من سعی کردم این هک برای 1-مواد تشکیل دهنده شربت و نمی تواند بر این باورند که نتایج

راه حل من برای گرفتن از طریق این طولانی تابستان سوزان روز ؟ استفاده از گرما به عنوان بهانه ای برای گذران زندگی تنها در بستنی. و در حالی که من هرگز احساس نیاز به ولگرد از محبوب من پیمانه نیم لیتری دلپذیری میمون من به تازگی به عنوان خوانده شده در مورد یک خانه شربت در نیویورک تایمز که به نظر می رسید بیش از حد آسان نیست را امتحان کنید. یکپارچهسازی با سیستمعامل دستور — قدمت آن به سال 1996 — نیاز به چیزی بیش از یک می توانید از میوه یک فریزر و یک پردازنده مواد غذایی. در اینجا چیزی است که من فکر می کردم که من به آن بروید.

دریافت دستور العمل: 1-عنصر Sorbet

چگونه می توان 1-عنصر Sorbet

چه چیزی باعث این دستور غذا بسیار جذاب است که آن را متکی بر فقط یکی از مواد تشکیل دهنده: مواد غذایی کنسرو میوه. چون میوه است و در حال حاضر نیز شیرین ترین میوه های کنسرو شده در حال شنا کردن در شربت) ایده این است که هیچ چیز باید به آن اضافه شده به آن را تبدیل به شربت.

من برداشت می تواند از هلو بسته بندی در سنگین شربت و زمانی که من به خانه بلافاصله گیر کل می توانید در فریزر. این دستور می گوید به یخ می تواند برای حداقل 12 ساعت آن را در واقع یخ زده در این نقطه, اما من آن را ترک در آن وجود دارد کمی طولانی تر (من کاملا برای خوردن شربت برای صبحانه).

وقتی که من آماده برای رفتن من از جیبش مواد غذایی پردازشگر و یک کاسه با آب گرم (من نمی زحمت به آب جوش; من فقط پر شده کاسه با آب گرم از شیر). من حذف می توانید از فریزر و غوطه ور می تواند به کاسه آب مثل دستور متحده و پس از آن باز بالای درب با یک قوطی بازکن. من سعی کردم به تخلیه منجمد مطالب به پردازنده مواد غذایی, اما آن را نمی خواهد تکان دادن پس من غوطه ور می به آب چند برابر بیشتر مراقب باشید به دست آوردن آب داخل کفش می تواند, تا محتویات افتاد به راحتی به پردازنده مواد غذایی.

دستور متحده به قطع بلوک از میوه های یخ زده به قطعات 1 اینچ اما من عصبی را به یک چاقو به یخی سیلندر برای ترس آن را رول در اطراف در این فرآیند است. به جای من برداشت آشپزخانه قیچی و برش بلوک به قطعات نامنظم درست در پردازنده مواد غذایی. سپس من حاوی تکه های, توقف چند بار به خراش طرف کاسه تا زمانی که آنها به طور کامل صاف.

چه منجر شد در واقع sorbet! آن را بیش از حد نرم خواهد زد بنابراین من آن را انتقال به یک فریزر-ظرف امن و یخ زد آن را برای چند ساعت تا زمانی که آن را محکم تر و حرکت شبیه چمچه زنی-قادر. من نگران این مخلوط را تا پایان تبدیل به بیش از حد سفت و یخ زده اما شربت در واقع کمک به جلوگیری از میوه از گرفتن یخی.

من صادقانه نقد و بررسی 1-عنصر Sorbet

صادقانه من مشکوک در مورد استفاده از میوه های کنسرو شده را به شربت. با خیلی در فصل میوه های در دسترس در حال حاضر من واقعا نمی بینید نقطه. این هک کاملا کار می کند! این شربت بود نرم و سرد و با طراوت است. آن شیرین بود اما نه دندان achingly به طوری که من نگران خواهد بود در این مورد به دلیل سنگین شربت. انجماد چیز راه ساخت آنها طعم کمتر شیرین بنابراین èñ یک به پایان رسید تا مزه درست و مناسب است. این مهم است به حالت آشکار هر چند آن را مانند طعم میوه های کنسرو شده به جای تازه. من در واقع به پایان رسید تا پیدا کردن راحتی در آن عطر و طعم — چیزی که من خوردم از آنجایی که من بچه بودم.

چند راهنمایی برای ساخت 1-مواد تشکیل دهنده شربت در خانه

شما به سختی نیاز به یک دستور غذا برای این سریع-و-آسان sorbet اما در اینجا چند راهنمایی که کمک خواهد کرد که شما هنگامی که شما سر به آشپزخانه.

نوبت شما: آیا شما سعی در ساخت 1-مواد تشکیل دهنده شربت در خانه ؟ اجازه دهید ما را در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im