من سعی کردم این Wildly محبوب نکته برای شاخص های گیاهان و من صادقانه تحت تاثیر قرار

سبزی تازه را تقریبا همه چیز طعم بهتر: سالاد مورد علاقه من دستور العمل های شام و حتی کوکتل. تنها مشکل این است که آنها را می توان در مجموع به درد دبستان (تماس با من تنبل اما این درست است!). من سعی کردم یک دسته از روش های مختلف برای ساختن آن آسان تر است اما من در میانهی شب هر چیزی که در واقع موجب صرفه جویی در زمان و دیگر نمی اضافی ابزار برای تمیز کردن. بنابراین بیشتر از نه, من خودم پاره کردن برگ از ساقه ها توسط دست. آن را بدون هیچ زحمتی بزرگ اما دقیقا نمی کارآمد ترین استفاده از وقت من ،

سپس من در سراسر این آمد Infinite تصویری: فوق العاده ساده (و راستش تا حدودی آشکار!) راه حل به من گیاه-پاره شدن مشکلات. در این ویدئو یک زن به راحتی می کشد گیاهان از طریق پنیر اهنی برای خلاص شدن از ساقه است. درخشان! من می خواهم این گیاه کشیدن ترفند دلیل آن نه تنها موجب صرفه جویی در زمان من صرف چیدن برگ از ساقه, اما آن را نیز repurposes یک آشپزخانه مشترک مورد است که در نهایت موجب صرفه جویی در فضا در ابزار کشو. (بله, من احتمالا خلاص شدن از گیاه mill.)

من سعی کردم که Wildly محبوب نکته در Infinite برای شاخص های گیاهان

من سعی کردم این هک و این کار دقیقا مثل این ویدئو را نشان می دهد. ابتدا شما را با شتاب خود را سبزی و پنیر خود را اهنی. من نیاز جعفری برای من بوداده مرغ ایتالیایی, بنابراین این چیزی است که من استفاده می شود. سپس شما را بکشد بنیادی از طریق یکی از سوراخ در اهنی. (من کنار پنجره اهنی با سوراخ های کوچکتر تا برگ جعفری نیست اصلا.) برگ ها سقوط کردن در جای مناسب و شما فقط می توانید بازی شیر یا خط بنیادی. Voila! بنابراین آسان است.

اگر شما نیاز به ریز ریز کردن گیاهان خود را, شما البته باید کمی بیشتر کار را به انجام در هیئت مدیره برش. اما کشش از طریق ترفند قطعا موجب صرفه جویی در زمان و آن را راه بیشتر سرگرم کننده (به خصوص با Infinite موسیقی در پس زمینه).

آیا شما سعی کردم این ترفند ؟ اجازه دهید ما را در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im