زمان و در همه.

من صادقانه بررسی AllRecipes’ نان کدو سبز دستور العمل

این دستور العمل های کلاسیک, no-frills نان کدو سبز که طعم خیلی خوب است ولی عالی نیست. طعم لذت بخش بود با دارچین توجه داشته باشید که تابیده اما آن را فاقد غنی کارامل یادداشت آمده است که از شکر قهوه ای. (این دستور تنها که نمی, استفاده از شکر قهوه ای و شما می توانید بگویید). بافت نیز چیزی برای نوشتن صفحه اصلی درباره — آن را درست در آستانه خشک بودن و ندارد که پوند کیک کیفیت مانند برخی از دیگر قرص انجام داد. در مقایسه با دیگر کدو سبز نان من ساخته شده این دستور بود قابل ملاحظه ای فراموش شدنی.

من هم دوست ندارد این واقعیت است که این دستور را به همراه داشت دو قرص. من تا به حال به قرض گرفتن یک دوم قرص نان تابه از یک دوست و واقعا نمی خواهید یک دوم قرص نان. من به پایان رسید تا stashing دوم در فریزر به امید گرم شدن آن در هفته آینده. و از آنجا که این دستور را با استفاده از سه تخم مرغ آن را دشوار است به مقیاس آن را به تنها عملکرد یک قرص نان. به طور کلی این خوب, دستور العمل, اما من فکر نمی کنم که توان ساخت آن را دوباره.

اگر شما در حال ساخت AllRecipes’ کدو سبز نان و چند نکته

آیا شما تا به حال پخته Allrecipes’ نان کدو سبز دستور العمل است ؟ به ما بگویید چه شما فکر می کنید!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de