من سعی کردم بوداده دستور العمل سیب زمینی که سقوط کرد Ina Garten وب سایت

من همیشه بازی برای پخت و پز یک Ina Garten, دستور العمل, اما هنگامی که آن را به اوج دزدکی حرکت کردن از یک سیب زمینی ترد دستور العمل از او و در عین حال-به-منتشر آشپزی در اصل به اشتراک گذاشته شده توسط محبوب بازیگر بریتانیایی امیلی بلانت? شما باید به کنجکاوی من از آشپزخانه.

به وضوح احساس دیگران به همین ترتیب. زمانی که قانون مهاجرت و ملیت برای اولین بار ارسال شده در مورد امیلی زبان انگلیسی سیب زمینی بو داده از آینده او کتاب آشپزی مدرن راحتی, مواد غذایی, بسیاری از مردم در تلاش برای دسترسی به دستور العمل که در آن سقوط کرد Ina وب سایت. و هیچ تعجبی ندارد — دستور وعده ترد, سرخ, سیب زمینی با خامه داخل آن تنها سه مورد نیاز مواد (در علاوه بر این به دو نوع نمک).

غذاهای راحتی بوده است heavy rotation در خانه من و سیب زمینی همواره محبوب بنابراین من به کار بلافاصله (من در حال حاضر این مواد در دست). به علاوه امیلی شده بالا از ذهن در خانواده — شوهر John Krasinski را بلند قلب سری وب برخی از خبر خوب به من و خانواده من بسیار مورد نیاز دوز از خوشحال اشک و لبخند. در اینجا چیزی است که ما فکر.

چگونه به امیلی زبان انگلیسی سیب زمینی بو داده

در نگاه اول این دستور به نظر می رسد مانند بسیاری از سیب زمینی بو داده ی دستور غذاها: پرتاب تکه های سیب زمینی آب پز و کباب در فر داغ. اما وجود دارد چند قابل توجه خروج. این اولین بار است که پوست کندن و برش یوکان طلا سیب زمینی به خیلی تکه های بزرگ (در حدود 2 اینچ در قطر) قبل از جوش آنها را در آب شور. من دوست دارم که دستور العمل های تماس برای اضافه کردن دو قاشق غذا خوری نمک کوشر به آب (سیب زمینی نیاز به یک مقدار زیادی از ادویه) اما من آرزو می کنم آن مشخص شده چه مقدار آب به آن اضافه کنید. من حدس زده و با استفاده از سه لیتر است که من در نهایت احساس بیش از حد بود.

پس از جوشاندن سیب زمینی را به صورت مشخص و هشت دقیقه, من طعم یک: این مناقصه و فقط شروع به سقوط از هم جدا در اطراف لبه های. سپس آمد و لذت بخشی: من قرار داده شده و خشک سیب زمینی را به گلدان سیلی بر روی یک درب را تکان داد سیب زمینی در اطراف خشن تا لبه های ایجاد سطح بیشتری برای قهوه و crispiness.

پس از تکان دادن و من منتقل سیب زمینی به دندانه دار کردن مجموعه ای بیش از یک ورق پخت برای خنک کردن و خشک کردن کمی. سیب زمینی رفت و در نهایت بر روی یک rimmed ورق پخت که شده تفت دهید و با مقدار زیادی از روغن های گیاهی و سپس به فر تا سرخ و ترد. دستور گفت: آن را به 45 دقیقه تا یک ساعت و توصیه عطف سیب زمینی گاهی اوقات در طول برشته زمان. معدن در زمان ساعت کامل به طلایی-قهوه ای و ترد در چند طرف. به پایان سیب زمینی باران شد با 2 قاشق چای خوری ترد درشت نمک و مقداری جعفری خرد.

امیلی سیب زمینی ترد, خامه, و چاشنی به کمال است. اما آنها به ارزش این مشکل ؟

من به ارمغان آورد و سیب زمینی به جدول و چشم دختر من بلافاصله روشن. او spooned یک دسته بر روی ورق خوردن آهو آنها را حتی اگر آنها در محیطی گرم و آنها را اعلام کرد و پرسید: برای اطلاعات بیشتر. من و همسرم توافق کردند: آنها قطعا ترد با خامه, مناقصه داخل چاشنی با یک مقدار خوبی از ترد نمک. آنها تقریبا طعم سرخ شده.

با که گفت: من احساس می کنم مثل آنها یک ذره چرب. نصف فنجان روغن زیادی برای یک ورق پخت سیب زمینی و هنوز هم وجود دارد برخی از استخر نفت در آن حتی پس از بو دادن. من هم احساس می شود که روغن های گیاهی کمک نمی کند مقدار زیادی از عطر و طعم و ترجیح داده اند روغن زیتون یا بیشتر خوش طعم چربی به جای.

وجود دارد هیچ انکار که این سیب زمینی خوشمزه بود اما فکر کردم در مورد کوه از غذاهای من انباشته شده در ساخت آنها: دو ورق های پخت یک چاقوی سبزی peeler یک برش هیئت مدیره یک قابلمه با درب و یک سخت بازپرسی کردن از سیم یک صافی نیمکت زداینده به حرکت سیب زمینی در اطراف و انبرک. من صادقانه احساس من می تواند بدست نتایج مشابه با Kitchn سقوط دستور العمل سیب زمینی با نصف مقدار ظرفشویی در پایان. هنوز هم مانند بسیاری از قانون مهاجرت و ملیت دستور این دستور العمل ارائه می شود دقیقا آنچه در آن وعده.

اگر شما در حال ساخت امیلی زبان انگلیسی سیب زمینی در خانه, چند راهنمایی

اگر شما می خواهید به سعی کنید این سیب زمینی بو داده در خانه خودتان, در اینجا چند راهنمایی توصیه می کنم.

1. جوشاندن سیب زمینی در 2 لیتر آب. من با استفاده از 3 لیتر آب اما توصیه می کنیم 2 لیتر به جای به طوری که غلظت نمک به آب به فصل سیب زمینی.

2. استفاده از روغن زیتون. به جای آن از روغن های گیاهی استفاده از روغن زیتون و یا دیگر خوش طعم چربی برای طعم بیشتر در سیب زمینی به پایان رسید. در حالی که دستور العمل های تماس برای 1/2 فنجان روغن 1/3 فنجان ممکن است به اندازه کافی.

3. استفاده از یک نیمکت زداینده به انتقال سیب زمینی. پس شما باید برای انتقال سیب زمینی را در روغن داغ روی ورق پخت, دستور غذا توصیه می کند با استفاده از یک فلز بزرگ کفگیر. من در بر داشت یک فلز نیمکت لیسه مناسب برای اهدای تا مقدار زیادی از سیب زمینی از دندانه دار کردن, و آن را آسان برای فشار به آرامی آنها را از لیسه به نفت و پرتاب آنها را در اطراف.

4. صبر کنید برای روشن کردن سیب زمینی. این دستور مشخص نیست در زمانی که به نوبه خود سیب زمینی بنابراین توصیه من به انتظار تا پایین شروع به قهوه ای قبل از کوه در می رم آنها را با انبر. من حرف آنها را 30 و 45 دقیقه به برشته زمان.

5. فصل سیب زمینی بو داده در ورق پخت. این دستور غذا خواستار انتقال سیب زمینی بو داده را بر روی یک صفحه گرامافون خدمت قبل از آبپاش با اتمام نمک اما از آنجا که آنها در حال انباشت اشیاء بدست آمده تا شما ناهموار چاشنی. توصیه من آبپاش 2 قاشق چای خوری بر روی سیب زمینی در حالی که آنها هنوز در ورق پخت.

نوبت شما: آیا شما سعی گیری امیلی بلانت انگلیسی سیب زمینی بو داده در خانه ؟ اجازه دهید ما را در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im